Ružomberok – Slovan Bratislava | 1:0 (kon.) |
Dolný Kubín – L. Mikuláš | 0:0 (odl.) | | | Bánová – Žilina | 0:0 (5:6 po pen.) | | | KFC Komárno – Dunajská Streda | 0:0 (4:3 po pen.) |
Podbrezová – B. Bystrica | 2:1 (kon.) | | | Lučenec – Košice | 2:5 (kon.) | | | Trebatice – Zlaté Moravce | 0:9 (kon.) |
Gbely – Senica | 0:3 (kon.) |
Espanyol – Alavés | 1:0 (kon.) | | | Sevilla – Valencia | 3:1 (kon.) | | | Real Madrid – Mallorca | 6:1 (kon.) |
Villarreal – Elche | 4:1 (kon.) |
Salernitana – Hellas Verona | 2:2 (kon.) | | | Spezia – Juventus | 2:3 (kon.) | | | AC Miláno – Venezia | 2:0 (kon.) |
Cagliari – Empoli | 0:2 (kon.) |
Chelsea – Aston Villa | 1:1 (4:3 po pen.) | | | Manchester United – West Ham | 0:1 (kon.) | | | Wolverhampton – Tottenham | 2:2 (2:3 po pen.) |
Lille – Remeš | 2:1 (kon.) | | | Monaco – Saint-Étienne | 3:1 (kon.) | | | Montpellier – Bordeaux | 3:3 (kon.) |
Nantes – Brest | 3:1 (kon.) | | | Rennes – Clermont Foot | 6:0 (kon.) | | | Angers – Marseille | 0:0 (kon.) |
Lens – Štrasburg | 0:1 (kon.) | | | Lorient – Nice | 1:0 (kon.) | | | Lyon – Troyes | 3:1 (kon.) |
Metz – Paríž | 1:2 (kon.) |
Zbuzany – Slovácko | 1:2 (kon.) | | | Zápy – Hr. Králové | 0:4 (kon.) | | | Karviná – Chrudim | 1:0 (kon.) |
Třinec – Teplice | 0:1 (kon.) | | | Prostějov – Bohemians | 0:4 (kon.) | | | Přepeře – Jablonec | 0:1 (kon.) |
Vltavín – Ostrava | 2:5 (po pr.) | | | Líšeň – Sparta Praha | 0:3 (kon.) | | | Velvary – Slavia | 2:4 (kon.) |
koniec po penal. (5:6)
TJ Jednota Bánová
0:0
(0:0)
MŠK Žilina
V riadnom hracom čase sa zápas skončil 0:0, o postupujúcom tak rozhodovali následné pokutové kopy. Rozhodujúci premenil Samuel Suľa, Žilina tak vyradila Bánovú a postupuje do tretieho kola Slovnaft Cupu.
(17:36:53)
|
||
Koniec zápasu.
|
||
7. séria
5:6
|
Suľa premieňa.
|
|
7. séria
5:5
|
Káčer nepremieňa.
|
|
6. séria
5:5
|
F. Mráz premieňa.
|
|
6. séria
5:4
|
Kothaj premieňa.
|
|
5. séria
4:5
|
Gono premieňa.
|
|
5. séria
4:4
|
J. Mráz premieňa.
|
|
4. séria
3:4
|
Ka
|
|
4. séria
3:3
|
Ďurana premieňa.
|
|
3. séria
2:3
|
Goljan premieňa.
|
|
3. séria
2:2
|
Bičan premieňa.
|
|
2. séria
1:2
|
Jánošík premieňa.
|
|
Sledujte tisíce prenosov na TV Tipsport a získajte bonus až 4 000 €!
|
||
2. séria
1:1
|
Kubena premieňa.
|
|
1. séria
1:1
|
Kopas premieňa.
|
|
1. séria
1:0
|
Bánová nepremieňa.
|
|
Začína penaltový rozstrel.
|
||
O postupujúcom rozhodnú o malú chvíľu pokutové kopy.
|
||
Koniec druhého polčasu.
|
Góly:
Rozhodca: Ihring – Hrmo, Sluk
Diváci:
Nepremenená penalta:
Penaltový rozstrel:
1. séria:
1:0 doplníme (BNV)
1:1 Kopas (ZIL)
2. séria:
1:1 Kubena (BNV)
1:2 Jánošík (ZIL)
3. séria:
2:2 Bičan (BNV)
2:3 Goljan (ZIL)
4. séria:
3:3 Ďurana (BNV)
3:4 Kaprálik (ZIL)
5. séria:
4:4 J. Mráz (BNV)
4:5 Gono (ZIL)
6. séria:
5:4 Kothaj (BNV)
5:5 F. Mráz (ZIL)
7. séria:
5:5 Káčer (BNV)
5:6 Suľa (ZIL)
TJ Jednota Bánová:
Kosa – J. Mráz, Ďurana, Bechný, Káčer, Konečný, Hrošovský, Majštinik, Lazar, Kubena (C), Bičan
Náhradníci: Nishi, Dusa, Cisárik, Kothaj, Šoška, Hromádka, Horecký, Ďurica
Tréner:
MŠK Žilina: Belko – Myslovič, Iľko, Jambor, Goljan, Anang, Kopas (C), Suľa, F. Mráz, Nagy, Rusnák
Náhradníci: Teplan, Gono, Jánošík, Kaprálik, Nemčík, Ďuriš, Tandara
Tréner:
Náhradníci: Nishi, Dusa, Cisárik, Kothaj, Šoška, Hromádka, Horecký, Ďurica
Tréner:
MŠK Žilina: Belko – Myslovič, Iľko, Jambor, Goljan, Anang, Kopas (C), Suľa, F. Mráz, Nagy, Rusnák
Náhradníci: Teplan, Gono, Jánošík, Kaprálik, Nemčík, Ďuriš, Tandara
Tréner:
Rozhodca: Ihring – Hrmo, Sluk
Diváci:
Daniela Mesíková