Valencia – Mallorca 2:2 (kon.) | Cadiz – Alavés 0:2 (kon.) | Elche – Espanyol 2:2 (kon.)
Bilbao – Villarreal 2:1 (kon.)
Valencia CF
2:2 (0:2)
RCD Mallorca
Sobota 23.10.2021, 14:00 • Valencia, Mestalla • Španielska LaLiga • 10. kolo

Neuveriteľný druhý polčas, hostia napriek oslabeniu smerovali za ziskom troch bodov. Valencia však dokázala zachrániť zápas v nadstavenom čase, v 93.minúte znížil peknou strelou Guedes, konečný výsledok 2:2 stanovil v 98.minúte domáci kapitán Gayá. Valencia tak remizovala s Mallorcou 2:2. Ďakujem vám za pozornosť a prajem ešte pekný zvyšok dňa. (16:05:01)

90+8
    Valencia dala gól! Neuveriteľné! Domáci vyrovnávajú z poslednej akcie v zápase, loptu dotlačil do siete domáci kapitán JOSÉ GAYÁ – 2:2! Asistencia: Marcos André.

90+7
    Center Gayu zblokoval obetavo Maffeo, obranca hostí končí na hracej ploche.

90+6
    S ďalším centrom domácich futbalistov si hosťujúci brankár Manolo Reina poradil. Do konca zápasu ostáva posledná minúta.

90+5
    Po nedovolenom zákroku na striedajúceho Nina je tu štandardka pre hostí na polovici Valencie.

90+4
    Žltú kartu dostáva Manu Vallejo (Valencia CF).

90+4
    Center Valleja bol zblokovaný, striedajúci hráč domácich následne fauluje. Lopta pre Mallorcu.

90+3
    Valencia dala gól! GONCALO GUEDES vykresal iskru nádeje pre Valenciu, domáci futbalista to trafil spoza šestnástky ukážkovo – 1:2! Asistencia: Gabriel Paulista.

90+2
    Carlos Soler vytláčaný obranou hostí, lopta nakoniec končí mimo hraciu plochu. Autové vhadzovanie pre Mallorcu.

90+1
    Nepresná hlavička v podaní Wassa po centri Jasona. Mallorca odkopáva loptu na polovicu domácich.

90
    Hlavný rozhodca pridáva v druhom polčase sedem minút.

90
    Tvrdú strelu z kopačky Josého Gayu vyráža na rohový kop Manolo Reina.

89
    Žltú kartu dostáva Rodrigo Battaglia (RCD Mallorca).

89
    Tečovaný center Jasona končí v náručí brankára hostí.

88
    Nepresný nákop hosťujúceho brankára Reinu, autové vhadzovanie pre domáce mužstvo.

87
    Battaglia si vypýtal na polovici domácich skúsene faul, štandardka pre Mallorcu v závere dnešného zápasu.

86
    Goncalo Guedes si pohybom vypýtal loptu na pravej strane ihriska, s Jasonom si ale nerozumel a jeho prihrávka končí mimo hraciu plochu.

Igor Tabiš

Góly: 90+3. Guedes, 90+8. Gayá – 32. Ángel Rodríguez, 38. D. Rodríguez

Karty:   14. Diakhaby (VAL), 34. M. Gómez (VAL), 52. Wass (VAL), 90+4. M. Vallejo (VAL) – 31. Lee Kang-in (MLR), 35. Oliván (MLR), 77. Oliván (MLR), 89. Battaglia (MLR)   54. Lee Kang-in (MLR)

Střely na branku: 5:4. Střely mimo: 10:4. Rohy: 5:0. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 15:19.
    Valencia CF: Cillessen – Foulquier (75. Jason), Paulista, Diakhaby (46. Alderete), Gayá (C) – Costa, Račić (46. Soler), Wass, Duro (64. M. Vallejo) – M. Gómez (46. M. André), Guedes.
    Náhradníci: Doménech, Mamardašvili – Alderete, A. Blanco, Guillamón, Jason, M. André, Musah, Soler, M. Vallejo, J. Vázquez.

RCD Mallorca: Reina (C) – Maffeo, Valjent, Russo, Oliván – Lee Kang-in, Baba, A. Sánchez (85. J. Costa), de Galarreta (75. Battaglia), D. Rodríguez (75. Lago Junior) – Ángel Rodríguez (62. Niño).
    Náhradníci: Greif – Battaglia, Febas, Sevilla, J. Costa, Lago Junior, Mboula, Ndiaye, Prats, Sastre, Sedlar, Niño.

Rozhodca: Grande