Newcastle – Norwich 1:1 (kon.) | Leeds – Crystal Palace 1:0 (kon.)
Newcastle United
1:1 (0:0)
Norwich City
Utorok 30.11.2021, 20:30 • St James' Park, Newcastle upon Tyne • Anglická Premier League • 14. kolo

Držení míče: 31 % : 69 %.
    Střely na branku: 1:6. Střely mimo: 6:5. Rohy: 2:5. Ofsajdy: 0:3. Fauly: 8:11. (22:26:59)

Dnešný duel je úspešne za nami. Newcastle by po červenej karte v 9. minúte bral jeden bod všetkými desiatimi, no po vedúcom góle sa im deľba bodov pravdepodobne máli. Vo všeobecnosti sme však sledovali veľmi vyrovnaný zápas, a preto je remíza zaslúžená. To je odo mňa dnes všetko, ďakujem vám za pozornosť.

90+7

90+6
    Trma vrma v pokutovom území Newcastlu! Hostia sa dostali k dvom zblokovaným strelám. Tá tretia zapadla do rukavíc nášho brankára.

90+5
    Norwich začne poslednú minútu dnešného zápasu priamym kopom.

90+4
    Následný rohový kop nebol už ani zďaleka taký nebezpečný ako predchádzajúca situácia.
    90+3. Pierre Lees-Melou (NRW)

90+3
    Po fatálnom zaváhaní v domácej defenzíve sa stáva hrdinom Martin Dúbravka, ktorý vychytal viac než stopercentnú šancu striedajúceho Pierra Lees-Meloua.

90+2
    Autor vyrovnávajúceho gólu napriahol spoza šestnástky, ale domáci dokázali jeho pokus zblokovať.

90+1
    Nad rámec dnešného zápasu uvidíme ešte šesť minút.

90
    Centrovaná lopta letela aj do domácej šestnástky, ale bola tiež pokrytá.

89
    Shelveyho center odvrátil prvý brániaci hráč.

88
    Domáci budú mať výhodu priameho kopu, no len v okolí poliacej čiary.

87
    Do gólovej šance nabehol Idah, ale v prípade presného zásahu by sa mával ofsajd.

86
    Newcastle sa snaží naťahovať čas všade, kde to ide.

85
    Päť minút pred koncom riadneho hracieho času dnešného zápasu sú pri lopte domáci.

84
    Rohový kop hosťujúceho tímu končí nezdarom.

83
    Po centri z pravej strany bude zahrávať Norwich rohový kop.

82
    Futbalisti v žltých dresoch držia loptu a vymieňajú si krátke prihrávky.

Matúš Macháč

Góly: 61. Joelinton (pen.) – 79. Pukki

Karty:   10. Clark (NEW)

Střely na branku: 1:6. Střely mimo: 6:5. Rohy: 2:5. Ofsajdy: 0:3. Fauly: 8:11.
    Newcastle United: Dúbravka – Manquillo, Schär, Clark, Lewis – Fraser (12. F. Fernández), Shelvey, Willock (73. Hayden), Saint-Maximin (78. M. Almirón) – C. Wilson (C), Joelinton.
    Náhradníci: Darlow – F. Fernández, Krafth, Hendrick, S. Longstaff, M. Almirón, Hayden, Jacob Murphy, Gayle.

Tréner: Eddie Howe

Norwich City: Krul – M. Aarons, G. Hanley (C), B. Gibson, B. Williams (73. D. Giannoulis) – Rupp – Sargent (67. Idah), Gilmour, McLean, Tzolis (46. Lees-Melou) – Pukki.
    Náhradníci: Gunn – Omobamidele, Kabak, D. Giannoulis, Sörensen, Płacheta, Lees-Melou, Dowell, Idah.

Tréner: Dean Smith

Rozhodca: Andy Madley – Scott Ledger, Mark Scholes – Tony Harrington – Lee Mason, Peter Kirkup