Lok. Moskva – Lazio 0:3 (kon.) | Galatasaray – Marseille 4:2 (kon.) | CZ Belehrad – Razgrad 1:0 (kon.)
Midtjylland – Braga 3:2 (kon.) | Rapid Viedeň – West Ham 0:2 (kon.) | D. Záhreb – Genk 1:1 (kon.)
Real Betis – Ferencvároš 2:0 (kon.) | Leverkusen – Celtic 3:2 (kon.) | Brøndby – Lyon 1:3 (kon.)
Rangers – Sparta Praha 2:0 (kon.) | Eindhoven – Sturm Graz 2:0 (kon.) | Monaco – Sociedad 2:1 (kon.)
Leicester – Légia Varšava 3:1 (kon.) | Olympiakos – Fenerbahce 1:0 (kon.) | Frankfurt – Antverpy 2:2 (kon.)
Rapid Viedeň
0:2 (0:2)
West Ham United
cz Štvrtok 25.11.2021, 18:45 • Ernst-Happel-Stadion, Vídeň • Európska liga • Skupina H

To je dnes ode mě vše, děkuji Vám za pozornost. (20:39:38)

Držení míče: 42 % : 58 %.
    Střely na branku: 3:5. Střely mimo: 8:5. Rohy: 1:4. Ofsajdy: 2:6. Fauly: 8:7.

Je konec. West Ham United zvítězil na půdě Rapidu Vídeň v poměru 2:0. Bohužel nebyl k vidění příliš pohledný fotbal, ale to anglický celek mrzet nemusí. Ve 40. minutě otevřel brankový účet Jarmolenko. V nastavení první půle se ještě z penalty prosadil Noble. Ve druhé části zápasu bylo k vidění pár šancí, ale ani jedna nebyla tutová.

90+3

90+1
    Střídání v týmu SK Rapid Vídeň: ze hřiště odchází Taxiarchis Fountas, přichází Oliver Strunz.
    Střídání v týmu SK Rapid Vídeň: ze hřiště odchází Robert Ljubicic, přichází Srdjan Grahovać.

90
    Rozhodčí nastavuje 3 minuty navíc.

90
    Po útoku z levé strany se prodral ke střele Ercan Kara, ale rovněž pálil mimo.

88
    Pablo Fornals se nachytal pouze v ofsajdovém postavení.

86
    Také Taxiarchis Fountas pálil jen nad svatyni soupeře a vypadá to, že o vítězi je rozhodnuto.

84
    Rakouský celek se sice znovu dostal dopředu, ale opět to nebylo nic nebezpečného.

83
    Thierno Ballo se sice dostal do zakončení z hranice vápna, ale jeho pokus nebyl dobře připravený a letěl nad svatyni Aréoly.

81
    Anglické mužstvo, ve kterém působí tři čeští reprezentanti má konec utkání naprosto pod svou kontrolou.

79
    Sonny Perkins se po dvou minutách na hrací ploše dostal ke střele, ale Paul Gartler třetí branku zatím neobdržel.

77
    Střídání v týmu West Ham United: ze hřiště odchází Nikola Vlašić, přichází Sonny Perkins.
    Střídání v týmu West Ham United: ze hřiště odchází Arthur Masuaku, přichází Ryan Fredericks.

75
    Střídání v týmu SK Rapid Vídeň: ze hřiště odchází Kelvin Arase, přichází Thierno Ballo.

74
    Poslední minuty jsou k vidění střely, ale samé nepřesné, což potvrdil také Saïd Benrahma.

73
    Znovu se Rapid dostal ke střele, ale ani pokus Taxiarchise Fountase nebyl přesný a letěl mimo.