Zbuzany – Slovácko 1:2 (kon.) | Zápy – Hr. Králové 0:4 (kon.) | Karviná – Chrudim 1:0 (kon.)
Třinec – Teplice 0:1 (kon.) | Prostějov – Bohemians 0:4 (kon.) | Přepeře – Jablonec 0:1 (kon.)
Vltavín – Ostrava 2:5 (po pr.) | Líšeň – Sparta Praha 0:3 (kon.) | Velvary – Slavia 2:4 (kon.)
FK Zbuzany 1953
1:2 (0:2)
1.FC Slovácko
cz Streda 22.09.2021, 15:30 • Fotbalové hřiště FK Zbuzany • MOL Cup • 3. kolo

Zápas Zbuzan se Slováckem nakonec končí vítězstvím favorita 2:1. To zadělalo na postup v prvním poločase, konkrétně už v první minutě, kdy se trefil Michal Kohút.

Tým z Uherského Hradiště byl i nadále aktivnějším celkem a trefil jednou tyčku a následně ještě břevno. Ale ani Zbuzany ale nebyly bez šancí. Nicméně v závěru poločasu dal na 2:0 Václav Jurečka.

Ve druhé půli byli domácí hodně aktivní a zaslouženě snížili na rozdíl jediné branky po úspěšné střele střídajícího Jakuba Jonáše. Na víc se ale Zbuzany už nezmohly a po boji padly 1:2. Do 4. kola MOL Cupu tak postupuje Slovácko. (17:23:47)

90+2

90+1
    Zajímavá situace po standardce domácích. Domácí gólman Soukup totiž naremploval brankáře Soukupa.

90
    V samotném závěru se dral ještě do šance dnes také velmi aktivní Hampl. Jenže byl zdvojen a k zakončení se nakonec nedostal.

89
    Střídání v týmu 1.FC Slovácko: ze hřiště odchází Kohút, přichází Cicilia.

88
    Střídání v týmu FK Zbuzany 1953: ze hřiště odchází Agyeman, přichází Musa.

85
    Slovácko je v závěru duelu aktivnější a drží míč dost daleko od vlastního pokutového území.

83
    Domácí se snaží o srovnání skóre a vybojovali dva rohové kopy v krátkém časovém sledu. Jenže ani z jednoho branku Slovácka neohrozili.

81
    Střídání v týmu FK Zbuzany 1953: ze hřiště odchází Pouček, přichází Nováček.

79
    Dvě obrovské příležitosti Slovácka! Nejprve obešel Petržela z jednoho obránců a tváří v tvář neuspěl v souboji se Soukupem. Následně se dostal k další šanci Šašinka, ale domácí strážce svatyně předvedl druhý spektakulární zákrok během pár sekund.

77
    Zbuzany měly velkou šanci na srovnání skóre. Na penaltu dostal přihrávku Hampl, jenže míč netrefil ideálně.

76
    Následně přichází hodně nepovedené střela Kohúta.

75
    Poprvé Slovácko zahrozilo z rohového kopu. Úplně sám hlavičkoval Hofmann, ale trefil pouze prostředek branky.

73
    Hosté se drží v tlaku a posílají do vápna jeden centr za druhým. Outsider zápasu z ČFL se nicméně brání ve druhém poločase poměrně v pohodě.

72
    Nyní hosté zahrávali další rohový kop, ale tato standardní situace jim dnes absolutně nevychází.

71
    Divíšek se dostal k prvnímu většímu kontaktu s míčem. Zleva posílal míč před branku, ale Zbuzany se bez problémů ubránili.

69
    Další střela Slovácka z nějakých 16 metrů. Sadílkův pokus byl ale zblokovaný.

67
    A mohlo být srovnáno! Hampl se dostal za hostující obranu, obešel i brankáře a zakončoval do odkryté brány. Jenže na poslední chvíli zachránil situaci Michal Kadlec.

65
    Zbuzany právě vstřelily branku!
    A máme tu drama! Po centru z pravé strany se ke střele dostal JAKUB JONÁŠ a pod padajícím gólman poslal míč do branky. Gólman Bajza asi nebude mít úplně čisté svědomí.