Manchester City – Chelsea 1:0 (kon.) | Newcastle – Watford 1:1 (kon.) | Norwich – Everton 2:1 (kon.)
Wolverhampton – Southampton 3:1 (kon.) | Aston Villa – Manchester United 2:2 (kon.)
Newcastle United
1:1 (0:0)
Watford FC
cz Sobota 15.01.2022, 16:00 • St James' Park, Newcastle upon Tyne • Anglická Premier League • 22. kolo

Držení míče: 51 % : 49 %.
    Střely na branku: 1:5. Střely mimo: 8:6. Rohy: 4:6. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 13:13. (17:54:54)

Newcastle přišel o další dobře rozehraný zápas a s Watfordem uhrál jen remízu 1:1. Domácí Newcastle byl v prvním poločase o něco aktivnější. Po deseti minutách se do velké šance dostal Joelinton, ale pouze orazítkoval břevno. Hosté následně zlepšili hru a v závěru poločasu hlavičkoval Samir, jenže Dúbravka si pohlídal čisté konto. Po změně stran poslal domácí do vedení Allan Saint-Maximin. V tu chvíli ale převzal iniciativu Watford. Obrovskou šanci na vyrovnání měl King, ale Dúbravka jej vychytal. Watford se však branky dočkal v samotném závěru, kdy mu bod vystřelil João Pedro.

90+5

90+4
    V závěru nastavení sice Chris Wood uspěl v hlavičkovém souboji, ale Joelinton na jeho práce nedokázal navázat a míč ukopl jen za postranní čáru.

90+3
    Hassane Kamara má menší zdravotní problémy a drží se za zadní stehenní sval. Podle všeho ale dnešní souboj dohraje až do závěrečného hvizdu.

90+2
    João Pedro prošel s míčem u nohy do blízkosti velkého vápna, odkud zkusil střelecké štěstí. Jeho ránu srazil obránce Newcastlu na roh.

90+1
    Nastavují se čtyři minuty!

90
    Žlutou kartu dostává Samir Santos (Watford FC).

89
    Zklamaní fanoušci Newcastlu už pomaličku začínají opouštět svá místa!
    87. João PEDRO - 1:1

87
    Watford právě vstřelil branku!
    Je vyrovnáno! Watford v samotném závěru utkání dotahuje krok! Po povedeném uvolnění poslal Femenía centr na malé vápno a důrazný JOAO PEDRO z plného náběhu nedal Dúbravkovi nárok!

87
    Sissoko se uvolnil na pravé straně a odcentroval do pokutového území. Martin Dúbravka znovu prokázal skvělé čtení hry a dokráčel si pro míč.

86
    Střídání v týmu Newcastle United: ze hřiště odchází Allan Saint-Maximin, přichází Miguel Almirón.

85
    Stopeři Watfordu hrají s míčem pouze na vlastní polovině, jenže hosté potřebují spíše útočit. Ofenzivním hráčům hostů ale chybí aktivita.

84
    Střídání v týmu Watford FC: ze hřiště odchází Emmanuel Dennis, přichází Cucho Hernández.

83
    Shelvey skvěle přečetl rozehrávku soupeře a hlavou posunul míč na polovinu Watfordu. Jeho pobídku si defenziva Watfordu dokázala pohlídat.

82
    Kieran Trippier si dal pozor na centr z pravé strany a hrudí sklepl míč do rukavic Martina Dúbravky. Domácí nadále brání na podtrženou jedničku.

81
    Watford zahrával rohový kop. Edo Kayembe odcentroval na malé vápno, kde bez problémů zasáhla defenziva domácího Newcastlu.

80
    Do konce duelu zbývá posledních deset minut a hostující Watford potřebuje pořádně zabrat. Newcastle se v přípradě vítězství vyhoupne mimo sestupové pozice.