MFK Dukla Banská Bystrica
4:2 (2:1)
MŠK Námestovo
Streda 24.11.2021, 16:00 • Štiavničky • MONACObet liga • 16. kolo

Banská Bystrica dnes s problémami, ale predsa porazila Námestovo 4:2. Nováčik sa držal, v druhom polčase bol miestami aj lepším celkom, ale napokon to na favorita a ašpiranta na postup nestačilo. (17:48:01)

90+1

90+1
    Nadstavuje sa jedna minúta.

90
    Striedanie v tíme MFK Dukla Banská Bystrica: z ihriska odchádza Róbert Polievka, prichádza Jakub Uhrinčať.
    Striedanie v tíme MFK Dukla Banská Bystrica: z ihriska odchádza Branislav Ľupták, prichádza Adam Červeň.
    89. Róbert POLIEVKA - 4:2

89
    Banská Bystrica dala gól!
    Definitívnu bodku dnes dáva kapitán RÓBERT POLIEVKA. Prihrávka za obranu, skúsený kanonier si odstavil súpera telom, prenikol do šestnástky a upravil na 4:2.

88
    Polievka nechal exekúciu Prikrylovi, ten však prestreľuje!

87
    Faul tesne pred pokutovým územím na Polievku. Priamy kop zo sedemnástich metrov je fantastickou pozíciou na zažehnanie drámy.

86
    Farský našiel Chorváta v pokutovom území. Mohol sa kopať roh, ale je to Hruška, kto bude vykopávať z malého vápna.

85
    Oba celky môžu ešte viackrát striedať. Námestovo teraz zatlačilo domácich na ich polovicu.

84
    Chovan si mal postrážiť svoje postavenie, takto sa máva zbytočný ofsajd.
    82. Marek ŽÁKOVIČ - 3:2

82
    Námestovo dalo gól!
    Ale pozor! MAREK ŽÁKOVIČ zužitkoval presný center zľava, Hruška bol neskoro pri lopte a aj za pomoci brvna je Námestovo späť v hre o body!

81
    Greššák nohami proti Polievkovi zabránil štvrtému gólu. V posledných minútach sa tempo stretnutia rozbehlo.

80
    Chovan napálil Ľuptáka, ani to sa nezaobišlo bez volania o penalte.

79
    Jasný ofsajd Šulca na hrote útoku, nováčik bleskovo rozohráva.

78
    Domáci gólman tentoraz reagoval na hlavičku Terentieva po rohovom kope. Námestovo sa nevzdáva, hoci zmazať dvojgólové manko v záverečnej štvrťhodine sa zdá byť utópiou.

77
    Hruška nemal problém s centrom z ľavej strany. Banská Bystrica dnes nie je až taká jednoznačná počas celého duelu, ako by sme možno očakávali.

Viktor Kalinács

Hľadáme spravodajcu pre tím MFK Dukla Banská Bystrica. Viac informácií tu.

Hľadáme spravodajcu pre tím MŠK Námestovo. Viac informácií tu.

Góly: 13. Richtárech, 19. Kupčík, 48. Šulc, 89. Polievka – 41. Chorvát, 82. Žákovič

Karty:   43. Richtárech (BBY) – 61. Čiernik (NAME)

MFK Dukla Banská Bystrica: Hruška – Slaninka, Richtárech, Jurčišin, Ľupták, Kupčík, Polievka (C), Prikryl, Migaľa, Šulc, Willwéber
    Náhradníci: Nôta – Červeň, Tóth, Uhrinčať, Kojnok

MŠK Námestovo: Greššák – Čiernik (C), Farský, Jaššo, Biricz, Terentiev, Buckulčík, Brodziansky, Svetlošák, Snovák, Chorvát
    Náhradníci: Klinovský – Nákačka, Habiňák, Stašák, Žákovič, Bednár, Chovan

Rozhodca: Tomáš Batiz – Gabriel Ádám, Roman Poracký