HC Slovan – Prešov | 5:0 (kon.) |
Zlín – Třinec | 2:1 (po pr.) |
Buffalo – Boston | 1:5 (kon.) | | | Florida – Philadelphia | 2:1 (po pr.) | | | Washington – Montreal | 6:3 (kon.) |
Columbus – Winnipeg | 3:0 (kon.) | | | Pittsburgh – Vancouver | 4:1 (kon.) | | | NJ Devils – Minnesota | 2:3 (0:1 po s.n.) |
NY Islanders – NY Rangers | 1:4 (kon.) | | | Detroit – St. Louis | 4:2 (kon.) | | | Nashville – Vegas | 2:5 (kon.) |
Colorado – Anaheim | 5:2 (kon.) | | | LA Kings – Toronto | 2:6 (kon.) | | | Seattle – Carolina | 2:1 (kon.) |
Arizona – Edmonton | 3:5 (kon.) | | | San Jose – Ottawa | 6:3 (kon.) |
Barys – Novgorod | 4:2 (kon.) | | | Metallurg Magnitogorsk – Dinamo Minsk | 5:4 (2:0 po s.n.) | | | Ufa – Viťaz | 2:3 (1:2 po s.n.) |
Nižnekamsk – Riga | 3:2 (2:1 po s.n.) | | | Kazaň – Petrohrad | 3:4 (po pr.) | | | Red Star Kunlun – S.Moskva | 4:6 (kon.) |
po s.n. (1:2)
HC Salavat Julajev Ufa
2:3
(1:0, 1:1, 0:1 - 0:0)
Viťaz Moskovská oblasť
Tomáš Kubečka
Góly a asistencie:
6. V. Tichonov (Chochriakov, Koledov), 40. Kadejkin (N. Kuljomin) – 27. Ojamäki (Malychin), 43. Arkalov, rozh. náj. Ojamäki
Rozhodca:
Diváci:
Nepremenená penalta:
Samostatné nájazdy:
1. séria:
0:0 Viktor Tichonov (UFA)
0:0 Ivan Volodin (VTZ)
2. séria:
1:0 Alexander Kadejkin (UFA)
1:0 Fjodor Malychin (VTZ)
3. séria:
1:0 Markus Granlund (UFA)
1:0 Valtteri Kemiläinen (VTZ)
4. séria:
1:0 Sakari Manninen (UFA)
1:1 Ilja Arkalov (VTZ)
5. séria:
1:1 Nikolaj Kuljomin (UFA)
1:2 Niko Ojamäki (VTZ)
HC Salavat Julajev Ufa:
Šaryčenkov (Metsola) – Viktor Antipin, Chafizullin, Koledov, Naumenkov, Zubarev, Muchamadullin, J. Birjukov – Hartikainen, S. Manninen, Markus Granlund – N. Kuljomin, Kadejkin, Šmeľov – Baškirov, Chochriakov, V. Tichonov – Platt, Alalykin, Sannikov – Pustozjorov.
Náhradníci:
Tréner:
Viťaz Moskovská oblasť: I. Ježov (Kloberdanec) – Jegor Voronkov, Kemiläinen, Lisovec, Ľamin, Golovkov, Jepišin, Borodkin, Rydčenko – Šiksatdarov, G. Nesterov, Ojamäki – Starkov, Rasskazov, Volodin – Malychin, I. Zinčenko, Zubov – Ivaňuženkov, Arkalov, N. Gončarov.
Náhradníci:
Tréner:
Náhradníci:
Tréner:
Viťaz Moskovská oblasť: I. Ježov (Kloberdanec) – Jegor Voronkov, Kemiläinen, Lisovec, Ľamin, Golovkov, Jepišin, Borodkin, Rydčenko – Šiksatdarov, G. Nesterov, Ojamäki – Starkov, Rasskazov, Volodin – Malychin, I. Zinčenko, Zubov – Ivaňuženkov, Arkalov, N. Gončarov.
Náhradníci:
Tréner:
Rozhodca:
Diváci:
Do dnešního souboje nezasáhl nikdo z českých a slovenských hokejistů. (17:33:48)
Autorem vítězného nájezdu je NIKO OJAMAKI!