Burnley – Tottenham 0:1 (kon.) | Leicester – Brighton 2:2 (4:2 po pen.) | Preston North End – Liverpool 0:2 (kon.)
Stoke City – Brentford 1:2 (kon.) | West Ham – Manchester City 0:0 (5:3 po pen.)
Stoke City FC
1:2 (0:2)
Brentford FC
cz Streda 27.10.2021, 20:45 • Bet365 Stadium, Stoke on Trent • Anglický Ligový pohár • Osemfinále

To je pro tuto chvíli ode mě vše. Děkuji za pozornost a budu se těšit u dalších přenosů napočtenou! (22:52:04)

Fauly: 14:2

Je za námi dnešní osmifinálový duel mezi Stoke City a Brentfordem. Z postupu se nakonec radují hosté, kteří důležité kroky k výhře udělali už v prvním poločase. Po brankách Sergi Canose a Ivana Toneyho vedli po první půli o dvě branky. Domácí zvládli během druhého poločasu už pouze snížit, na vyrovnání nedošlo. Brentford tak potvrdil roli favorita a zaslouženě si dokráčel pro postup do čtvrtfinále.

90+5

90+5
    Další nepřesnost domácích jim odebírá balon.

90+5
    Další cenné sekundy ušetřené dobrou prací Toneyho.

90+4
    Fernandez dobře přečetl hru a sbírá nákop domácích.

90+4
    Toney zůstává ležet na hřišti, domácí fanoušci pískají.

90+3
    Toney si pokryl balon a vynutil si faul. Další cenné sekundy pro hosty.

90+3
    Wilmotova přihrávka byla velmi nepřesná, domácí ztrácejí balon.

90+2
    Toney drží balon u rohového praporku, hostující kapitán sbírá důležité setinky.

90+2
    Ani Fosu neuspěl v samostatném úniku proti Bursikovi!

90+1
    Centr Wilmota nenašel ve vápně nikoho v pruhovaném dresu.

90
    Hlavní sudí Salisbury nastaví nad rámec základní hrací doby pět minut!

90
    Sima přehlavičkoval Jorgensena, domácí jsou v tlaku.

89
    Tvrdé střety uprostřed hřiště, ani jeden rozhodčí nepíská. Hra se dále na útočné polovině Stoke.

88
    Ivan Toney hraje skvělý zápas, podržel v těžkém souboji balon a vybídl Fosua, toho zradilo zpracování.