Hodonín – Michalovce 20:31 (kon.) | KPR Ruch – Most 30:39 (kon.) | Kynžvart – Dunajská Streda 0:0 (odl.)
Olomouc – DHC Plzeň 20:20 (kon.) | Šaľa – Písek 35:23 (kon.) | Tatran Stupava – Zlín 29:25 (kon.)
DHK Zora Olomouc
20:20 (10:11)
DHC Plzeň
cz Sobota 15.01.2022, 17:30 • hala DHK Zora Olomouc • MOL liga žien • 14. kolo
    59
    Nikola Jansová zaznamenává třetí branku v utkání, ale rozhodně u nejdůležitější! Minutu a půl před koncem tak v Olomouci panuje remízový stav! (20:20)
    57
    Gól vstřelil tým DHK Zora Olomouc (Natálie Kuxová). (19:20)
    57
    Andrea Vlachová úspěšná na sedmimetrovém hodu! Míč po dvou naznačeních hodila k tyči a zvýšila tak v posledních 4 minutách na rozdíl dvou branek. Velice důležitý gól. (18:20)
    54
    Nečekaná, ale fantastická střela z dálky. Tak by se dal popsat gól Andrey Vlachové, která napřáhla a umístila míč s odrazem od země z dálky k pravé tyči. (18:19)
    50
    Gól vstřelil tým DHC Plzeň (Nikola Melicharová). (18:18)
    48
    Přes čtyři minuty uběhly od poslední branky. To se v házené tak často nevidí. Rozsekla to nyní míčem do plzeňské branky Martina Přikrylová. (18:17)
    44
    Ale jen chviličku na to opětovně srovnává Nikola Jansová, pro kterou je to dnes teprve druhá branka. (17:17)
    43
    Denisa Franzová opět rozšiřuje svůj dnešní střelecký účet. Toto bude ještě drama. Západočešky jsou tak zase ve vedení. (16:17)
    43
    Linda Galušková přiběhla z druhé vlny, dostala přihrávku a prosadila se dalekonosnou ránou. (16:16)
    41
    Zápas se nám přehoupl do poslední třetiny. Denisa Franzová snižuje na 16:15. Jedná se o její třetí branku v utkání. (16:15)
    39
    Martina Přikrylová zakončila ze střední vzdálenosti a posílá Zoru do vedení o dva góly. (16:14)

39
    Vyloučení v týmu DHC Plzeň (Linda Galušková). (15:14)

37
    Vyloučení v týmu DHK Zora Olomouc (Magda Kašpárková). (15:14)
    36
    Gól vstřelil tým DHK Zora Olomouc (Iva Závišková). (15:14)
    36
    Gól vstřelil tým DHK Zora Olomouc (Denisa Krajčovičová). (14:14)
    34
    Linda Galušková zakončila skvělou střelou z druhé vlny perfektní kombinace plzeňského týmu. (13:14)
    34
    Gól vstřelil tým DHK Zora Olomouc (Iva Závišková). (13:13)
    33
    Lucie Drozdová naopak třetí brankou v utkání vrací Plzni vedení. (12:13)
    32
    Denisa Franzová srovnává svou druhou brankou. Tu první vstřelila v prvním poločase. (12:12)
    32
    Povedený olomoucký vstup do druhého poločasu! Nikola Jansová otáčí skóre utkání. (12:11)
    31
    Gól vstřelil tým DHK Zora Olomouc (Magda Kašpárková). (11:11)
    26
    Plzeň znovu otáčí skóre, v pádu se dokázala perfektní střelou do spodní části branky prosadit Denisa Franzová. (10:11)
    25
    Srovnáno! Hosté se i přes dvě oslabení za sebou dokázaly rychle dotáhnout z tříbrankového manka na remízový stav. Natálie Tomanová se prosadila po dohrávce z levého křídla. (10:10)
    24
    Hezkou ránu vyslala už v plném počtu Plzeň, respektive Lucie Drozdová z prostoru před brankovištěm. Gólmanka neměla nárok. (10:9)
    23
    Gól vstřelil tým DHC Plzeň (Andrea Vlachová). (10:8)
    22
    Domácí házenkářky v přesilovce zvyšují na rozdíl tří branek. Parádní diagonální ránu přímo do levé šibenice vyslala Iva Závišková. (10:7)

22
    Vyloučení v týmu DHC Plzeň (Pavlína Kepková). (9:7)
    20
    Přesně třetina hry je za námi. Olomouc navyšuje parádní střelou z výskoku do brankoviště. Postarala se o to Monika Machačková. (9:7)
    19
    Plzeň skóruje při vlastním oslabení jako první! Risk v šesti hráčkách se vyplatil, gólově se prosadila Andrea Vlachová. (8:7)

18
    Vyloučení v týmu DHC Plzeň (Dominika Galušková). (8:6)
    16
    Gól vstřelil tým DHK Zora Olomouc (Iva Závišková). (8:6)
    15
    Gól vstřelil tým DHC Plzeň (Dominika Galušková). (7:6)
    15
    Klára Kubálková z pravého křídla předvedla parádní oblouček, který zapadl k pravé tyči Plzeňské branky. (7:5)
    14
    Zora otáčí skóre! Plzeňská brankářka po nečekané střele Ivy Záviškové trochu zaváhala a propustila míč u tyče do branky. (6:5)
    12
    Velice dobrá sedmička v podání týmu Olomouce. Klára Sovová ani nenaznačovala a okamžitě míč šoupla do levé části branky. (5:5)

11
    Žlutá karta pro tým DHC Plzeň (Andrea Vlachová). (4:5)
    11
    Gól vstřelil tým DHK Zora Olomouc (Claudia Roupcová). (4:5)
    11
    Linda Galušková se dostala samostatného úniku a jednoduše svou akci zakončila. (3:5)
    9
    Magda Kašpárková ovšem velice rychle odpovídá po brejku, kdy dostala přihrávku do šance jedna na jednu, vysmekla se soupeřce a skvěle zakončila. (3:4)
    8
    Andrea Vlachová po čtyřech minutách opět skóruje za Plzeň a posílá svůj tým zpět do dvoubrankového vedení. (2:4)
    6
    Iva Závišková zakončila parádní kombinaci soupeřek spoluhráček ze středu do levé dolní části branky. (2:3)
    5
    Gól vstřelil tým DHK Zora Olomouc (Denisa Krajčovičová). (1:3)

4
    Vyloučení v týmu DHK Zora Olomouc (Tereza Kubáčková). (0:3)
    4
    Gól vstřelil tým DHC Plzeň (Lucie Drozdová). (0:3)
    2
    Andrea Vlachová přidává druhou branku, a tentokrát ze sedmimetrového hodu. Její zakončení bylo precizní a náskok Plzně se tak zvyšuje. (0:2)

2
    Žlutá karta pro tým DHK Zora Olomouc (Valentína Kapsová). (0:1)
    1
    Andrea Vlachová se prosadila dalekonosnou ránou, kterou namířila přímo do šibenice domácí branky. Otevírá tak dnešní střeleckou listinu. (0:1)