Tampa Bay – Arizona 5:1 (kon.) | Carolina – Boston 3:0 (kon.) | Pittsburgh – Calgary 0:4 (kon.)
St. Louis – Colorado 3:4 (kon.) | Vancouver – Philadelphia 1:2 (kon.) | Seattle – Minnesota 4:1 (kon.)
Anaheim – Buffalo 3:4 (po pr.) | LA Kings – Winnipeg 2:3 (kon.) | San Jose – Montreal 0:4 (kon.)
Los Angeles Kings
2:3 (1:1, 1:0, 0:2)
Winnipeg Jets
cz Piatok 29.10.2021, 04:30 • Staples Center, Los Angeles • NHL

Winnipeg Jets vyhrává tento zápas díky povedené třetí třetině, ve které nejprve dokázal vyrovnat, a pak vstřelil rozhodující branku. (07:01:08)

Hvězdy utkání

1. Kyle Connor (WPG) – 0+3
    2. Pierre-Luc Dubois (WPG) – 2+0
    3. Rasmus Kupari (LAK) – 1+0

Československá stopa v utkání

Do tohoto zápasu nezasáhl žádný český ani slovenský hráč.

Kdo se postavil do brankoviště?

Jonathan Quick (LAK) – 28 zákroků, 3 OG, úspěšnost 90,3%, odchytal 58:15
    Eric Comrie (WPG) – 30 zákroků, 2 OG, úspěšnost 93,8%, odchytal 59:47

59:47
    Oddechový čas pro domácí.

59:47
    Buly před brankou Jets. Poslední šance pro domácí.

59:00
    Domácí hrají v šesti a puk mají za svou prázdnou brankou.

58:50
    Puk je ve středním pásmu.

58:05
    Jets se pokouší hrát takticky tak, aby domácí nemohli odvolat brankáře.

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty hry ve třetí třetině.

57:38
    Phillip Danault to zkoušel individuálně, ale zpoza branky se k zakončení nepropracoval.

57:21
    Domácí hráči se nyní usadili v útočném pásmu, kde kombinují.

57:10
    Trevor Moore pálil, ale jeho rána byla zblokovaná.

56:10
    Alexander Edler byl volný před brankou, ale spoluhráči k němu puk dostat nedokázali.

55:51
    Dostáváme se do finální fáze hry ve třetí třetině, domácí celek stále prohrává o jednu branku.

53:40
    Momentálně sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nemůže stabilněji dostat do útočného pásma.

53:21
    Alexander Edler pálil jako obránce od modré čáry. Jeho rána nebyla vůbec špatná, následně Jets vyhodili jen na icing.

52:51
    Neal Pionk se dostal do další velké šance, ale jeho pokus byl zblokovaný nad branku. Komerční přestávka.

Jan Prošek

Góly a asistencie: 12. Kupari (Kaliyev), 22. A. Kempe (Danault, Iafallo) – 5. Dubois (Connor, Morrissey), 43. Copp (Connor, Pionk), 48. Dubois (Connor, Pionk)

Los Angeles Kings: Quick (C. Petersen) – M. Anderson, Björnfot, O. Määttä, M. Roy, Edler, Strand – Arvidsson, Kopitar, D. Brown – Iafallo, Danault, A. Kempe – T. Moore, B. Lizotte, Kaliyev – Grundström, Kupari, Vilardi.
    Winnipeg Jets: Comrie (Hellebuyck) – Morrissey, N. Schmidt, Dillon, Pionk, Stanley, DeMelo, Beaulieu – Copp, P. Stastny, Ehlers – Connor, Dubois, J. Svečnikov – Harkins, Lowry, Vesalainen – Riley Nash, Toninato.

Rozhodca: Brenk, Morton – Nansen, Kelly

Diváci: 11 207