Leicester – Arsenal 0:2 (kon.) | Burnley – Brentford 3:1 (kon.) | Liverpool – Brighton 2:2 (kon.)
Manchester City – Crystal Palace 0:2 (kon.) | Watford – Southampton 0:1 (kon.) | Newcastle – Chelsea 0:3 (kon.)
Tottenham – Manchester United 0:3 (kon.)
Liverpool FC
2:2 (2:1)
Brighton & Hove Albion
cz Sobota 30.10.2021, 16:00 • Anfield Road, Liverpool • Anglická Premier League • 10. kolo

To by bylo z mé strany všechno. Já se s vámi loučím, přeji příjemný zbytek tohoto dne a u dalšího fotbalu zase někdy na počtenou. (17:56:41)

Držení míče: 58 % : 42 %.
    Střely na branku: 3:6. Střely mimo: 5:2. Rohy: 5:3. Ofsajdy: 1:5. Fauly: 6:5.

Je dobojováno! V tomto utkání nepoznáme vítězi, oba týmy si odnesou bod za vydřenou remízu 2:2.
    Kdo bude po tomto utkání nespokojený, tak to budou rozhodně domácí hráči, kteří neudrželi dvoubrankové vedení z prvního poločasu, kde se nejprve trefil Jordan Henderson a poté i Sadio Mané. Za hostující tým, který bod bere všemi deseti se nejprve trefil Enock Mwepu a ve druhém poločase vyrovnal krásnou akcí Leandro Trossard. Brighton tedy pokračuje v dobrém vstupu do sezóny a drží se v horních příčkách tabulky.

90+5

90+4
    Žlutou kartu dostává Andrew Robertson (Liverpool FC).

90+4
    Diváci začínají opouštět svá místa na stadionu. Zdá se, že v tomto utkání se už nic zásadního nestane a týmy se body rovnoměrně rozdělí.

90+3
    Hostující tým se dostává pod úplně zbytečný tlak. Tohle může Brighton mrzet, do konce zápasu toho moc nechybí a tento tým je blízko k zisku bodu z tohoto těžkého utkání.

90+2
    Liverpool měl k dispozici standardní situaci, kterou se ale nepodařilo využít. Brighton se opět skvěle ubránil a míč odkopnul do bezpečí.

90+1
    Žlutou kartu dostává Shane Duffy (Brighton & Hove Albion FC).

90+1
    Mike Dean nastavil ve druhém poločase čtyři minuty nad rámec základní hrací doby tohoto utkání.

90
    Rozběhla se nám poslední minuta základní hrací doby tohoto utkání. Za malý moment se dozvíme počet nastavených minut ve druhém poločase.

90
    Žlutou kartu dostává Tariq Lamptey (Brighton & Hove Albion FC).

89
    Žlutou kartu dostává Takumi Minamino (Liverpool FC).

88
    Diogo Jota se snažil svým přízemním centrem najít Mo Salaha, kterého taky našel. Jenže střela od tohoto egyptského kanonýra byla zablokovaná.

87
    Střídání v týmu Liverpool FC: ze hřiště odchází Curtis Jones, přichází Takumi Minamino.

86
    Utkání bylo přerušenu kvůli Tariqu Lampteymu, který bude potřebovat lékařské ošetření. Hostující hráč na malou chvíli ležel na trávníku, ale poté odkulhal za postranní čáru.

85
    Solly March má dnes zjevné problémy se svým postavením na útočné polovině, jelikož i po této akci si tento hráč připíše další ofsajd do svých statistik.

84
    Brighton získává vládu nad hrací plochou. Zdá se, že Liverpoolu dochází v posledních desítkách sekund síly. Domácí tým se nezmůže ani na povedené napadání, které bylo v prvním poločase.

83
    Ani rohový kop na druhé straně nebyl z kategorie povedených. Brighton se dokázal ubránit a ještě založil rychlý protiútok do otevřené obrany svého soupeře.

Radim Polák

Góly: 4. J. Henderson (M. Salah), 24. Mané (Oxlade-Chamberlain) – 41. Mwepu (March), 65. Trossard (Lallana)

Karty:   89. Minamino (LIV), 90+4. Robertson (LIV) – 90. Lamptey (BRN), 90+1. Duffy (BRN)

Liverpool FC: Alisson – Alexander-Arnold, Konaté, V. van Dijk, Robertson – Keïta (20. Oxlade-Chamberlain), J. Henderson (C), Jones (87. Minamino) – M. Salah, Firmino (78. Diogo Jota), Mané.
    Náhradníci: Adrián – Joe Gomez, Tsimikas, Matip, Oxlade-Chamberlain, Diogo Jota, Minamino, Origi, Morton.

Brighton & Hove Albion: Sánchez – Veltman, Duffy, Dunk, Cucurella – Lallana (77. Groß), Moder (66. Lamptey) – March, Bissouma (60. Mac Alister), Mwepu – Trossard.
    Náhradníci: Steele – Webster, Lamptey, Mac Alister, Roberts, Maupay, Groß, Locadia, Sarmiento.

Rozhodca: Mike Dean