Leicester – Arsenal 0:2 (kon.) | Burnley – Brentford 3:1 (kon.) | Liverpool – Brighton 2:2 (kon.)
Manchester City – Crystal Palace 0:2 (kon.) | Watford – Southampton 0:1 (kon.) | Newcastle – Chelsea 0:3 (kon.)
Tottenham – Manchester United 0:3 (kon.)
Tottenham Hotspur
0:3 (0:1)
Manchester United
cz Sobota 30.10.2021, 18:30 • Tottenham Hotspur Stadium • Anglická Premier League • 10. kolo

Držení míče: 58 % : 42 %.
    Střely na branku: 0:4. Střely mimo: 6:2. Rohy: 10:1. Ofsajdy: 4:1. Fauly: 12:14. (20:21:10)

Je konec! Manchester United vítězí na půdě Tottenhamu 3:0. Na první šanci jsme čekali do 24. minuty, kdy Son přestřelil branku. Z protiútoku hlavičkoval rovněž mimo Edinson Cavani. Domácí ve 28. minutě dostali míč do branky, ale Romerův zásah nemohl platit kvůli ofsajdu. Ve 34. minutě prověřil Llorise dalekonosnou střelou Fred, nicméně domácí brankář v tu chvíli ještě nekapituloval. Míč ze sítě lovil až ve 39. minutě, kdy jej prostřelil hvězdný Cristiano Ronaldo. Po změně stran jsme dlouho čekali na nebezpečnou akci. V 64. minutě ale přidal další zásah Edinson Cavani. Domácí poté sice zkoušeli se závěrem duelu něco udělat, ale v 87. minutě přidal pojistku Marcus Rashford.

90+3

90+2
    Žlutou kartu dostává Cristian Gabriel Romero (Tottenham Hotspur).

90+2
    Luke Shaw vhazoval na polovině Tottenhamu. Jeho pobídka směřovala na Rashforda, který si míč pokryl a získal pro United další vhazování.

90+1
    Nastavují se tři minuty!

90
    Tottenham v samozném závěru zahrával ještě jeden roh. Son poslal centr na malé vápno, ale připravená defenziva Manchesteru United zakročila.

89
    Domácí zahrávali další rohový kop. Centr sice přiletěl do chumlu hráčů v pokutovém území, jenže nikdo z fotbalistů v bílém se nedostal k hlavičce.

88
    Někteří domácí fanoušci už opouští svá místa a odcházejí ze stadionu. Manchester United dnešní souboj zvládá s velkou noblesou.
    86. Marcus RASHFORD - 0:3

86
    Manchester United právě vstřelil branku!
    Tak ještě jeden zásah pro Manchester United! Na přihrávku za obranu Tottenhamu si na hranici ofsajdu naběhl MARCUS RASHFORD, který zakončil podél vyběhnutého Llorise!

86
    Jesse Lingard se stáhl před vlastní branku, kde fotbalistům Manchesteru United pomohl s odklizením míče do bezpečí.

85
    Tanguy Ndombèlé diriguje rozehrávku Tottenhamu na polovině Manchesteru United. Nikdo z domácích hráčů se však nedostává do zakončení.

84
    Steven Bergwijn se na levé straně dostal k volnému míči, přehodil si jej na levačku a odcentroval. Jeho pobídka skončila na hrudi obránce.

83
    Ndombélé se hnal po levé straně do pokutového území. Zajímavým centrem našel Kanea, který z těžké pozice trefil jen Maguira.

82
    Střídání v týmu Manchester United: ze hřiště odchází Edinson Cavani, přichází Jesse Lingard.

81
    Son dostal přihrávku na hranici velkého vápna a snažil se míč procedit do velkého vápna. Jeho přihrávku ale zablokoval první soupeř v červeném.