Třinec – Zlín 6:2 (kon.) | Plzeň – Liberec 1:4 (kon.) | Mladá Boleslav – K. Vary 0:0 (odl.)
Pardubice – Kladno 4:3 (po pr.) | Sparta Praha – Hradec Králové 4:1 (kon.)
odložené
BK Mladá Boleslav
0:0 (-:-, -:-, -:-)
HC Energie Karlovy Vary
cz Piatok 14.01.2022, 17:30Tipsport extraliga (ČR) • 41. kolo
Predzápasové kurzy
Videoprenos
Partner:
   
  Utkání je z důvodu pozitivních výsledků testů na covid-19 v kádru BK Mladá Boleslav odloženo. Náhradní termín bude zveřejněn na oficiálních webech obou klubů. (15:13:55)
   
  Vzájemná utkání

  V letošní sezoně se týmy střetly dvakrát. Poprvé v rámci 11. kola v Mladé Boleslavi, kde duel ovládli 3:1 domácí Bruslaři. V druhém případě byly naopak úspěšnější Karlovy Vary, které na své půdě v rámci 26. kola vynulovaly Středočechy a zvítězily 3:0. Na výhry je to tedy 1:1.
  Jak dopadne utkání tentokrát?
   
  HC Energie Karlovy Vary

  Ani energetici nezažívají povedené období. Z předchozích pěti duelů, bodovali pouze dvakrát, a to proti výběrům Kladna a Zlína, které se nachází v tabulce pod nimi. V doposud posledním utkání narazili na pardubické Dynamo, nad kterým po dvou třetinách vedli 2:1. Jenže i v tomto případě došlo k obratu, Východočechům nakonec podlehli 2:4. Momentálně se Karlovy Vary drží na třinácté pozici s 45 body. Na dvanáctý Litvínov ztrácejí pouhé tři body a navíc mají oproti Vervě zápas k dobru.

  Forma v posledních zápasech: P-V-V-P-P

  Nejproduktivnější hráči:
  Tomáš Vondráček – 28 bodů (17+11)
  Tomáš Mikúš – 27 bodů (8+19)
  Jakub Flek – 25 bodů (10+15)
   
  BK Mladá Boleslav

  Bruslaři poslední dobou nepředvádějí přesvědčivé výkony a začínají klesat tabulkou. Naposledy se střetli s Hradcem Králové, proti kterému velmi nadějně rozehráli zápas a po úvodní periodě vedli 2:0. Jenže domácí mančaft duel během následujících 40 minut otočil a zvítězil nad Středočechy 5:2. Mladé Boleslavi tak aktuálně s 57 body náleží osmé místo v tabulce. Stejný bodový zisk má i brněnská Kometa, avšak oproti Středočechům je lepší ve skóre. Na Bruslaře se dotírá devátá Sparta, které může hrát do karet fakt, že oproti Středočechům má o dva zápasy méně.

  Forma v posledních zápasech: P-V-P-P-V

  Nejproduktivnější hráči:
  Pavel Kousal – 27 bodů (11+16)
  Ondřej Najman – 21 bodů (8+13)
  Jakub Kotala – 16 bodů (11+5)
   
  Krásný den z města automobilů!

  Páteční podvečer nabídne ve ŠKOENERGO Aréně utkání 41. kola Tipsport extraligy mezi celky BK Mladá Boleslav a HC Energie Karlovy Vary.
   
  Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.

  Adéla Kvapilová

  Góly a asistencie:


  BK Mladá Boleslav:
  HC Energie Karlovy Vary: