Buffalo – Boston 1:5 (kon.) | Florida – Philadelphia 2:1 (po pr.) | Washington – Montreal 6:3 (kon.)
Columbus – Winnipeg 3:0 (kon.) | Pittsburgh – Vancouver 4:1 (kon.) | NJ Devils – Minnesota 2:3 (0:1 po s.n.)
NY Islanders – NY Rangers 1:4 (kon.) | Detroit – St. Louis 4:2 (kon.) | Nashville – Vegas 2:5 (kon.)
Colorado – Anaheim 5:2 (kon.) | LA Kings – Toronto 2:6 (kon.) | Seattle – Carolina 2:1 (kon.)
Arizona – Edmonton 3:5 (kon.) | San Jose – Ottawa 6:3 (kon.)
Florida Panthers
2:1 (0:1, 0:0, 1:0 - 1:0)
Philadelphia Flyers
cz Štvrtok 25.11.2021, 01:00 • FLA Live Arena, Sunrise • NHL

Z mé strany je to pro tento zápas vše. Děkuji za pozornost. Na počtenou! (03:51:56)

3. Martin Jones (PHI) – 43 zákroků

Je za námi utkání mezi Floridou a Philadelphií. Domácí nakonec potvrdili roli favorita, ale na vítězství se pořádně nadřeli. Prohrávali celkem brzy, a to v 8. minutě, kdy se prosadil Joel Farabee. V dalším průběhu utkání jsme sledovali vyrovnaný hokej, avšak více šancí měla přece jen Florida. Bezchybného Martina Jonese poprvé překonal až Sam Bennett v přesilové hře na začátku třetí třetiny. Souboj nakonec došel do prodloužení, které rozhodl přesnou trefou Aaron Ekblad. Florida si tedy připisuje výhru 2:1 po nastavené hrací době.

62:39 Aaron EKBLAD - 2:1

62:39
    Florida právě vstřelila branku!
    Domácí získávají dva body! AARON EKBLAD přidržel kotouč na kruhu a následně si jej rychle vyměnil s Jonathanem Huberdeauem. Posléze si odskočil do střelecké pozice mezi kruhy, počkal si na přihrávku a úspěšně zavěsil. Elitní zadák Floridy vsítil svůj šestý gól v této sezoně. 2:1 po prodloužení. Asistence: Jonathan Huberdeau a Sam Bennett.

62:27
    Jonathan Huberdeau se znovu objevil na ledě. Martin Jones si však ve složité pozici poradil.

61:56
    Jones se výtečně přesunul proti střele Sama Reinharta. Následně vyrazil do samostatného úniku Atkinson, ale Bobrovskij se činil.

61:16
    V úvodu prodloužení je aktivnější Florida, jež se dostala už ke třem střeleckým pokusům.

60:45
    Jonathan Huberdeau si naváděl kotouč na pravém křídle. Poté hledal mezírku mezi betony, ale úspěšnější byl Jones.

60:22
    Na šikovnou přihrávku Huberdeaua si najížděl Bennett, který ale neuspěl. Je pravdou, že situaci neměl zrovna komfortní.

60:01

Šedesát minut dnes nerozhodlo. Florida vyrovnala průběžný stav utkání ve 44. minutě v přesilové hře zásluhou Sama Bennetta. Poté jsme sice nějaké šance viděli, ale další gól už ne. Oba celky si tedy připisují po bodu, kdo se dočká toho druhého?

Střely na branku po 3. třetině: 38 – 33

60:00

59:46
    Florida se chystá v základní hrací době ještě na jednu akci, mnoho času už ale nemá.

59:15
    V poslední minutě třetí třetiny se musel mít na pozoru Sergej Bobrovskij, který si ale se vším poradil.

58:51
    Bekhendová přihrávka Seana Couturiera šla do míst, kde žádný z jeho spoluhráčů nestál.

58:31
    Přesilovka se Floridě vůbec nepovedla. Nyní už je velmi pravděpodobné, že tento duel půjde do prodloužení.

Daniel Fekets

Góly a asistencie: 44. S. Bennett (Duclair, Ekblad), 63. Ekblad (Huberdeau, S. Bennett) – 8. Farabee (Konecny, Provorov)

Florida Panthers: Bobrovskij (S. Knight) – Ekblad (A), Weegar, Gudas, Forsling, Montour, Lucas Carlsson – Duclair, S. Bennett, Huberdeau (A) – S. Reinhart, A. Lundell, Verhaeghe – Tippett, J. Thornton, Vatrano – Hörnqvist (A), Luostarinen, Lomberg.
    Tréner: Andrew Brunette

Philadelphia Flyers: M. Jones (Hart) – Braun, Provorov (A), Ristolainen, Sanheim, Seeler, Yandle – Konecny, Couturier (A), Farabee – Atkinson, Frost, Giroux (C) – J. van Riemsdyk, Laughton, Willman – MacEwen, N. Thompson, Lindblom.
    Tréner: Alain Vigneault

Rozhodca: Dunning, Luxmore – Kovachik, Murray

Diváci: 15 545