Osasuna – Rayo Vallecano 1:0 (kon.) | Mallorca – Levante 1:0 (kon.) | Cadiz – Valencia 0:0 (kon.)
Atlético Madrid – Barcelona 2:0 (kon.)
Cadiz CF
0:0 (0:0)
Valencia CF
cz Sobota 02.10.2021, 18:30 • Estadio Ramón de Carranza • Španielska LaLiga • 8. kolo

To je dnes ode mě vše, děkuji Vám za pozornost. (20:28:54)

Držení míče: 32 % : 68 %.
    Střely na branku: 1:4. Střely mimo: 0:8. Rohy: 1:3. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 16:11.

Je konec. V dnešním zápase mezi Cádizem a Valencií jsme se nakonec branky nedočkali. V první půli přišel asi jen jeden výraznější moment, když pálil ve 32. minutě Wass, ale Ledesma byl připraven. Ve druhé půli už hosté zahrozili vícekrát. Ve 49. a 51. minutě opět pálil Wass, ale domácí gólman vždy vytáhl důležitý zákrok. V 82. minutě znovu čaroval Ledesma a v 89. minutě vypálil těsně vedle branky Guedes. Valencia si tak vypracovala dost šancí, ale produktivita dnes chyběla.
    Cádiz remizoval s Valencií bez branek.

90+5

90+4
    Mouctar Diakhaby uviděl žlutou kartu za nesportovní chování.

90+4
    Ovšem ani tentokrát centr hostů nepřinesl nic moc vážnějšího a obrana Cádizu si poradila.

90+4
    Hosté nyní ještě získali rohový kop z pravé strany a to je šance na rozhodnutí.

90+3
    Obrana Cádizu musela uvnitř vápna zakopnout balón pod tlakem do zámezí a Valencia je v tlaku.

90+2
    Jasper Cillessen si došel pro centrovaný míč z pravé strany a nenechal tak soupeře ohrozit svou bránu.

90
    Rozhodčí nastavuje 4 minuty navíc.

90
    Opět se hostující mužstvo dostalo dopředu a následně získalo autové vhazování na levé straně.

89
    Gonçalo Guedes mohl být hrdinou a rozhodnout tento zápas ve prospěch Valencie, ovšem jeho střela zpoza vápna skončila těsně vedle pravé tyče!

88
    Nebezpečný centr hostů z pravé strany, který letěl do vápna, ale tam si s ním poradila obrana Cádizu.

87
    Cádiz se ocitl v zajímavé příležitosti uvnitř vápna, ale nakonec se odpískal jen ofsajd.

85
    Střídání v týmu Valencia CF: ze hřiště odchází Yunus Musah, přichází Hélder Costa.
    Střídání v týmu Valencia CF: ze hřiště odchází Marcos André, přichází Manu Vallejo.

85
    Nepřesný pas hostů na levou stranu a následovat tak bude odkop od brány Jeremíase Ledesmy.