Washington – Boston 2:3 (1:2 po s.n.) | Florida – Nashville 3:1 (kon.) | NY Rangers – NY Islanders 0:4 (kon.)
Anaheim – San Jose 6:3 (kon.) | Winnipeg – Ottawa 2:3 (po pr.) | Seattle – Vancouver 5:3 (kon.)
Calgary – Edmonton 0:4 (kon.) | Vegas – San Jose 2:4 (kon.)

Radim Šimek (SJS) 0+0, -1 účast, 0 střel na bránu, 0 TM, čas na ledě 17:48
    Tomáš Hertl (SJS) 0+0, -2 účast, 0 střel na bránu, 0 TM, čas na ledě 16:18 (04:41:21)

Tři hvězdy zápasu:
    Kodie Curran (ANA) 1+1
    Lukáš Dostál (ANA) 13 zákroků, 1 OG
    Troy Terry (ANA) 1+1

Statistiky zápasu:
    Střely na branku – 28:27 (7:7, 11:11, 10:9)
    Zblokované střely – 16:10
    Vyhraná vhazování – 27:30
    Trestné minuty – 20:14
    Hity – 22:10

Hokejisté Anaheimu vstoupili do přípravy na nový ročník NHL vítězstvím 6:3 nad San Jose. Hosté dokázali třikrát vyrovnat jednogólové manko. Naposledy se jim to podařilo ve 47. minutě, kdy se prosadil Rudolfs Balcers. Závěrečná desetiminutovka však patřila Kačerům. V 53. minutě si připsal nakonec vítězný zásah obránce Kodie Curran a poté zvýšil dorážkou v početní výhodě Chris Terry. Definitivní tečku za utkáním pak udělal střelou do pouštěné svatyně Sharks Greg Pateryn.

59:01
    Začala poslední minuta třetí třetiny. O výhře Ducks je rozhodnuto.

58:23
    Anaheim právě vstřelil branku!
    Hosté odvolali brankáře, ale riziko jim nevyšlo! Ze středního pásma namířil kotouč do jejich opuštěné svatyně GREG PATERYN. Bez asistence.

57:21
    Domácí zatím hrají aktivně a nepouštějí Žraloky k nějakému závěrečnému tlaku.

55:54
    Ránu od modré čáry vyslal Greg Pateryn. Sawchenko zasáhl úspěšně.

55:30
    Domácí využívají přesilovku a navyšují na rozdíl dvou gólů! Střela Alexandra Volkova ještě končila na tyčce, ovšem dorážka TROYE TERRYHO už byla úspěšná – 4:3. Asistence: Alexandr Volkov.

54:39
    Vyloučení v týmu San Jose Sharks (John Leonard – 2 min., sekání).

54:39
    Je tu reklamní přestávka. Hosté mají pět a půl minuty na to, aby alespoň vyrovnali.

53:01
    Lettieri se s tím nepáral a napálil puk na hostující branku ze středního pásma. Sawchenko dával pozor a zasáhl.

52:03
    Ducks počtvrté v utkání vedou! Parádní pas Troye Terryho usměrnil zblízka do brankové síťky KODIE CURRAN. Domácí obránce dal gól, má asistenci a také se dnes popral. Završil tedy takzvaný hattrick Gordieho Howea. Asistence: Troy Terry a Buddy Robinson.

51:33
    Další pokus stejného hráče. Tentokrát střílel Wiesbaltt ze středního pásma a domácí brankář neměl problém.

51:20
    Střely na branku ve 3. třetině – 2:8

51:02
    Hostující Ozzy Wiesbaltt se dostal k ráně z pravého kruhu pro vhazování. Kotouč skončil ve výstroji Olleho Erikssona-Eka.

50:30
    Už jsme se posunuli do poslední desetiminutovky řádné hrací doby. Za tohoto stavu by se prodlužovalo.

49:32
    Na druhé straně pálil ze slotu mimo Sam Steel. Pro změnu dobrá možnost Anaheimu.

Martin Augustin

Góly a asistencie: 6. Lindholm, 22. Volkov (Shattenkirk, Curran), 36. Groulx (Milano), 53. Curran (Terry, Robinson), 56. Terry (Volkov), 59. Pateryn – 15. Bonino (Blichfeld, N. Merkley), 31. Robins (Gambrell, Balcers), 47. Balcers (Middleton, Bonino)

Anaheim Ducks: Dostál (30. Eriksson-Ek ) – Andersson, Lindholm, Shattenkirk, Benoit, Pateryn, Curran – Terry, Getzlaf (C), Milano – Perreault, Steel, Volkov – Robinson, Carrick, Lettieri – Kindopp, Groulx, Limoges.
    San Jose Sharks: Melničuk (30. Sawchenko) – Vlasic, Šimek, R. Merkley, Kňazev, Meloche, Middleton – Gregor, Hertl, Barabanov – Labanc, Bonino, Balcers – Blichfeld, Gambrell, Leonard – Wiesbaltt, Robins, N. Merkley.

Rozhodca: Hanson, Schrader – Murchison, Rody