Hertha – Leverkusen 1:1 (kon.) | Kolín nad Rýnom – Union Berlín 2:2 (kon.) | Fürth – Frankfurt 1:2 (kon.)
Greuther Fürth
1:2 (0:0)
Eintracht Frankfurt
cz Nedeľa 07.11.2021, 19:30 • Trolli Arena, Fürth • Nemecká Bundesliga • 11. kolo

Z tohoto zápasu je to vše, děkujeme za pozornost. (21:31:27)

Držení míče: 57 % : 43 %.
    Střely na branku: 2:4. Střely mimo: 18:10. Rohy: 6:3. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 12:17.

Frankfurt vydřel druhou výhru v sezóně a posunul se před Stuttgart na čtrnáctou příčku. Fürth je beznadějně poslední, manko na sedmnáctý Bielefeld narostlo na sedm bodů.

Fürth bude mít i po jedenáctém kole jediný bod. Ten druhý měl proti Frankfurtu na dosah, když Itten v nastavení druhé půle smazal manko vzniklé z Rodeho trefy z 75. minuty. Eintracht si nerozhodný stav nenechal líbit a o necelé dvě minuty později se vrátil do vedení, o které už nemohl přijít. Z Kostićova centru se trefil Rafael Borré.

90+6

90+6
    Původně avizované nastavení se o něco protahuje. Fürthu to ale příliš nepomáhá, protože po autu Kostiće nebude v držení balonu.

90+4
    Frankfurt právě vstřelil branku!
    Z euforie na straně Fürthu se rychle stal obrovský smutek! Ndicka o centimetry nedosáhl na centr Kostiće. To samé platilo o bránícím Griesbeckovi, takže na zadní tyči vyplaval RAFAEL BORRÉ a snadnou dorážkou vrátil Eintrachtu šanci na tři body.

90+2
    Fürth právě vstřelil branku!
    Obrovská radost mezi fandy Fürthu! Z dalekonosné rány Feina se kvůli teči stal roh. Zleva ho zrealizoval Tillman. Balon letěl na malé vápno a ten ho hrudníkem posunul do sítě nikým nebráněný CÉDRIC ITTEN.

90
    Vyhecovaná koncovka druhé půle je prodloužena o dalších pět nastavených minut.

89
    Střídání v týmu Eintracht Frankfurt: ze hřiště odchází Almamy Touré, přichází Timothy Chandler.

89
    Střídání v týmu Eintracht Frankfurt: ze hřiště odchází Dajči Kamada, přichází Stefan Ilsanker.

88
    Na trávníku se strhla hromadná potyčka, která v sobě měla i několik agresivnějších strkanců. Žluté karty viděli Hrgota, Griesbeck a Jakić.

87
    Gian-Luca Itter upaloval po levé straně. Balon z ní poskytl Itterovi, jenže v jedné z největších šancí zápasu vypálil jen do dobře postaveného Trappa. Dorážku vyřešil blok Hintereggera.

86
    Filip Kostić nesladil centr s pohybem dvou spoluhráčů, kteří se stahovali na bližší tyč. Balon je logicky přeletěl.

85
    Útočný faul Kamady zastavil hosty v samotném zárodku. Marius Funk bude nakopávat co nejhlouběji na útočnou polovinu Fürthu.

83
    Střídání v týmu SpVgg Greuther Fürth: ze hřiště odchází Paul Seguin, přichází Adrian Fein.

82
    Almamy Touré na pravé straně motal hlavu Ittera. Udělal na něm aut, ale i ten je v daný okamžik pro vedoucí Eintracht výhodný.

81
    Kamada po odvráceném centru Kostiće pálil z dobrých pětatřiceti metrů. Letící balon nikdo netečoval, ale stejně pokračoval jen do prostoru vedle brány.

80
    Filip Kostić vytloukl bloky clonícího protivníka a zařídil pro své barvy další rohový kop.