Trenčín – Senica 3:3 (kon.) | L. Mikuláš – Pohronie 5:1 (kon.) | Michalovce – Zlaté Moravce 2:1 (kon.)
Ružomberok – Dunajská Streda 1:2 (kon.)
AS Trenčín
3:3 (1:2)
FK Senica
Sobota 18.09.2021, 18:00 • Mestský štadión Trenčín • Niké liga • 8. kolo

Aj po zmene strán sme sledovali zaujímavý zápas. V 48.minúte vyrovnal Jendrišek, v 81.minúte zápasu poslal domácich do vedenia striedajúci Ikoba. Posledné slovo v zápase mali hostia, keď sa druhým gólom v zápase prezentoval Sukisa, čím vyrovnal na konečných 3:3. Ďakujem vám za pozornosť a prajem ešte pekný zvyšok večera. (19:55:36)

90+2
    Strela z kopačky Azanga tesne minula ľavú žrď Ravasovej brány – hostia mali teraz obrovské šťastie.

90+1
    Madu centruje loptu do šestnástky, tam sa jej ale zmocnil hosťujúci obranca Šimčák.

90
    Hlavný rozhodca pridáva v druhom polčase dve minúty.

90
    Striedanie v tíme AS Trenčín: z ihriska odchádza Abdul Zubairu, prichádza Rahim Ibrahim.

89
    Trenčín v závere zápasu vrhá všetky sily do ofenzívy.

88
    Ofenzívny faul v podaní striedajúceho Maulanu, akcia Senice sa tak končí.

87
    Žltú kartu dostáva Jakub Kadák (AS Trenčín).

87
    Tvrdý zákrok Kadáka na striedajúceho Mašuloviča, lopta pre hostí na vlastnej polovici ihriska.

86
    Senica dala gól!
    ELVIS MASHIKE SUKISA pohotovo dorazil strelu z kopačky Šumberu, ktorá sa odrazil od žrde – 3:3! Asistencia: ŠIMON ŠUMBERA.

85
    Prihrávka Sukisu na striedajúceho Buchela skončila v moci domácej obrany.

84
    Po tvrdom zákroku na domáceho kapitána Kadáka ostane Trenčín pri lopte.

83
    Striedajúci Niarchos vystrelil z vnútra pokutového územia ľavačkou nepresne nad bránu Kukučku.

82
    Šulek nakopáva loptu do šestnástky hostí, pri lopte je skôr brankár Senice Ravas.

81
    Trenčín dal gól!
    Striedajúci EDUVIE IKOBA ukážkovo zabojoval o loptu, dostal sa za obranu hostí, prehodil si vybiehajúceho Ravasa a loptu napálil do prázdnej brány – 3:2!

81
    Z ťažkého úhla posiela loptu do žrde Zubairu. Tlak domácich sa stupňuje.

80
    Do konca zápasu ostáva posledných 10 minút, štatistika striel na bránu vyzerá momentálne takto: 6-2.

Igor Tabiš

Hľadáme spravodajcu pre tím FK Senica. Viac informácií tu.

Góly: 40. Jendrišek (Kadák), 48. Jendrišek (Azango), 81. Ikoba – 3. Mashike Sukisa (Šumbera), 11. Šumbera, 86. Mashike Sukisa (Šumbera)

Karty:   87. Kadák (TRE) – 18. Duda (SEN), 54. Kučera (SEN), 70. Gáč (SEN)

Střely na branku: 7:3. Střely mimo: 13:2. Rohy: 8:1. Ofsajdy: 4:1. Fauly: 9:2.
    AS Trenčín: Kukučka – Yem, Pires (46. Šulek), Pirinen, Madu – Kadák (C), Lavrinčík, Zubairu (90. Ibrahim) – Ghali (71. Gaži), Jendrišek (78. Ikoba), Azango.
    Náhradníci: Fryšták – Kozlovský, Šulek, Gajdoš, Ikoba, Ibrahim, Letenay, Tučný, Gaži.

FK Senica: Ravas – Twardek, Egert (34. Kučera), Gáč, Šimčák – Duda (C) (76. F. Buchel), Halabrín (76. Mašulovič) – Oršula (60. Maulana Vikri), Jurdík (60. Niarchos), Šumbera – Mashike Sukisa.
    Náhradníci: Chropovský – Kučera, Svoboda, Mašulovič, F. Buchel, J. Buchel, Maulana Vikri, Niarchos.

Rozhodca: Glova – Bednár, Kmec