Třinec – Pardubice 2:3 (2:3 po s.n.) | Zlín – Sparta Praha 1:4 (kon.) | Olomouc – Litvínov 1:0 (kon.)
Hradec Králové – Vítkovice 4:2 (kon.)
HC Olomouc
1:0 (0:0, 0:0, 1:0)
HC VERVA Litvínov
cz Piatok 15.10.2021, 18:00 • Zimní stadion Olomouc • Tipsport extraliga (ČR) • 14. kolo

Z mé strany je to pro tento zápas vše. Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dnešního večera. Na počtenou! (20:22:59)

Statistiky

Střely na branku: 22 – 23
    Vyloučení: 1 – 2
    Góly v přesilovce: 0 – 0
    Vhazování: 22 – 34

Skončilo nám gólově velmi chudé utkání mezi Olomoucí a Litvínovem. Úvodní dvě třetiny sice pár šancí nabídly, ale jinak byl k vidění úporný boj z obou stran. Ve třetí třetině se utkání mohlo překlopit na obě strany. Nakonec byli šťastnější domácí Hanáci, za které jediný gól utkání vstřelil Rostislav Olesz. Mora si tak připisuje vítězství 1:0 ve druhém utkání v řadě, Jakub Sedláček neinkasoval už dlouhých 129 minut.

59:54
    Estephan křížnou přihrávkou hledal Zdráhala, který se ale k zakončení nedostal.

59:38
    Teď už se Litvínov usadil v pásmu soupeře, nicméně pořádný tlak stále nemá.

59:19
    Hanáci okamžitě touš vyhazují do útočného pásma.

59:08
    Dvaapadesát sekund před koncem třetí třetiny se bude vhazovat před Jakubem Sedláčkem. Litvínovská střídačka si bere oddechový čas a Denis Godla už míří na střídačku.

58:45
    Ondrušek zastavil nahození a poté jel za klec svého celku. Hostům čas velmi rychle utíká.

58:11
    Lukáš Klimek šetří cenné sekundy v útočném pásmu. Litvínov se zatím do závěrečného tlaku nemůže dostat.

57:41
    Dujsík si musel dávat pozor, poněvadž Andrej Kudrna měl poměrně znatelnou rychlost. Olomoucký obránce ale stačil slovenského útočníka odstavit.

56:58
    Hübl oslovil Jarůška, který ale nedostal od olomouckých obránců dostatek času a prostoru ke střele.

56:12
    David Krejčí posunul puk na Lukáše Kucseru, který pálil z mezikruží. Jen o chlup minul levou tyč ze svého pohledu.

55:41
    Olomouc vyhodila na zakázané uvolnění.

55:30
    Chemici už pobývají před Jakubem Sedláčkem. Aktivně si počíná hlavně Patrik Zdráhal.

55:03
    Černý si situaci nekomplikoval. Touš okamžitě poslal z červené čáry za branku hostů.

54:37
    Nahození Matěje Stříteského zapadlo do lapačky Jakuba Sedláčka. Po komerční pauze se bude vhazovat v pásmu Hanáků.

54:12
    Balinskis dostal na levém kruhu hodně prostoru. Se střelou dlouho čekal. Nakonec ale nezamířil přesně.

53:54
    O puk se nyní bojuje v olomouckém obranném pásmu. Litvínovští hokejisté se snaží jej získat.