Florida – NY Islanders 5:1 (kon.) | Toronto – Ottawa 3:1 (kon.) | Detroit – Vancouver 3:1 (kon.)
Pittsburgh – Chicago 5:2 (kon.) | Washington – Tampa Bay 1:2 (po pr.) | Boston – Dallas 3:1 (kon.)
Montreal – NY Rangers 1:3 (kon.) | Nashville – Carolina 2:3 (kon.) | Colorado – St. Louis 3:5 (kon.)
San Jose – Winnipeg 4:3 (kon.) | Edmonton – Calgary 5:2 (kon.) | LA Kings – Minnesota 2:3 (kon.)

2. Andrej Svečnikov (CAR) – 1+0
    3. Juuse Saros (NSH) – 25 zásahů (04:50:04)

Československá stopa v utkání:

Martin Nečas (CAR) – 0+1, 0 účast, 5 střel na bránu, TM 0, čas na ledě 16:20

Velmi zajímavý zápas. O všem rozhodl až závěr třetí třetiny, kdy se podařilo prosadit Svečnikovi. Carolina poté potvrdila gólem do prázdné branky svoje vedení, což se ukázalo jako velmi důležité, neboť Predators se podařilo ještě snížit. To už ale bylo vše, Andersen další branku nedopustil a Hurricanes mají druhou výhru.

59:43
    Od modré nastřelil puk na branku Josi, ale bylo velmi důležité, že Andersenovi nevypadl puk z výstroje a nedopustil tak dorážku.

59:25
    Saros opět zamířil na střídačku a Nashville ještě bojuje o vyrovnání v šesti!
    59:16 Filip FORSBERG - 2:3

59:16
    Nashville právě vstřelil branku!
    Tak přece jen ještě drama v závěrečných sekundách! Střelu Ekholma od modré čáry dokázal Andersen vyrazit jen do tyče. Odtud se puk odrazil přesně do míst, kde stál FILIP FORSBERG a ten už měl jednoduchou práci dostat puk do sítě – 2:3. Asistence: Mattias Ekholm a Ryan Johansen.
    58:48 Teuvo TERÄVÄINEN - 1:3

58:48
    Carolina právě vstřelila branku!
    Netrvalo dlouho a hosté využívají opuštěné branky domácích. Puk v rohu vlastního pásma vybojoval Pesce, a přihrál ho na vrchol kruhu. TEUVO TERÄVÄINEN dokázal přes celé kluziště trefit odkrytou branku – 1:3. Asistence: Brett Pesce.

58:35
    Saros zamířil na střídačku, Predators hrají v šesti!

58:14
    Nashville má problémy s rozehrávkou, hosté dobře napadají a domácím dochází už čas.

57:20
    Od pravého mantinelu střílel Cousins, ale Andersen jeho střelu viděl a okolo něj nikdo nestál. Jednoduše tak vyrazil vyrážečkou zpět do hry.

56:17
    Josi se snaží podporovat útok, tentokrát jeho střela jen těsně minula pravou tyčku Andersenovi branky.

55:33
    Rychlost ve středním pásmu nabral Aho, ale v souboji jeden na jednoho neuspěl.

54:29
    Puk se po jednom ze soubojů v útočném pásmu Predators odrazil do hlediště a čeká nás komerční přestávka.
    54:00 Andrej SVEČNIKOV - 1:2

54:00
    Ruský útočník napravil svou chybu z druhé třetiny a vystřelil hostům vedení! Skvělou práci odvedl Martin Nečas, který zavezl puk do pásma a poté šikovnou přihrávkou uvolnil ANDREJE SVEČNIKOVA a ten tvrdou střelou propálil Sarose – 1:2. Asistence: Martin Nečas, Brett Pesce.

Ondřej Krásný

Góly a asistencie: 28. Johansen, 60. F. Forsberg (Ekholm, Johansen) – 7. Fast (J. Staal, Slavin), 54. A. Svečnikov (M. Nečas, Pesce), 59. T. Teräväinen (Pesce)

Nashville Predators: Saros (Ingram) – Josi (C), A. Carrier, Ekholm (A), P. Myers, Harpur, Fabbro – F. Forsberg, Johansen, Duchene – Cousins, Mikael Granlund (A), Kunin – Tolvanen, C. Glass, Tomasino – Trenin, Sissons, Jeannot.
    Carolina Hurricanes: F. Andersen (Raanta) – Slavin (A), Bear, Skjei, Pesce, Cole, A. DeAngelo – Kotkaniemi, Aho, M. Nečas – A. Svečnikov, Trocheck, T. Teräväinen – Niederreiter, J. Staal (C), Fast – Martinook (A), Stepan, Lorentz.

Rozhodca: Markovic, Nicholson – Murray, Suchánek

Diváci: 17 162