Hr. Králové – Slovácko 2:2 (kon.) | Pardubice – Ostrava 0:3 (kon.) | Zlín – Karviná 2:1 (kon.)
Plzeň – Liberec 2:0 (kon.)
FC Zlín
2:1 (1:1)
MFK Karviná
cz Sobota 11.12.2021, 15:00 • Stadion Letná, Zlín • Česká FORTUNA:LIGA • 18. kolo

To už je z mojí strany pro dnešek vše. Mějte se fajn a někdy zase na počtenou! (16:57:05)

Fotbalisté Zlína poráží Karvinou 2:1 a připisují si do tabulky velmi důležité tři body v boji o záchranu. Hosté prohráli pátý zápas v řadě, v této sezóně stále nevyhráli a jejich situace začíná být už velice kritická.

Fastavu vyšly vstupy do obou poločasů. V 9. minutě je poslal do vedení hlavičkou po rohu Tomáš Poznar a v úvodu druhé půle se stejný hráč prosadil znovu po přízemním centru Hlinky. Hosté kontrovali ve 28. minutě, kdy srovnával na 1:1 Lukáš Bartošák. V závěru úvodního dějství kap chytil domácí brankář Rakovan penaltu Qosemu, což byl asi klíčový moment celého duelu. Po změně stran si totiž hosté už žádnou gólovou příležitost nevytvořili. V nervózním závěru navíc viděl červenou kartu jejich obránce Eduardo Santos.

90+6

90+6
    Nic dalšího se už řešit nebude. Rozhodčí dal pokyn k rozehrání...

90+6
    Rozhodčí je navíc ještě v kontaktu s kolegy u VARu...

90+5
    Žlutou kartu dostává Martin Fillo (FC Fastav Zlín).

90+5
    Druhou žlutou a následně červenou kartu dostává Eduardo Santos (MFK Karviná).

90+4
    Rozhodčí Machálek pustil na obou stranách v krátkém sledu několik tvrdších zákroků a závěr se mu vymkl z rukou! Hráči obou týmů se do sebe pustili a máme tu strkanici!

90+3
    Domácí rozehráli nakrátko a chtěli šetřit čas. Vhazovat však bude Karviná.

90+2
    Domácí teď šetří cenný čas. Marek Hlinka nahrál doleva Nečasovi, po jehož sraženém nástřelu bude Zlín zahrávat roh.

90+1
    Lukáš Bartošák, jenž většinou operuje nalevo, centroval z pravé strany. Domácí se ubránili, Karviná však zůstává u míče na útočné polovině.

90+1
    Rozhodčí Jan Machálek nastaví utkání o čtyři minuty!

89
    Žlutou kartu dostává Jakub Kolář (FC Fastav Zlín).

89
    Poznar sklepl hrudí míč pro Čanturišviliho. Ten si snažil najít prostor ke střele, ovšem k té ho hosté nepustili.

88
    Hosté si ve druhé půli stále nevytvořili šanci, která by volala po vyrovnávacím gólu. Čas jim rychle dochází.