Buffalo – Boston 1:5 (kon.) | Florida – Philadelphia 2:1 (po pr.) | Washington – Montreal 6:3 (kon.)
Columbus – Winnipeg 3:0 (kon.) | Pittsburgh – Vancouver 4:1 (kon.) | NJ Devils – Minnesota 2:3 (0:1 po s.n.)
NY Islanders – NY Rangers 1:4 (kon.) | Detroit – St. Louis 4:2 (kon.) | Nashville – Vegas 2:5 (kon.)
Colorado – Anaheim 5:2 (kon.) | LA Kings – Toronto 2:6 (kon.) | Seattle – Carolina 2:1 (kon.)
Arizona – Edmonton 3:5 (kon.) | San Jose – Ottawa 6:3 (kon.)
Colorado Avalanche
5:2 (1:1, 2:0, 2:1)
Anaheim Ducks
cz Štvrtok 25.11.2021, 03:00 • Ball Arena, Denver • NHL

To je dnes ode mě vše, děkuji Vám za pozornost. (05:56:04)

Dnešní utkání sledovalo 16 343 diváků.

Je konec. Colorado Avalanche zvítězilo nad Anaheimem Ducks v poměru 5:2. Už v 5. minutě sice poslal hosty do vedení Milano, ale ve 20. minutě dokázal srovnat Makar. Do druhé třetiny vstoupili domácí velmi aktivně a ve 23. minutě otočil vývoj zápasu Newhook. Ve 31. minutě se trefil také Aube-Kubel. Krátce po zahájení třetí periody zvýšil vedení Kadri. V 56. minutě přidal další branku domácích Ničuškin. V 57. minutě korigoval výsledek za hosty Milano.

59:57
    Tři vteřiny před koncem utkání ještě došlo k menší roztržce, ale nebylo z toho nic vážnějšího.

59:32
    Colorado drží puk na svých holích a nikam se moc nežene.

58:56
    Domácí fanoušci se radovali ze šesté branky, ale puk nakonec v bráně neskončil, neboť Valerij Ničuškin netrefil zcela odkrytou bránu z úhlu!

57:26
    Domácí útočník se sice dostal po levé straně do velké rychlosti, ale obránce Anaheimu si s ním poradil.
    56:07 Sonny MILANO - 5:2

56:07
    Anaheim právě vstřelil branku!
    Hosté snižují na rozdíl tří branek. Jamie Drysdale si vyměnil kotouč s Trevorem Zegrasem a následně zpoza modré vypálil tvrdou ránu, kterou lehce tečoval SONNY MILANO. Asistence: Jamie Drysdale a Trevor Zegras.

55:49
    Vyloučení v týmu Colorado Avalanche (Gabriel Landeskog – 2 min., nedovolené bránění brankáři).
    55:22 Valerij NIČUŠKIN - 5:1

55:22
    Colorado právě vstřelilo branku!
    A je to už 5:1 pro Avalanche! André Burakovsky se středem hrací plochy dostal přes dva hráče a následně posunul puk VALERIJU NIČUŠKINOVI, jenž z pravé strany fantasticky zakončil do levé šibenice. Asistence: André Burakovsky a Erik Johnson.

54:09
    Nyní Anaheim zatlačil svého soupeře a snaží se vstřelit branku.

53:20
    Znovu jsou Ducks napadání už u své brány a Colorado dnes hraje velice dobře.

52:26
    Logan O'Connor prohání rozehrávku Anaheimu na jejich polovině a nedává jim ani trochu místa a klidu.

51:36
    Posléze přišel rychlý protiútok domácího útočníka, ale ani ten neprostřelil brankáře na druhé straně.

51:16
    Rickard Rakell si skvěle sjel před bránu na teč, ale Jonas Johansson nechal betony u sebe a nenechal se překonat.

Michal Raška

Góly a asistencie: 20. Makar (Kadri, Landeskog), 23. Newhook (D. Toews, Jost), 31. Aube-Kubel (Jayson Megna, R. Murray), 41. Kadri (Rantanen, Landeskog), 56. Ničuškin (Burakovsky, E. Johnson) – 5. Milano (Rakell, Drysdale), 57. Milano (Drysdale, Zegras)

Colorado Avalanche: Kuemper (5.–11., 21. J. Johansson) – Makar, D. Toews, Girard, J. Johnson, R. Murray, E. Johnson (A) – L. O'Connor, Rantanen, Landeskog (C) – Burakovsky, Kadri, Ničuškin – Aube-Kubel, Newhook, Jost – MacDermid, Jayson Megna, Helm.
    Tréner: Jared Bednar

Anaheim Ducks: J. Gibson (Stolarz) – Drysdale, H. Lindholm, Manson (A), Fowler, Shattenkirk, Benoit – T. Terry, Getzlaf (C), D. Grant – Rakell, Zegras, Milano – Silfverberg (A), Lundeström, Deslauriers – S. Carrick, Steel, Groulx.
    Tréner: Dallas Eakins

Rozhodca: Kozari, Chmielewski – Gawryletz, Nansen

Diváci: 16 343