Vlci Žilina – Zvolen | 7:3 (kon.) |
Žiar nad Hronom – Brezno | 0:0 (zruš.) | | | Levice – Modré Krídla | 4:3 (po s.n.) | | | Humenné – Trebišov | 9:1 (kon.) |
Chabarovsk – Čerepovec | 3:2 (kon.) | | | Metallurg Magnitogorsk – Omsk | 7:4 (kon.) |
Havířov – Třebíč | 0:4 (kon.) | | | Benátky n/J – Litoměřice | 1:3 (kon.) | | | Jihlava – Vsetín | 3:0 (kon.) |
Ústí n/L – Sokolov | 3:4 (kon.) | | | Frýdek-M. – Slavia | 3:5 (kon.) | | | Kolín – Vrchlabí | 4:5 (0:1 po s.n.) |
Šumperk – Přerov | 2:1 (kon.) | | | Kadaň – Poruba 2011 | 1:3 (kon.) |
koniec
HC 19 Humenné
9:1
(3:0, 1:1, 5:0)
HK STEEL TEAM Trebišov
Ivan Harčár
Hľadáme spravodajcu pre tím HK STEEL TEAM Trebišov. Viac informácií tu.
Góly a asistencie:
3. Šimčák (Veličkin, Ivanov), 15. Maury (Solomončak, Veličkin), 17. M. Krajňák (Borov), 30. M. Macko (Lopuchovský), 46. Solomončak (Šimčák), 48. J. Prokop (M. Pichnarčík), 49. M. Krajňák (M. Pichnarčík, Borov), 51. Šiňanský (Lopuchovský), 59. Šimčák (Ivanov) – 28. T. Stríž (Majerník)
Rozhodca: Pavlotty – Vall, Tomáš.
Diváci: 163.
Nepremenená penalta:
HC 19 Humenné:
Balogáč (Rabčan) – M. Pichnarčík, Maury, Ondrej, Michal Štec, Ivanov, Lopuchovský – D. Markuš, J. Prokop, M. Macko – Horvát, M. Krajňák, Borov – Solomončak, Šimčák, Veličkin – Farkaš, Šiňanský.
Náhradníci:
Tréner:
HK STEEL TEAM Trebišov: Spodniak (Kunc) – L. Hopkovič, Š. Stríž, T. Stríž, F. Bojkun, Béreš, Šikora – Kobeľa, Šulof, Mihalčík – Čopák, Majerník, M. Marcinko – Kenderka.
Náhradníci:
Tréner:
Náhradníci:
Tréner:
HK STEEL TEAM Trebišov: Spodniak (Kunc) – L. Hopkovič, Š. Stríž, T. Stríž, F. Bojkun, Béreš, Šikora – Kobeľa, Šulof, Mihalčík – Čopák, Majerník, M. Marcinko – Kenderka.
Náhradníci:
Tréner:
Rozhodca: Pavlotty – Vall, Tomáš.
Diváci: 163.
Gól strelil TOMÁŠ STRÍŽ. Asistencia: Štefan Majerník.
HC 19 Humenné: Balogáč (Rabčan) – M. Pichnarčík, Maury, Ondrej, Michal Štec, Ivanov, Lopuchovský – D. Markuš, J. Prokop, M. Macko – Horvát, M. Krajňák, Borov – Solomončak, Šimčák, Veličkin – Farkaš, Šiňanský.
HK 2016 Trebišov: Spodniak (Kunc) – L. Hopkovič, Š. Stríž, T. Stríž, F. Bojkun, Béreš, Šikora – Kobeľa, Šulof, Mihalčík – Čopák, Majerník, M. Marcinko – Kenderka.
Rozhodca: Pavlotty – Vall, Tomáš..