Almaty – Bazilej 2:3 (kon.) | Flora – Partizan 1:0 (kon.) | Karabach – Omonia Nikózia 2:2 (kon.)
Lincoln – Kodaň 0:4 (kon.) | Haifa – Union Berlín 0:1 (kon.) | Mura – Tottenham 2:1 (kon.)
Rennes – Arnhem 3:3 (kon.) | Slavia – Feyenoord 2:2 (kon.) | Slovan Bratislava – Solún sk 0:0 (kon.)
Helsinki – Alaškert 1:0 (kon.) | Famagusta – Gent 1:0 (kon.) | AS Rím – Zorja Luhansk 4:0 (kon.)
Bodö/Glimt – CSKA Sofia 2:0 (kon.) | Jablonec – Alkmaar 1:1 (kon.) | Tel Aviv – Linz 0:1 (kon.)
Randers – Kluž 2:1 (kon.)
Maccabi Haifa
0:1 (0:0)
1. FC Union Berlín
cz Štvrtok 25.11.2021, 18:45 • Sammy Ofer Stadium (Haifa) • Európska konferenčná liga • Skupina E
    Německý celek těžký duel zvládl a na hřišti Maccabi Haifa nakonec vyhrál 1:0. O vítězství Unionu rozhodl Ryerson.

Ode mě je to pro dnešek vše! Loučím se s vámi a přeji vám hezký zbytek dnešního večera! (20:40:00)

Držení míče: 54 % : 46 %.
    Střely na branku: 4:2. Střely mimo: 7:4. Rohy: 3:2. Ofsajdy: 4:0. Fauly: 9:14.

Utkání mezi Maccabi Haifa FC a 1. FC Union Berlín je u konce! Hosté nakonec odjíždějí z Haify o poznání spokojenější než domácí. Ve druhém poločase se německému celku podařilo přesně zakončit povedenou akci, na jejímž konci stál Ryerson. Domácí po inkasované brance dlouho hrozili, ale za celou dobu si nevypracovali větší možnost na vyrovnání a odchází tak z utkání bez bodového zisku.

90+5

90+4
    Žlutou kartu dostává Ali Mohamed (Maccabi Haifa FC).

90+3
    Ten nepřinesl větší nebezpečí. Odkop od branky si vezme na starost gólman Unionu Luthe.

90+2
    Domácí rozehrávali standardní situaci z dobré pozice, rána mířila nad břevno, ale Luthe míč tečoval. Uvidíme rohový kop.

90+1
    Žlutou kartu dostává Timo Baumgartl (1. FC Union Berlín).

90+1
    Rozhodčí v druhém poločase nastavuje dvě minuty nad rámec základní hrací doby!

90
    Planič se dostal na hranici vápna k hlavičce po přesném centru, Union se prozatím i v závěru bez větších problémů brání.

88
    Domácí se hnali k velkému vápnu Berlína, kde se ale neprotlačili ke střele. Haifa ale bude pokračovat autovým vhazováním ve s míčem v držení.

87
    Haifa se dostane na středu hrací plochy k autovému vhazování. Do konce utkání zbývá posledních pár minut.

86
    Střídání v týmu 1. FC Union Berlín: ze hřiště odchází Julian Ryerson, přichází Paul Jaeckel.

85
    Střídání v týmu Maccabi Haifa FC: ze hřiště odchází Sean Goldberg, přichází Maor Levi.

85
    Kruse vyslal na branku soupeře ránu, ale ta byla hodně nepřesná. Do konce utkání zbývá posledních pár minut. Zatím se zdá, že dnes je rozhodnuto.

84
    Hosté udrželi balón na útočné polovině, kde vybojovali autové vhazování. Pro hosty je to nyní ideální situace.