Senica – L. Mikuláš 1:0 (kon.) | Dunajská Streda – Pohronie 2:0 (kon.) | Michalovce – Ružomberok 0:3 (kon.)
Sereď – Trenčín 4:2 (kon.)
ŠKF Sereď
4:2 (2:0)
AS Trenčín
Sobota 04.12.2021, 15:00 • Štadion Antona Malatinského, Trnava • Niké liga • 17. kolo

Sereď po polčase vyhrávala 2:0, aby Trenčín za dvadsať minút druhého dejstva vyrovnala. Bolo to však málo, keďže domáci v 84. a 86. rozhodli o svojom triumfe po góloch z malého vápna.

Seredčania sa posúvajú do prvej šestky v tabuľke, Trenčania z nej vypadávajú. (16:56:49)

90+3

90+3
    Mihajilo Popović na trávniku, nemusí však zdržiavať. Zmazať dvojgólový náskok sa za minútu hosťom nepodarí.

90+2
    Signál nakrátko, ale píska sa ofsajd.

90+1
    Skórovať mohol ešte Morong, no Fryšták ho vychytal pri pravej tyči! Nasleduje roh.

90+1
    Nadstavujú sa tri minúty.

90
    Daniel Iglesias si svojimi zákrokmi pýtal žltú kartu už dlhší čas, vidí ju až teraz.

89
    Pridlhý center Kadáka na zadnú tyč, Gaži nemal šancu loptu vrátiť späť do ohňa.

88
    Žltú kartu dostáva Adam Morong (ŠKF ORION TIP Sereď).
    86. Andrej KADLEC - 4:2

86
    Sereď dala gól!
    Veľké veci v Trnave! V rozpätí necelých troch minút Sereď strieľa dva góly. Center z pravej strany na zadnú žrď poslal na druhú tyč Gatarič, kde bol pripravený ANDREJ KADLEC.

Asistencia: Nikola Gatarić.
    84. Dominik RADIĆ - 3:2

84
    Chorvátska trojica stojí za tretím gólom! Gatarič získal loptu v strede poľa, poslal ju na ľavé krídlo, kde bol Jureškin. Prudký center prišiel až na malé vápno, kde DOMINIK RADIĆ razantne dáva na 3:2!

Asistencia: Roko Jureškin.

84
    Azango naháňal Kadleca, predviedol ale jasné drgnutie. Útočný faul.

83
    Dva rohové kopy po sebe pre Sereď. Fryšták zaváhal, pomohol mu ale Pires.

82
    Striedanie v tíme ŠKF ORION TIP Sereď: z ihriska odchádza Denis Potoma, prichádza Petar Mićin.
    81. Adam Morong (SER)

81
    Adam Morong zahadzuje perfektnú šancu po fantastickom centri Jureškina. Hlavička z malého vápna šla meter vedľa pravej žrde!

80
    Trenčianska defenzíva odvrátila nebezpečenstvo aspoň do autu. Čaká nás ešte zaujímavá záverečná desaťminútovka.

Viktor Kalinács

Hľadáme spravodajcu pre tím ŠKF Sereď. Viac informácií tu.

Góly: 11. Haša (Yao), 36. Haša, 84. Radić (Jureškin), 86. A. Kadlec (Gatarić) – 55. Azango (Kadák), 63. Kadák (Gaži)

Karty:   88. Morong (SER), 90. Iglesias (SER) – 33. Hollý (TRE), 70. Yem (TRE), 76. Stojsavljevič (TRE)

ŠKF Sereď: Chudý – A. Kadlec, Dias (C), Ljubičić, Jureškin – Morong, Potoma (82. Mićin) – Karrica (71. Radić), Iglesias, Yao (71. Popović) – Haša (79. Gatarić).
    Náhradníci: Yakubu – Katunský, Hučko, Kříž, Gatarić, Michalík, Popović, Mićin, Radić.

Tréner: Juraj Jarábek

AS Trenčín: Fryšták – Slávik (46. Yem), Pires, Stojsavljevič, Madu – Lavrinčík, Kadák (C), Hollý (46. Zubairu) – Ghali (46. Gaži), Ibrahim (73. Letenay), Azango.
    Náhradníci: Babka – Zubairu, Letenay, Kupusović, Yem, Jovičić, Pirinen, Tučný, Gaži.

Tréner: Peter Hlinka

Rozhodca: Ivan Kružliak – Ján Pozor, Mária Súkeníková