Bochum – Freiburg 2:1 (kon.) | Fürth – Hoffenheim 3:6 (kon.) | Hertha – Augsburg 1:1 (kon.)
Kolín nad Rýnom – Mönchengladbach 4:1 (kon.) | Wolfsburg – Dortmund 1:3 (kon.) | Bayern – Bielefeld 1:0 (kon.)
Greuther Fürth
3:6 (1:2)
TSG 1899 Hoffenheim
cz Sobota 27.11.2021, 15:30 • Trolli Arena, Fürth • Nemecká Bundesliga • 13. kolo

Já se s vámi loučím, děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (17:28:03)

Držení míče: 52 % : 48 %.
    Střely na branku: 7:11. Střely mimo: 7:9. Rohy: 4:10. Ofsajdy: 6:1. Fauly: 17:17.
    Neuvěřitelnou přestřelku, která nabídla devět branek, nakonec zvládl lépe hostující Hoffenheim!

Je konec. Hosté potvrdili roli favorita a z Fürthu si odvážejí tři body po vítězné přestřelce. Skóre utkání otevřel ve 22. minutě přesnou střelou na zadní tyč Leweling. Hoffenheimu se povedlo ještě do konce poločasu otočit, konkrétně se trefili Bebou a Rutter. Zkraje druhého poločasu srovnal na 2:2 Tillman, jenže poté přišla smrtící desetiminutovka, ve které se hosté třikrát prosadili. Rutter a Bebou skórovali podruhé v zápasu, vlastní gól po rohovém kopu si připsal Meyerhöfer. Domácí ještě jednou snížili, když Hrgota napálil míč o břevno za čáru, jenže to bylo málo. Deset minut před koncem zkompletoval hattrick Bebou.

90+4

90+3
    V samém závěru se dostal do vápna Leweling a jeho sražená střela znamená rohový kop pro Fürth.

90+2
    Z pořádné dálky to nyní zkusil Christiansen. Jeho rána mířila doprostřed, takže si s ní Pentke snadno poradil.

90+1
    Rozhodčí nastavuje zápas o tři minuty.

90
    Utkání se již dohrává, s míčem na kopačkách kombinují hosté na polovině hřiště.

89
    Sedmou branku Hoffenheimu měl na noze Richards. Jeho střela z pravé strany mířila přímo doprostřed, Funk si připsal další zákrok.

88
    Střídání v týmu SpVgg Greuther Fürth: ze hřiště odchází Haavard Nielsen, přichází Sebastian Griesbeck.

87
    Nielsen si naběhl na centr z pravé strany, jeho střela byla ovšem nepřesná a navíc slabá. Pentke míč snadno chytil.

86
    Funk výborně vyběhl proti dalšímu dlouhému míči na Kramariće, brankář Fürthu míč uzmul pro sebe a zanedlouho jej pošle zpět do pole.

85
    Kramarić tahal další brejk hostů, nicméně tentokrát byl zastaven sám sebou, jelikož s míčem u nohy podklouzl.

84
    Po řadě nepřesných přihrávek uklidňují hosté situaci, míč odkopl Raum.

83
    Střídání v týmu TSG 1899 Hoffenheim: ze hřiště odchází Ihlas Bebou, přichází Haavard Nordtveit.
    Střídání v týmu TSG 1899 Hoffenheim: ze hřiště odchází Georginio Rutter, přichází Sargis Adamjan.

82
    Domácí se hnali do útoku, ale pokračovat v něm vinou faulu nemohou. Všem na stadionu je jasné, jak se po utkání rozdělí body.

80
    Hoffenheim právě vstřelil branku!
    Gólová přestřelka pokračuje, hosté využili další brejkovou příležitost. Kramarić na polovině hřiště viděl vpravo rozbíhajícího spoluhráče, kterému poslal ideální přihrávku. IHLAS BEBOU přehodil brankáře Funka a může slavit hattrick – 3:6! Asistence: Andrej Kramarić.

79
    Střídání v týmu SpVgg Greuther Fürth: ze hřiště odchází Timothy Tillman, přichází Jeremy Dudziak.

Milan Šplíchal

Góly: 22. Leweling (Hrgota), 46. Tillman (Hrgota), 68. Hrgota (Leweling) – 32. Bebou (Rutter), 40. Rutter (Raum), 58. Rutter (Raum), 62. Bebou, 66. Meyerhöfer (vla.), 80. Bebou (Kramarić)

Karty:   49. Christiansen (FRT)

Greuther Fürth: Funk – Asta (70. Barry), Bauer, Sarpei, Meyerhöfer – Tillman (79. Dudziak), Christiansen, Nielsen (88. Griesbeck) – Leweling, Abiama (70. Itten), Hrgota (C).
    Náhradníci: Burchert – Barry, Dudziak, Fein, Griesbeck, Green, Seufert, Willems, Itten.

TSG 1899 Hoffenheim: Pentke – Akpoguma (57. Kramarić), S. Posch, Vogt, Raum – Samassékou (57. Stiller), Grillitsch (C), Geiger – Bebou (83. Nordtveit), Dabbur (63. Ch. Richards), Rutter (83. Adamjan).
    Náhradníci: Philipp – Adamjan, Gaćinović, Nordtveit, Kramarić, Hübner, Stiller, Ch. Richards, Asllani.