CFC Janov – Fiorentina 1:2 (kon.) | Inter – Bologna 6:1 (kon.) | Salernitana – Bergamo 0:1 (kon.)
US Salernitana 1919
0:1 (0:0)
Atalanta Bergamo
cz Sobota 18.09.2021, 20:45 • Stadio Arechi, Salerno • Talianska Seria A • 4. kolo

Skončilo nám utkání 4. kola, které vyznělo lépe pro Atalantu. Bergamo zvítězilo na hřišti nováčka Salernitany poměrem 1:0. 70 minut jsme sledovali naprosto vyrovnaný zápas, při kterém byli domácí nebezpečnější, ale poslední fáze utkání patřila Atalantě, která měla více sil. Jedinou branku utkání nakonec vstřelil v 75. minutě Duván Zapata. Následně mohli hosté ještě dvakrát vedení navýšit, ale dalšího gólu se už nedočkali. Salernitana tak zůstává i po čtyřech kolech bez bodu, Atalanta se po dnešku se sedmi body na kontě vyhoupla na sedmou pozici.

Z mé strany je to pro dnešek vše. Přeji příjemný zbytek večera a zase někdy na počtenou! (22:47:43)

Držení míče: 46 % : 54 %.
    Střely na branku: 2:3. Střely mimo: 8:3. Rohy: 6:4. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 21:13.

90+5

90+4
    Joakim Maehle ale minutu před koncem utkání odvádí skvělou práci na pravé straně. U těla si drží hned dva hráče domácích a zároveň drží balón.

90+3
    Salernitana se už přestěhovala na útočnou polovinu, kde se nyní snaží něco vymyslet.

90+2
    Už probíhá druhá minuta nastaveného času. Celkově sudí nastavil minuty čtyři.

90+1
    Střídání v týmu Atalanta Bergamasca Calcio: ze hřiště odchází Robin Gosens, přichází Giuseppe Pezzella.
    90. Koopmeiners po odrazu od soupeřova hráče trefil břevno

90
    Joakim Maehle mohl využít otevřenější obrany domácích. To se mu také povedlo, neboť famózně našel Koopmeinerse u zadní tyče. Ten ale hlavičkoval do soupeře, od kterého šel balón na břevno.

89
    Brejk hostů byl na poslední možnou chvíli zastaven. Skvělou práci odvedl stoper Stefan Strandberg.

88
    Bergamo se stále drží na útočné polovině. Zřejmě tam bude chtít utkání i dohrát.

87
    Josip Iličić vybojoval pro svůj celek autové vhazování. Atalanta chytře šetří vteřiny na soupeřově polovině.

86
    Žlutou kartu dostává Paweł Jaroszyński (US Salernitana 1919).
    85. Zappacosta zahodil obrovskou šanci

85
    Duván Zapata vystřelil z otočky. Jeho ránu vyrazil Belec k úplně volnému Davidemu Zappacostovi, jenž bránu o kousek minul. To byla velká šance na zvýšení skóre.

84
    Zdá se ale, že hosté mají před koncem daleko více sil. Zhruba od 70. minuty Salernitana fyzicky odpadá.