Poruba – Olomouc 23:30 (kon.) | KPR Ruch – Šaľa 29:33 (kon.)
23:30 (9:13)
DHK Zora Olomouc
cz Nedeľa 26.09.2021, 18:00MOL liga žien • 4. kolo

DHC Sokol Poruba – DHK Zora Olomouc 23:30 (9:13)
    Nejvíce branek: Desortová 7, Polášková 5/1, Tichá 4 – T. Fryčáková 7, Možíšová 6, Jansová 4. Rozhodčí: Špunar, Šlezingr. Sedmimetrové hody: 3/1 – 1/1. Vyloučení: 1:3. (19:23:45)

Je konec. Olomouc nakonec dotáhla utkání do vítězného konce a povedlo se jí vyhrát poměrem 30:23. Poruba se ve druhém dějství pokoušela dotáhnout náskok soupeřek, jenomže to se jí nakonec nepovedlo. Sledovali jsme vyrovnané utkání se šťastnějším koncem pro Zoru.

Konec zápasu. (23:30)
    60
    Tak ještě jedna trefa, a sice v podání Desortové. (23:30)
    60
    Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým DHC Sokol Poruba (Silvie Polášková). (22:30)
    59
    Ivana Novobilská se v tomto duelu prosazuje vůbec poprvé. (21:30)
    59
    A znovu je to o devět branek. Anna Možíšová přes obránkyni dokázala přesně zamířit. (20:29)
    58
    Domácí celek se přeci jenom dostal na dvacetibodovou hranici, o což se postaral Eliška Desortová. (20:28)

58
    Oddechový čas pro domácí. (19:28)
    57
    Anna Možíšová po další domácí chybě ani na malý moment nezaváhala. (19:28)
    57
    A to na opačné straně přineslo trest, neboť přesný projektil vyprodukoval Natálie Kuxová. (19:27)

56
    Poruba na další branku čeká dobrých pět minut, ani nyní se domácí celek neprosadil. (19:26)
    55
    Valentina Kapsová potvrdila svůj skvělý výkon a znovu zamířila bez větších problémů. (19:26)
    54
    Po více než třech minutách tu máme branku, o kterou se postaral Tereza Fryčáková. (19:25)

53
    Domácí celek se sice dostal do zakončení, sudí si ale všiml nedovoleného zákroku Zory. (19:24)

52
    Aktivita obou celků se nám hodně uklidnila, nyní nesledujeme zrovna moc akce. (19:24)
    51
    A je to o pět branek. Iva Závišková po pohledné kombinaci dokázala ideálně zakončit. (19:24)
    50
    Gól vstřelil tým DHK Zora Olomouc (Nikola Jansová). (19:23)
    49
    Anežka Farářová měla hodně prostoru a také času, což dokázala potrestat. (19:22)