Osasuna – Rayo Vallecano 1:0 (kon.) | Mallorca – Levante 1:0 (kon.) | Cadiz – Valencia 0:0 (kon.)
Atlético Madrid – Barcelona 2:0 (kon.)
RCD Mallorca
1:0 (0:0)
Levante UD
Sobota 02.10.2021, 16:15Španielska LaLiga • 8. kolo

90+6
    Zápas sa napokon končí a Malorka v ňom poráža Levante najtesnejším možným rozdielom 1:0.
    Najviac vzrušenia sme mohli vidieť v záverečných 20 minútach, keď najrpv hlavičkou otvoril skóre Baba. O 10 minút neskôr mohol z penalty vyrovnať Morales, no brankár Reina bol úspešnejší.
    Vďaka tomuto víťazstvu sa Malorka posúva na 11. miesto tabuľky.
    Naopak Levante si stále na prvú výhru musí počkať a v tabuľke je sedemnáste. (18:12:35)

90+6
    Hra je momentálne veľmi rozkúskovaná a fanúšikovia domácich sa už dožadujú záverečného hvizdu.

90+5
    Taktickým faulom na žltú kartu zbrzdil akciu hostí Ndiaye.

90+4
    Hráči Malorky sa dostali do rýchleho protiútoku.
    Do zakončenia sa ale nehrnuli a rozumne zbierajú cenné sekundy.

90+2
    Nadstavovať sa bude ešte 6 minút.

90
    Po centri Levante sa v šestnástke dopustil útočného faulov jeden z hosťujúcich hráčov.

86
    Za ďalšie protesty ukazuje rozhodca žltú kartu aj Roberovi.

86
    Žltú kartu po penalte vidí Pepelu.

85
    Moralesa z bieleho bodu fantasticky prečítal brankár Reina a jeho strelu chytil.