Dolný Kubín – L. Mikuláš 0:0 (odl.) | Bánová – Žilina 0:0 (5:6 po pen.) | KFC Komárno – Dunajská Streda 0:0 (4:3 po pen.)
Podbrezová – B. Bystrica 2:1 (kon.) | Lučenec – Košice 2:5 (kon.) | Trebatice – Zlaté Moravce 0:9 (kon.)
Gbely – Senica 0:3 (kon.)
FK Železiarne Podbrezová
2:1 (1:0)
MFK Dukla Banská Bystrica
Streda 22.09.2021, 15:30 • Podbrezová • Slovenský pohár - Slovnaft cup • 3. kolo

Domáci futbalisti pokračovali po zmene strán v dobrom ofenzívnom výkone, chybu hostí potrestal v 47.minúte Timoshenka. Banská Bystrica dokázala odpovedať až v závere zápasu, v 81.minúte premenil pokutový kop Willwéber. Hostia sa už na vyrovnanie a nezmohli a tak sa po výsledku 2:1 tešia futbalisti Podbrezovej z postupu do ďalšieho kola Slovnaft Cupu. Ďakujem vám za pozornosť a prajem ešte pekný zvyšok večera. (17:20:31)

90+4

90+3
    Breznaník vysuvá na ľavom krídle Galčíka, loptu poslal na Grešáka, ktorého zakončenie bolo zblokované. O niekoľko sekúnd trafia brvno hosťujúcej brány Kukoľ.

90+2
    Hostia v závere zápasu nakopávajú dlhé lopty na domácu polovicu.

90+1
    Polievka si v pokutovom území zasekol Oravca, jeho zakončenie zneškodnil parádnym zákrokom Rehák – rohový kop pre Banskú Bystricu.

89
    Domáci majú k dispozícii autové vhadzovanie, Vladimír Kukoľ sa však s realizáciou tejto štandardky nebude ponáhľať.

88
    Hostia sa snažia o vyrovnanie, do konca zápasu neostáva veľa času.

87
    Center striedajúceho Polievku z rohového kopu opustil hraciu plochu – odkop do brány Reháka.

86
    Domáci nevyužili rohový kop, na druhej strane vyrazila Banská Bystrica do rýchleho protiútoku, prihrávka Polievku bola zblokovaná – uvidíme rohový kop na druhej strane.

85
    Podbrezová kombinovala pred šestnástkou súpera, Grešák ale stráca loptu v súboji proti Jurčišinovi.

84
    Spoza šestnástky to skúšal Ľubomír Willwéber, jeho pokus bol zblokovaný.

83
    Striedanie v tíme MFK Dukla Banská Bystrica: z ihriska odchádza Kupčík, prichádza Jackuliak.

82
    Hostia premenili pokutový kop a tak uvidíme v záverečných minútach zaujímavú zápletku.

81
    Banská Bystrica dala gól!
    ĽUBOMÍR WILLWÉBER vymietol z pokutového kopu pavučinu v ľavom hornom rohu Rehákovej brány – 2:1! Bez asistencie.

81
    Po súboji Ďatka s Polievkom v pokutovom území ukazuje hlavný rozhodca na biely bod – penalta pre Banskú Bystricu!

80
    Polievka nedokázal odcentrovať z ľavej strany, domáci futbalisti nedávajú svojmu súperovi žiadny voľný priestor.

79
    Útočná akcia domácich sa končí po nedovolenom zákroku Mateja Oravca. Lopta pre hostí.