Boston – Philadelphia 3:2 (kon.) | Tampa Bay – Vancouver 4:2 (kon.) | Carolina – Columbus 0:6 (kon.)
Detroit – Winnipeg 0:3 (kon.) | NY Islanders – NJ Devils 3:2 (kon.) | St. Louis – Seattle 2:1 (kon.)
Nashville – Buffalo 1:4 (kon.) | Chicago – Montreal 3:2 (po pr.) | Calgary – Ottawa 1:4 (kon.)
LA Kings – Pittsburgh 6:2 (kon.) | San Jose – NY Rangers 0:3 (kon.)

Winnipeg právě vstřelil branku!
    Hosté i v oslabení 3 na 5 dávají třetí rozhodující branku, po chybě v rozehrávce se trefuje přes celé kluziště do prázdní branky KYLE CONNOR. Bez asistence.

56:39
    Hellebuyck předvedl vynikající zákrok proti střele Fabbriho i dorážce Hronka!

55:55
    Winnipegu se povedlo vyhodit, kotouč jen těsně minul branku Detroitu!

55:31
    Toninato podrazil Raymonda a Detroit bude mít více jak minutu přesilovku 5 na 3!

54:43
    Pionk hákoval Bertuzziho a Detroit si tak zahraje svou čtvrtou přesilovku, což asi bude jeho poslední šance na zdramatizování. Následuje komerční přestávka.

53:50
    Střelu Velena likviduje Hellebuyck, poté za brankou Detroitu vznikla potyčka, do které se zapojil i Hronek!

49:33
    Na druhé straně se opět předvedl Nedeljkovic a předvádí vynikající zákrok!

48:37
    Ve velmi solidní možnosti se ocitl Zadina, ale na výborného Hellebuycka si nepřišel!

44:41
    Nedeljkovic je dnes velkou oporou Detroitu, jelikož fantasticky likviduje nepříjemnou teč Duboise!

39:12
    V další obrovské šanci se zjevil Connor, avšak Nedeljkovic i tentokráte předvedl vynikající zákrok lapačkou!

38:58
    Schmidt se snažil překonat Nedeljkovice, ovšem ten předvedl vynikající zákrok betonem!

37:31
    A bude se znovu vylučovat, tentokráte však půjde na trestnou hráč Detroitu. Dvě minuty za nedovolené bránění odpyká Gagner. Winnipeg si tak zahraje svou vůbec první přesilovku.

34:41
    Detroit si zahraje svou třetí přesilovku, jelikož Dubois za oplácení vyfasoval 2+2 minuty. Suter odchází na trestnou lavici za držení.

34:41
    Suter se teď dostal do sporu u mantinelu s Duboisem a oba půjdou na trestnou lavici, jelikož na ledě doslova předvedli "judistický zápas".

33:09
    Copp mohl zkompletovat hattrick, ale z bekhendu na Nedeljkovice nevyzrál!
    31:08 Andrew COPP - 0:2

31:08
    Hosté jdou do dvoubrankového vedení! Jets se totiž dostali do brejku dva na jednoho, ke kotouči se dostal ANDREW COPP a nádherně se trefil do protějšího růžku, v tomto zápase tak dává svůj druhý gól! Asistence: Kyle Connor, Nate Schmidt

29:56
    Larkin doslova sestřelil masku Hellebuycka a poté se necitlivě snažil dostat kotouč do sítě, ovšem hra je přerušena. Larkin navíc vyvolal potyčku u mantinelu, hostujícím hráčům se jeho chování samozřejmě nelíbilo!

29:07
    Morrissey zasáhl do obličeje svého protihráče a půjde si odpočinout na dvě minuty, Detroit si proto zahraje svou druhou přesilovku.

28:49
    Morrissey vymyslel dlouhou nahrávku pro Toninata, který následně uvolnil Vesalainena, jenž ale svým bekhendem nevyzrál na vynikajícího Nedeljkovic e.

25:21
    Ve velmi slibné možnosti se zjevil Morrissey, ovšem proti jeho ráně vyšvihl lapačku Nedeljkovic a nyní výrazně podržel Detroi!

24:30
    Rozhodčí nyní udělili trest na obou stranách. Bertuzzi hrál vysokou holí proti Scheifelemu, ten se vzápětí bránil krosčekem a oba si tak půjdou odpočinout na dvě minuty.

23:58
    Scheifele ujížděl společně s Coppem dva na jednoho proti českému zadákovi Hronkovi, ale druhému jmenovanému nakonec utekl puk z hokejky, což je pro Jets velká škoda, neboť před střelcem prvního gólu zívala poloprázdné branka!

10:58
    Po parádní přihrávce Bertuzziho zpoza branky okamžitě vypálil Fabbri, jenomže za zády strážce Winnipegu orazítkoval pouze bližší tyčku!

10:44
    Po střele Fabbriho se dostal ke střele Larkin, ovšem na výtečného Hellebuycka opět nevyzrál!

09:24
    Domácí si zahrají první přesilovku, dvě minuty za nebezpečnou hru vysokou holí musí odsedět DeMelo.

07:20
    Raymond vymyslel krásnou přihrávku pro Larkina, který však stoprocentní možnosti pohrdl a gólmana Hellebuycka trestuhodně nepřekonal! Domácí kapitán minul jeho branku vskutku jen o několik centimetrů!
    05:41 Andrew COPP - 0:1

05:41
    Jets se z ničeho nic dostávají do vedení. Na levé straně se zjevil ANDREW COPP a z naprosto nulového úhlu překvapil zaskočeného Nedeljkovice, který nestačil zareagovat a tato branka jde trochu na jeho vrub. Asistence: Jevgenij Svečnikov a Dylan Samberg

02:07
    Na levé straně se zjevil osamocený Connor, ovšem Nedeljkovic si připsal na konto již svůj pátý zákrok v zápase!

Viktor Sandev

Góly a asistencie: 6. Copp (J. Svečnikov, Samberg), 32. Copp (Connor, N. Schmidt), 58. Connor

Detroit Red Wings: Nedeljkovic (Greiss) – DeKeyser (A), Seider, Hronek, Leddy, G. Lindström, M. Staal (A) – L. Raymond, Dylan Larkin (C), Bertuzzi – Zadina, P. Suter, Fabbri – Erne, M. Rasmussen, Namestnikov – Gagner, Veleno, Givani Smith.
    Tréner: Jeff Blashill

Winnipeg Jets: Hellebuyck (Comrie) – DeMelo, Morrissey (A), Pionk, Samberg, N. Schmidt, Chisholm – Perfetti, Dubois, Connor – Harkins, Scheifele (A), Copp – J. Svečnikov, Lowry (A), Toninato – Poganski, Suess, Vesalainen.
    Tréner: Dawe Lowry

Rozhodca: Hebert J. (Can) – Luxmore T. (Can)

Diváci: 16 829