K. Vary – Plzeň | 3:0 (kon.) | | | Kladno – Kometa Brno | 5:6 (po pr.) |
Toronto – Montreal | 2:1 (kon.) | | | Washington – NY Rangers | 5:1 (kon.) | | | Anaheim – Winnipeg | 4:1 (kon.) |
Colorado – Chicago | 4:2 (kon.) | | | Edmonton – Vancouver | 3:2 (2:1 po s.n.) |
Metallurg Magnitogorsk – Kazaň | 2:1 (kon.) | | | Helsinki – Novosibirsk | 4:3 (kon.) | | | Dinamo Minsk – S.Moskva | 1:2 (po pr.) |
Riga – Nižnekamsk | 4:3 (kon.) |
koniec
HC Dinamo Riga
4:3
(2:1, 1:1, 1:1)
Neftechimik Nižnekamsk
50:16
|
Vyloučení v týmu Neftěchimik Nižněkamsk (Timur Chafizov – 2 min., podrážení). Domácí tak mohou na chvíli vydechnout a zkusit navýšit své vedení.
|
|
44:04
|
Vyloučení v týmu Dinamo Riga (Emile Poirier – 2 min., hákování).
|
|
37:25
|
Vyloučení v týmu Neftěchimik Nižněkamsk (Bulat Šafigullin – 2 min., držení hole).
|
|
32:51
|
Vyloučení v týmu Dinamo Riga (Karlis Čukste – 2 min., držení).
|
|
31:18
|
Vyloučení v týmu Dinamo Riga (Emile Poirier – 2 min., zdržování hry / padnutí na puk).
|
|
16:58
|
Vyloučení v týmu Dinamo Riga (Brandon Gormley – 2 min., hákování).
|
|
11:21
|
Vyloučení v týmu Neftěchimik Nižněkamsk (Maxim Berezin – 2 min., podrážení).
|
Góly a asistencie:
10. Jeļisejevs (Radil, Cibuļskis), 13. Scarlett (Shinkaruk, Gormley), 33. Radil (Jeļisejevs), 53. Skvorcovs (Buncis, E. Kulda) – 20. Šafigullin (Puzanov), 36. Chajrullin (L. Hudáček, Poriadin), 55. Ansel Galimov (D. Sexton)
Rozhodca: Birin, Bukin – Lazarev, Sadovnikov
Diváci:
Nepremenená penalta:
HC Dinamo Riga:
Mattsson (Machovský, Vitols) – Sotnieks, Cibuļskis, Scarlett, Čukste, Gormley, Zile, Ozolš – Radil, Dārziņš (C), Jeļisejevs – Shinkaruk, E. Poirier, J. Karjalainen – Meija (A), Berzinš, Karsums (A) – E. Kulda, Buncis, Skvorcovs.
Náhradníci:
Tréner:
Neftechimik Nižnekamsk: Tuohimaa (Ozolin, Ivannikov) – Berezin (A), Knot, M. Sidorov, Klok, Puzanov, G. Semjonov, Glazkov – Chajrullin (C), L. Hudáček, Poriadin – D. Sexton, Miťakin, D. Popov – Ansel Galimov, Barsukov, J. Popov – Šafigullin, Chafizov, Bikmullin (A) – Vladislav Šutov.
Náhradníci:
Tréner:
Náhradníci:
Tréner:
Neftechimik Nižnekamsk: Tuohimaa (Ozolin, Ivannikov) – Berezin (A), Knot, M. Sidorov, Klok, Puzanov, G. Semjonov, Glazkov – Chajrullin (C), L. Hudáček, Poriadin – D. Sexton, Miťakin, D. Popov – Ansel Galimov, Barsukov, J. Popov – Šafigullin, Chafizov, Bikmullin (A) – Vladislav Šutov.
Náhradníci:
Tréner:
Rozhodca: Birin, Bukin – Lazarev, Sadovnikov
Diváci:
Petr Frömel