Spišská N. Ves – Zvolen 0:5 (kon.) | Martin – Košice 2:8 (kon.)
HK Spišská Nová Ves
0:5 (0:3, 0:1, 0:1)
HKM Zvolen
Utorok 14.09.2021, 18:00 • Stez Aréna • JOJ Šport Slovenský pohár • Skupina A

Tak a je to za nami. Spišiakom teda prvý domáci zápas nevyšiel a od majstra zo Zvolena utŕžili trpkú prehru. Július Hudáček napriek nepresvedčivému výkonu odohral celý zápas a fanúšikovia práve skandujú jeho meno. Zvolenčania v prvej tretine zaskočili svojho súpera a v podstate o všetkom rozhodli. Síce sa v ďalších minútach výkon Spišiakov zdvihol, súper bol rýchlejší a efektívnejší. Zápas sa teda končí výsledkom 0:5 a ja Vám ďakujem za pozornosť. (20:16:44)

59:32
    Zápas sa dohráva v strednom pásme.

59:01
    Hostia v plnom počte.

58:42
    Giľák za bránou súpera bol zdvojený, no telom sa snažil kryť puk a posunúť ho pred bránu.

58:05
    Dve minúty do konca tejto tretiny.

57:36
    Giľák bol odstavený v strednom pásme po vystihnutí nepresnej prihrávky.

57:01
    Vylúčenie v tíme HKM Zvolen (Csániy – 2 min., nedovolené bránenie).

56:34
    Olejník bol tvrdo odstavený pri boxe časomeračov a domáci si zahrajú presilovku.

56:13

55:45
    Domáci uspeli na vhadzovaní a okamžite vyslali na bránu niekoľko nebezpečných striel.

55:05
    Hra je dlhšie prerušená pre komplikácie s časomierou. Hráči sa môžu vydýchať.

55:01
    Toto je možno jedna z posledných šancí pre domácich na strelenie aspoň čestného zásahu v tomto stretnutí.

54:13
    Vylúčenie v tíme HKM Zvolen (Ďuriš – 2 min., hákovanie).

53:55
    Hráme v plnom počte.

52:44
    Ani na druhý krát sa hosťom nepodarilo prejsť cez stredné pásmo.

52:33
    Úsek medzihry ubral na obrátkach. HKM sa nikám neponáhľa a puk má na vlastných hokejkách za vlastnou bránou.

51:55
    Vylúčenie v tíme HK Spišská Nová Ves (Tomala – 2 min., držanie).

51:47
    V rohu pri Rahmovi sa odohráva tvrdý súboj.

Dana Kontuľová

Hľadáme spravodajcu pre tím HK Spišská Nová Ves. Viac informácií tu.

Góly a asistencie: 1. Zuzin (Viedenský), 13. Zuzin (Viedenský, Mikuš), 20. Csániy (Puliš), 22. Marcinek (Puliš), 51. Hráško (Zuzin)

HK Spišská Nová Ves: Hudáček (Surák) – Malina, Ordzovenský (A), Česánek, Grec, Petrek, Zekucia, – Štrauch, Kuru, Novák, – Džugan, Černý, Giľák (A) – Hamráček, Tyczynski, Ščurko, – Olejník, Vartovník (C), Tomala
    HKM Zvolen: Rahm (Trenčan) – Hraško, (A) Hain, Thow, Barcík, Meliško, Kubka, – Zuzin, (A) Viedenský, Jedlička – Ully, Puliš (C), Babeliak, – Marcinek, Mikuš, Török – Ďuriš, Chlepčok, Csányi

Rozhodca: Korba, Smrek,- Bogdaň, Ordzovenský