Jekaterinburg – Ufa 4:3 (po pr.) | Čeljabinsk – Soči 4:2 (kon.) | Novgorod – Chabarovsk 2:1 (po pr.)
Helsinki – Petrohrad 5:4 (po pr.) | CSKA Moskva – Vladivostok 2:1 (kon.) | Red Star Kunlun – Barys 1:2 (1:2 po s.n.)
HC Torpedo Nižnij Novgorod
2:1 (0:0, 1:0, 0:1 - 1:0)
Amur Chabarovsk
cz Piatok 15.10.2021, 18:00 • KRK Nagornyj, Nižnij Novgorod • KHL

Mockrát Vám děkuji za pozornost, já se s Vámi pro dnešek loučím a budu se těšit u dalšího kola KHL. S přáním hezkého večera, Vojtěch Adamek (20:25:45)

Přesilovky/využití: 4/1 : 5/1

Dnešní zápas nám rozhodlo až prodloužení, ve kterém šťastnějším a lepším celkem byl domácí Novgorod, který si po zásluze připisuje dva body do ligové tabulky. Hosté dnes neodehráli špatný zápas, ovšem rozhodně to nebyl ani oslnivý výkon. Vyzdvihnout by určitě zasloužil David Tomášek, který se několikrát ocitl v zajímavých příležitosti pro zakončení.

63:08 Marek HRIVÍK - 2:1

63:08
    Torpedo právě vstřelilo branku!
    Přesilovku 5 na 3 již domácí hravě využívají a díky dorážce MARKA HRIVÍKA vyhrávají dnešní utkání. Hostující gólman Alikin se v bráně rozplácl jako Hašek, ale ani on nezachránil hostující celek od dvojnásobné přesily. Asistence: Damir Žafjarov

62:39
    Vyloučení v týmu Amur Chabarovsk (Sergej Těreščenko – 2 min., vysoká hůl).

62:18
    Hostům se povedlo vyhodit puk skrz všechna pásma, díky čemuž získali cenné vteřinky do uplynutí oslabení.

61:45
    Domácí tedy mají obrovskou výhodu v podobě přesilové hry, uvidíme, jak si poradí v netradiční početní výhodě 4 na 3.

61:29
    Oddechový čas pro domácí.

61:29
    Vyloučení v týmu Amur Chabarovsk (Roman Ljubimov – 2 min., podrážení).

61:12
    Hosté se neodkázali domluvit, přihrávka Galuzina koční zakázaným uvolněním.

60:41
    Po nepřesné přihrávce Mišarina se kotouč dostal do moci hostujících hokejistů, kteří s rozehrávkou rozhodně nespěchají.

60:07
    Domácí vyhráli úvodní vhazování v prodloužení.

Přesilovky/využití: 0/0 : 2/1

V základní hrací době jsme vítěze nenašli, a proto se bude prodlužovat! Třetí třetina nám nabídla srovnání v podobě branky Dmitriho Archipova, který dotlačil puk za záda domácího gólmana. Hosté v závěru pořádně zabrali a nejspíše zaslouženě vybojovali prodloužení, kde se bude rozhodovat, kdo si přičte druhý bod do ligové tabulky.

Vojtěch Adamek

Góly a asistencie: 31. Agostino (Lennström, Miele), 64. Hrivík (Žafiarov) – 52. Archipov (Fajzullin)

HC Torpedo Nižnij Novgorod: Murygin (Tichomirov) – J. Martynov, Pajgin (A), M. Orlov, Marin, Lennström, Mišarin, M. Fedotov – Žafiarov (A), Miele, Agostino – Zaar, Hrivík, Čechovič – Ilja Fedotov, A. Michejev, Šenfeld (C) – Gončaruk, Belevič, Veriajev.
    Amur Chabarovsk: Alikin (Jevgrafov) – S. Těreščenko, Jordán (C), Volgin, Znacharenko, Aliajev, Koriagin, Byčkov – Ľubimov, Galuzin (A), Tomášek – A. Gorškov (A), Nikolišin, Butuzov – Fajzullin, Lenc, – Alexejev, Kuznecov, Archipov.

Rozhodca: Gofman, Romasko – Viljugin, Šalagin