Poruba 2011 – Vrchlabí 4:5 (po pr.) | Vsetín – Litoměřice 4:5 (1:3 po s.n.) | Kadaň – Třebíč 0:5 (kont.)
Šumperk – Sokolov 3:5 (kon.) | Kolín – Prostějov 4:2 (kon.) | Benátky n/J – Ústí n/L 1:2 (kon.)
Frýdek-M. – Havířov 4:0 (kon.) | Jihlava – Slavia 4:5 (kon.)
HC Benátky nad Jizerou
1:2 (0:2, 1:0, 0:0)
HC Slovan Ústí nad Labem
cz Sobota 27.11.2021, 17:00Chance Liga (CZ) • 24. kolo

Hosté slaví, protože zuby-nehty ubránili těsný náskok, který získali v úvodní třetině. Domácí měli drtivou střeleckou převahu, nutno dodat, že dnes naráželi na výtečného Cikánka v ústecké brance. (19:13:08)

59:29
    Závar před Cikánkem, puk ale v brance není.

59:03
    Trávníček šetří v útočném pásmu cenné vteřinky.

58:55
    Duda z kruhu přestřelil.

58:43
    Přihrávka před branku nenašla adresáta.

58:09
    Pavelka zůstává na střídačce, domácí jdou do boje v šesti!

58:09
    Domácí si vyžádali oddechový čas.

58:09
    Puk je v ochranné síti, vhazovat se bude před Cikánkem.

57:51
    Nahození ze středního pásma sráží Pavelka do rohu kluziště.

57:01
    Sražená střela hostujícího týmu končí až nad ochrannou sítí.

55:50
    Duda operoval před brankou, puk se od něho ale odrazil mimo.

55:22
    Hosté se snaží držet puk co nejdále od své branky, což se jim zatím daří.

54:06
    Puk končí po střele ze středního pásma v ochrané síti. Ve střední třetině se také bude opět vhazovat.

53:59
    Kotouč končí mimo kluziště, vhazovat se bude ve středním pásmu.

53:45
    Ihned po buly střílel nepřesně Wiencek. Domácí jsou stále lepším týmem, vyrovnat se jim ale zatím nedaří.

53:39
    Pro Žůrkovu střelu od modré čáry si došla Cikánkova lapačka.

52:58
    Závar před Cikánkem, kde byl nejaktivnější Kunst, opět ale zasáhl Cikánkův beton. Hostující brankář dnes doslova deptá benátecké hráče.

52:46
    Kunstův pokus od modré čáry srazil Trávníček do ochranné sítě.

Ondřej Nejedlo

Góly a asistencie: 40. Daniel Špaček (Dušek, Aubrecht) – 4. Vrdlovec (Trefný, Trávníček), 19. Štěpán Bláha (Š. Havránek, Trávníček)

HC Benátky nad Jizerou: J. Pavelka (Vopravil) – Žůrek, Aubrecht, Kunst, Patzelt, Bukač, Hampl, F. Kovář – Faško-Rudáš, Dušek, Daniel Špaček – Pabiška, Čederle, A. Dlouhý – R. Duda, Jansa, Wiencek – Křepelka, E. Čermák, Kalaj.
    HC Slovan Ústí nad Labem: L. Cikánek (Hamalčík) – Š. Havránek, J. Drtina, Vacík, Trefný, E. Mareš, Vladimír Brož, Záruba – Štěpán Bláha, Vrdlovec, Trávníček – J. Žolobov, Milfait, Bernat – Hajný, Ondřej Bláha, M. Tůma – Grim, D. Soukup, Závora.

Rozhodca: Jaroš, Zubzanda – Dědek, Juránek