Leicester – Arsenal 0:2 (kon.) | Burnley – Brentford 3:1 (kon.) | Liverpool – Brighton 2:2 (kon.)
Manchester City – Crystal Palace 0:2 (kon.) | Watford – Southampton 0:1 (kon.) | Newcastle – Chelsea 0:3 (kon.)
Tottenham – Manchester United 0:3 (kon.)
Leicester City
0:2 (0:2)
Arsenal FC
cz Sobota 30.10.2021, 13:30 • King Power Stadium, Leicester • Anglická Premier League • 10. kolo

To by bylo z mé strany všechno. Já se s vámi loučím, přeji vám příjemné sobotní odpoledne a u dalšího fotbalu zase někdy na počtenou. (15:28:14)

Držení míče: 64 % : 36 %.
    Střely na branku: 8:5. Střely mimo: 5:1. Rohy: 7:6. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 8:11.

Je dobojováno! Ve druhém poločase jsme už žádný gól neviděli, a tak si Arsenal odváží z Leicesteru všechny tři body za vítězství 2:0. Hostující tým vstoupil do dnešního zápasu skvěle. V páté minutě se trefil Gabriel, v osmnácté zase Emil Smith-Rowe. Poté ale začal hrát domácí tým, který ale všechny své nebezpečné akce končil na výborném Aaronu Ramsdaleovi, který si dnes připsal velmi důležité čisté konto v tomto utkání.

90+6

90+5
    Fanoušci Leicesteru předčasně odcházejí ze svých míst. Už je jasné, že jejich tým si z tohoto zápasu nic pozitivního neodnese.

90+4
    Hráči Arsenalu vytlačili kombinaci svého soupeře až ke Schmeichelovi. To jim dozajista stačí a konec je za dveřmi.

90+3
    Hostující tým získal na malý moment míč pod svou kontrolu, ale rozhodčí jim tuto výhodu opět beru. Tentokrát kvůli útočnému faulu na Patsona Daku.

90+2
    Situace na hrací ploše se nemění. Leicester je na míči a kombinuje, Arsenal brání své pokutové území. Nic se v posledních minutách nezměnilo.

90+1
    Michael Oliver prodloužil toto utkání o pět minut nad rámec základní hrací doby tohoto zápasu.

90
    Střídání v týmu Arsenal FC: ze hřiště odchází Emile Smith-Rowe, přichází Sead Kolašinac.

89
    Aaron Ramsdale se před malou chvílí stal hráčem utkání a já musím říct, že úplně zaslouženě.

88
    Çağlar Söyüncü poprvé podcenil souboj s Nicolasem Pépém, ale podruhé už jeho kličku zastavil a míč mu odebral. Leicester míří opět na míč a do útoku.

87
    Naopak Arsenal už spoléhá jenom na obranu, která by měla uhájit toto vedení, které se událo už v prvním poločase. Všech deset hráčů je nastěhováno před svým vápnem.

86
    Konec utkání se čím dál víc blíží a Leicester začíná všechno sázet na svůj útok. V zadní části hřiště zůstává jenom Çağlar Söyüncü, který všechno jistí.

85
    Střídání v týmu Arsenal FC: ze hřiště odchází Bukayo Saka, přichází Nicolas Pépé.

84
    Rohový kop nebyl zahrán dobře, ale Leicester je i nadále u míče. Arsenal není schopen si přesně přihrát a třeba i založit útočnou akci svého týmu.

83
    Youri Tielemans neměl jinou možnost, než vystřelit. Leicester získal aspoň výhodu rohového kopu. Obrana Arsenalu je opět pod tlakem ze strany svého soupeře.

82
    Ben White míří za postranní čáru, kde bude pokračovat jeho ošetření. Na druhé straně se zase chystá hostující střídání. Uvidíme, pro koho utkání skončí a pro koho začne.

81
    Harvey Barnes se prokličkoval až do chumlu hostujících hráčů. Tohle nebyl chytrý nápad domácího hráče, který o míč následně přišel. Následně rozhodčí opět přerušil utkání kvůli Whiteovi, který se opět ocitnul na trávníku.