Karviná – Pardubice 2:1 (kon.)
MFK Karviná
2:1 (0:0)
FK Pardubice
cz Štvrtok 13.01.2022, 13:00 • UMT Vista, Ostrava-Zábřeh • Tipsport liga • Skupina C

To je dnes ode mě vše, děkuji Vám za pozornost. (14:40:29)

Držení míče: 50 % : 50 %.
    Střely na branku: 4:4. Střely mimo: 4:2. Rohy: 3:2.

Je konec. Karviná zvítězila nad Pardubicemi v poměru 2:1.
    Na obou stranách byla v první půli k vidění jedná velká šance. Ve 34. minutě po rohovém kopu Karviné se míč odrazil do tyče hned dvakrát. O tři minuty později přišla velká možnost Pardubic, ale pokus Novotného trefil rovněž brankovou konstrukci.
    Do druhé části zápasu nastoupila obě mužstva ve značně jiné sestavě a v 51. minutě přišla nešťastná událost na straně Karviné, kdy si Daniel Stropek vsítil vlastní branku po velké chybě brankáře Ciupy. V 58. minutě ale srovnal Durosinmi. Deset minut před koncem přišla také fatální chyba na straně hostů, které využil Kacper Zych a zajistil tak Karviné výhru 2:1.

90+1

90
    Domácím se ale nepodařilo vymyslet nic nebezpečného a Boháč bude rozehrávat od své svatyně.

88
    Další faul Pardubic a Karviná si hlídá konec zápasu.

87
    Střela pardubického hráče zpoza vápna skončila v moci gólmana.

85
    Nepovedená přihrávka hostů končí jen za bránou Ciupy a pomalu to vypadá, že se Karviná dočká vítězství od září minulého roku, kdy naposled porazila v poháru Chrudim 1:0.

83
    Znovu se Karviná dostala do zakončení, ale to skončilo jen vedle levé tyče.

82
    Nyní to málem vypadalo na šanci pro Pardubice, ale pomezní zdvihl praporek pro signalizaci ofsajdu.
    80. Kacper ZYCH - 2:1

80
    Karviná právě vstřelila branku!
    Domácí celek otáčí vývoj utkání a deset minut před koncem jde do vedení 2:1! Hostující obránce se po autovém vhazování dopustil fatální chyby a daroval tak míč ve vápně volnému KACPERU ZYCHOVI, který si obešel brankáře a zakončil do prázdné.

79
    Centr ze standardní situace ale hosté dokázali odvrátit bez problémů a následně rána domácího hráče z dálky letěla hodně mimo.

78
    Faul ze strany hostujícího celku, což znamená volný kop pro Karvinou.

77
    Poslední minuty ovšem nevidíme na hrací ploše nic moc nebezpečného a další útok Pardubic přerušil hvizd sudího.

75
    Znovu přišel faul, tentokrát z domácí strany.

73
    V ofsajdovém postavení se tentokrát ocitli hosté a u míče tak bude Karviná.

72
    Nyní ovšem přišel rychlý útok Pardubic po levé straně a následuje tak rohový kop z levé strany.