Bochum – Freiburg 2:1 (kon.) | Fürth – Hoffenheim 3:6 (kon.) | Hertha – Augsburg 1:1 (kon.)
Kolín nad Rýnom – Mönchengladbach 4:1 (kon.) | Wolfsburg – Dortmund 1:3 (kon.) | Bayern – Bielefeld 1:0 (kon.)
Hertha BSC
1:1 (1:0)
FC Augsburg
cz Sobota 27.11.2021, 15:30 • Olympiastadion, Berlín • Nemecká Bundesliga • 13. kolo

Držení míče: 47 % : 53 %.
    Střely na branku: 4:7. Střely mimo: 6:13. Rohy: 5:6. Ofsajdy: 3:2. Fauly: 11:14. (17:35:23)

Zápas je u konce a znamená velké zklamání pro domácí Herthu. Stará dáma díky šťastné brance Richtera vedla až do sedmé minuty nastavení, kdy dokázal vyrovnat Gregoritsch. Opět se tedy ukázalo, že když hra funguje, neměl by se tým začít soustředit pouze na zdržování hry. Rozhodčímu Willenborgovi navzdory pískotu hlediště nedělalo problém nechat nastavenou hru správně běžet několik minut nad původně zamýšlené čtyři minuty.
    Augsburg je nyní určitě rád za vyrovnání, protože byl aktivnějším týmem, a až čas ukáže, jak bude pro obě mužstva bod důležitý. Nepříjemností je pro ně zejména výhra Stuttgartu, který odsunul tým Augsburgu na barážovou příčku a zároveň už je pouze bod za Herthou.

To je pro dnešek vše a děkuji za pozornost!
    Vypadalo to, že Hertha získá všechny body, ovšem v sedmé minutě nastavení inkasovala a bere nakonec pouze bod.

90+8

90+7
    Augsburg právě vstřelil branku!

Tak toto je ohromný šok pro Herthu. Domácí už jen dohrávali a zdržovali hru, což se jim ve výsledku vymstilo. Dorsch skvěle stáhl odkop Herthy a okamžitě vrátil míč k vápnu, kde Jensen centrem našel před bránou MICHAELA GREGORITSCHE. Střídající hráč hlavou poslal míč přímo do brány a vyrovnává – 1:1!

90+7
    Měly se nastavovat pouze čtyři minuty, ale hra pokračuje kvůli zdržování dál. Augsburg útočí.

90+6
    Žlutou kartu dostává Stevan Jovetić (Hertha BSC).

90+5
    Selke kryje míč u praporku a hra je poté přerušena. Následně vzniká početná potyčka, do které se zapojuje několik hráčů na obou stranách.

90+4
    Selke vybojoval ještě roh pro domácí. Ti budou chtít zápas nejspíš dohrát u rohového praporku.

90+4
    Torunarigha pokračuje ve hře a Hertha je na polovině soupeře.

90+2
    Na trávníku leží opět Torunarigha, kterého v souboji do nohy nakopl jeden ze soupeřů.

90+1
    Jensen vybojoval míč pro Hahna. Kapitán hostů chtěl předat míč nabíhajícímu spoluhráči, ale přihrávka byla moc pomalá. Velká škoda pro Augsburg, tato akce by v případě alespoň průměrné přihrávky byla velmi nebezpečná.

90+1
    Dlouhý pas Augsburgu doputoval za koncovou čáru, což znamená další vteřiny k dobru pro domácí.

90
    Na tabuli svítí čtyři minuty, které se budou nastavovat k základní hrací době.

89
    Augsburg teď po čase získal území, ale Hahn hlavičku poslal jen k rukám Schwolowa v bráně Herthy.

87
    Jovetić si vyměnil míč s Jastrzembskim a střílel vedle. Na zemi zároveň zůstává Torunaringha a signalizuje křeč.

86
    Zeefuikův centr Stark odhlavičkoval přímo na Jovetiće. Černohorský útočník dal ve velké šanci do střely víc síly než přesnosti a mířil vysoko nad.