Barys – Novgorod 4:2 (kon.) | Metallurg Magnitogorsk – Dinamo Minsk 5:4 (2:0 po s.n.) | Ufa – Viťaz 2:3 (1:2 po s.n.)
Nižnekamsk – Riga 3:2 (2:1 po s.n.) | Kazaň – Petrohrad 3:4 (po pr.) | Red Star Kunlun – S.Moskva 4:6 (kon.)
Barys Nur-Sultan
4:2 (2:0, 1:1, 1:1)
HC Torpedo Nižnij Novgorod
cz Štvrtok 25.11.2021, 14:30 • Barys Arena, Nur-Sultan • KHL

To je dnes ode mě vše, děkuji Vám za pozornost. (17:01:38)

Československá stopa

Tomáš Jurčo (BAR) – 0+1, 4 střely na bránu, TM 0, čas na ledě 13:55

Je konec. Barys Nur-Sultan na domácím ledě porazil Torpedo Nižnij Novgorod v poměru 4:2. Už v 5. minutě otevřel brankový účet Kunyk. Ve 14. minutě zvýšil Lilja a ve 26. minutě to bylo už 3:0 po brance Veye. Ve 35. minutě ale nejprve snížil Michejev a o deset minut na rozdíl jediné branky Pajgin. Odpověď ale přišla rychle ve 47. minutě z hole Lilji.

Dnešní utkání sledovalo 2 763 diváků.

59:45
    Domácím se nepodařilo dostat do útočného pásma, ale o vítězi je již rozhodnuto.

59:31
    Ivan Čechovič se v oslabení sice dostal ke střele, ale ta skončila v moci gólmana Bojarkina.

59:19
    Andrej Belevič tvrdě sejmul u mantinelu domácího hráče Valerije Orechova a hra je přerušená.

59:05
    Vyloučení v týmu Torpedo Nižnij Novgorod (Marek Hrivík – 2 min., sekání).

59:05
    A znovu to nevyšlo, protože střela od domácí svatyně skončila zhruba půl metr vedle pravé tyče.

58:39
    Domácí hráči vyvezli puk, ale opět netrefili prázdnou bránu a stále tak dávají soupeři malou naději.

58:15
    Oddechový čas pro hosty.

57:15
    Znovu přišel pokus ze strany Barysu, tentokrát to byl Jegor Šalapov, ale rovněž minul prázdnou svatyni.

57:04
    Domácí získali puk a Jacob Berglund to zkusil přes celé kluziště, ovšem minul bránu a je z toho zakázané uvolnění.

56:41
    Torpedo Nižnij Novgorod to zkouší bez brankáře!

56:25
    Nižnij Novgorod je nastěhován v útočném pásmu a snaží se obstřelovat domácí svatyni.

55:10
    Nikita Bojarkin si poradil také s další střelou Damira Žafjarova.

54:45
    Hra se nyní velice často přerušuje a není tak k vidění nic moc zajímavého.

Michal Raška

Góly a asistencie: 5. Kunyk (Vey, Frattin), 14. J. Lilja (Martinsson, Michajlis), 26. Vey (Jurčo), 47. J. Lilja (Martinsson, Valk) – 35. A. Michejev (J. Martynov, Ťanulin), 45. Pajgin (Belevič, Ťanulin)

Barys Nur-Sultan: Bojarkin (A. Šutov) – Martinsson, Morrow, Orechov, R. Savčenko (C), Šalapov, Samat Danijar – Jurčo, Vey, Frattin – Michajlis (A), Valk, J. Lilja – Savickij, Kunyk, R. Starčenko (A) – Šaichmeddenov, Kajyržan, Šestakov – Sagadějev, J. Berglund.
    Tréner: Juri Michajlis

HC Torpedo Nižnij Novgorod: Tichomirov (26. P. Kočetkov, Murygin) – M. Orlov, Pajgin (C), J. Martynov, Marin, N. Děmidov, Mišarin, M. Fedotov – Žafiarov (A), Miele (A), Agostino – Ilja Fedotov, Hrivík, Čechovič – Ťanulin, Belevič, Veriajev – Gončaruk, A. Michejev, Urakov.
    Tréner: David Nemirovskij

Rozhodca: Lavrenťev, Sergejev – Golovljov, Savěnkov

Diváci: 2 763