Vigo – Sociedad 0:2 (kon.) | Granada – Getafe 1:1 (kon.) | Levante – Atlético Madrid 2:2 (kon.)
Celta Vigo
0:2 (0:0)
Real Sociedad San Sebastian
Štvrtok 28.10.2021, 19:00 • Vigo, Municipal de Balaidos • Španielska LaLiga • 11. kolo

O osude stretnutia sa rozhodlo po zmene strán, Real Sociedad otvoril skóre zápasu v 55.minúte, kedy dorazil loptu do prázdnej brány Isak. Poistku pridal desať minút pred koncom zápasu kapitán Elustondo. Real Sociedad tak zdolal Celtu Vigo 2:0 a dostáva sa späť do čela tabuľky. Ďakujem vám za pozornosť a prajem ešte pekný zvyšok večera. (20:55:51)

90+5
    Center Javiho Galana do šestnástky sa neujal, hostia odkopávajú loptu.

90+4
    Po faule hostí na vlastnej polovici ihriska prichádza v posledných minútach štandardka pre Celtu Vigo.

90+3
    Nepresná prihrávka smerujúca na Sorlotha, domáci futbalisti získavajú loptu.

90+2
    Iago Aspas hľadal prihrávkou v šestnástke svojich spoluhráčov, nasleduje rohový kop domácich.

90+1
    Center Cerviho smerujúci na zadnú žrď odvrátila obrana Realu Sociedad na autové vhadzovanie.

90
    Hlavný rozhodca pridáva v druhom polčase päť minút.

89
    Domáci futbalisti stále márne hľadajú recept na odomknutie defenzívy hostí.

88
    Striedanie v tíme Celta Vigo: z ihriska odchádza Joseph Aidoo, prichádza Néstor Araujo.

86
    Striedajúci Diego Rico fauloval na vlastnej polovici, lopta pre domáce mužstvo.

85
    Striedanie v tíme Real Sociedad San Sebastian: z ihriska odchádza Aihen Muñoz, prichádza Diego Rico.

84
    Prenikajúci Lobete bol na ľavej strane ihriska zastavený nedovolene, štandardka pre hosťujúci tím.

83
    Julen Lobete už nedostihol loptu na hracej ploche, autové vhadzovanie pre Celtu Vigo.

82
    Striedajúci Tapia predviedol nedovolený zákrok v pokutovom území hostí, lopta pre Real Sociedad.

80
    Desať minút pred koncom druhého polčasu vedú hostia už dvojgólovým rozdielom.

79
    Real Sociedad San Sebastian dal gól! Zrejme je rozhodnuté, po rohovom kope Realu Sociedad posiela loptu do siete kapitán hostí ARITZ ELUSTONDO – 0:2! Asistencia: Benat Turrientes.

78
    Striedanie v tíme Real Sociedad San Sebastian: z ihriska odchádza Alexander Isak, prichádza Julen Lobete.