Štafeta mužov, 4x7,5 km, Ruhpolding | Vítěz: Rusko (kon.) |
Zjazd žien, Zauchensee | Gutová-Behramiová (kon.) | | | Zjazd mužov, Wengen | V. Kriechmayer (AUT) (kon.) |
San Francisco 49ers - Seattle Seahawks | (*22:30) | | | Jacksonville Jaguars - Los Angeles Chargers | (02:15) |
Buffalo Bills - Miami Dolphins | (19:00) | | | Minnesota Vikings - New York Giants | (22:30) |
Cincinnati Bengals - Las Vegas Raiders | 26:19 (kon.) |
Týmový závod HS140, Zakopane | Vítěz: Slovinsko (kon.) |
Muži 15 km volně, Les Rousses | (zruš.) | | | Ženy 10 km volně, Les Rousses | (zruš.) |
Skoky mužů HS140, Klingenthal | Vítěz: K. Ilves (EST) (kon.) | | | Běh mužů 10 km, Klingenthal | Vítěz: J. Lamparter (AUT) (kon.) |
koniec udalosti
SP - Skoky mužů HS140, Klingenthal
Vítěz: K. Ilves (EST)
Denisa Józsová
Konečné pořadí:
1. Kristjan Ilves (EST)
2. Rjota Jamamoto (JPN) +0:01
3. Johannes Lamparter (AUT) +0:09
4. Julian Schmid (GER) +0:20
5. Mario Seidl (AUT) +0:21
6. Eric Frenzel (GER) +0:33
7. Akito Watabe (JPN) +0:37
7. Franz-Josef Rehrl (AUT) +0:37
9. Terence Weber (GER) 0:59
10. Manuel Faisst (GER) +1:07
11. Jörgen Graabak (NOR) +1:20
12. Tomáš Portyk (CZE) +1:22
13. Simen Tiller (NOR) +1:33
14. Sebastian Østvold (NOR) +1:38
15. Vincenz Geiger (GER) +1:41
16. Marco Heinis (FRA) +1:43
17. Lukas Greiderer (AUT) +1:48
18. Jošito Watabe (JPN) +1:52
19. Espen Andersen (NOR) +1:52
20. Johannes Rydzek (GER) +1:55
21. Sora Jači (JPN) +1:55
22. Einar Luraas Oftebro (NOR) +1:59
23. Hideaki Nagai (JPN) +2:06
23. Philipp Orter (AUT) +2:06
25. Eero Hirvonen (FIN) +2:11
26. Thomas Jöbstl (AUT) +2:12
27. Juja Jamamoto (JPN) +2:17
28. Andreas Skoglund (NOR) +2:29
29. Szczepan Kupczak (POL) +2:32
30. Martin Fritz (AUT) +2:38
31. Wendelin Thannheimer (GER) +2:41
32. Lukas Klapfer (AUT) +2:42
33. Lukáš Daněk (CZE) +2:43
34. Fabian Riessle (GER) +2:46
35. Niklas Malacinski (USA) +2:48
36. Gašper Brecl (SLO) +2:49
37. Vid Vrhovnik (SLO) +3:05
38. Pascal Müller (SUI) +3:12
39. Perttu Reponen (FIN) +3:19
40. Dmytro Mazurčuk (UKR) +3:24
41. Jakob Lange (GER) +3:29
42. Arttu Mäkiaho (FIN) +3:50
43. Edgar Vallet (FRA) +3:55
44. Christian Frank (GER) +4:01
45. Erněst Jachin (RUS) +4:05
46. David Mach (GER) +4:24
47. Kodaj Kimura (JPN) +4:24
48. Jasper Good (USA) +4:48
49. Andrzej Szczechowicz (POL) +5:09
Startovní listina:
1. Christian Frank (GER)
2. Wendelin Thannheimer (GER)
3. David Mach (GER)
4. Jakob Lange (GER)
5. Andreas Skoglund (NOR)
6. Edgar Vallet (FRA)
7. Andrzej Szczechowicz (POL)
8. Gašper Brecl (SLO)
9. Jasper Good (USA)
10. Pascal Mueller (SUI)
11. Niklas Malacinski (USA)
12. Erněst Jachin (RUS)
13. Sebastian Östvold (NOR)
14. Marco Heinis (FRA)
15. Juja Jamamoto (JPN)
16. Dmytro Mazurčuk (UKR)
17. Szczepan Kupczak (POL)
18. Philipp Orter (AUT)
19. Jan Vytrval (CZE)
20. Vid Vrhovnik (SLO)
21. Lukáš Daněk (CZE)
22. Kodaj Kimura (JPN)
23. Einar Luraas Oftebro (NOR)
24. Arttu Mäkiaho (FIN)
25. Perttu Reponen (FIN)
26. Tomáš Portyk (CZE)
27. Thomas Jöbstl (AUT)
28. Lukas Klapfer (AUT)
29. Franz-Josef Rehrl (AUT)
30. Eero Hirvonen (FIN)
31. Simen Tiller (NOR)
32. Hideaki Nagai (JPN)
33. Sora Jači (JPN)
34. Jošito Watabe (JPN)
35. Martin Fritz (AUT)
36. Lukas Greiderer (AUT)
37. Fabian Riessle (GER)
38. Rjota Jamamoto (JPN)
39. Espen Andersen (NOR)
40. Johannes Rydzek (GER)
41. Manuel Faisst (GER)
42. Kristjan Ilves (EST)
43. Jörgen Graabak (NOR)
44. Julian Schmid (GER)
45. Akito Watabe (JPN)
46. Mario Seidl (AUT)
47. Eric Frenzel (GER)
48. Terence Weber (GER)
49. Vincenz Geiger (GER)
50. Johannes Lamparter (AUT)
Průběžné pořadí SP:
1. Jarl Magnus Riiber (NOR)
2. Johannes Lamparter (AUT)
3. Vincenz Geiger (GER)
4. Terence Weber (GER)
5. Eric Frenzel (GER)
6. Jens Luraas Oftebro (NOR)
7. Mario Seidl (AUT)
8. Akito Watabe (JPN)
9. Julian Schmid (GER)
10. Jörgen Graabak (NOR)
1. Kristjan Ilves (EST)
2. Rjota Jamamoto (JPN) +0:01
3. Johannes Lamparter (AUT) +0:09
4. Julian Schmid (GER) +0:20
5. Mario Seidl (AUT) +0:21
6. Eric Frenzel (GER) +0:33
7. Akito Watabe (JPN) +0:37
7. Franz-Josef Rehrl (AUT) +0:37
9. Terence Weber (GER) 0:59
10. Manuel Faisst (GER) +1:07
11. Jörgen Graabak (NOR) +1:20
12. Tomáš Portyk (CZE) +1:22
13. Simen Tiller (NOR) +1:33
14. Sebastian Østvold (NOR) +1:38
15. Vincenz Geiger (GER) +1:41
16. Marco Heinis (FRA) +1:43
17. Lukas Greiderer (AUT) +1:48
18. Jošito Watabe (JPN) +1:52
19. Espen Andersen (NOR) +1:52
20. Johannes Rydzek (GER) +1:55
21. Sora Jači (JPN) +1:55
22. Einar Luraas Oftebro (NOR) +1:59
23. Hideaki Nagai (JPN) +2:06
23. Philipp Orter (AUT) +2:06
25. Eero Hirvonen (FIN) +2:11
26. Thomas Jöbstl (AUT) +2:12
27. Juja Jamamoto (JPN) +2:17
28. Andreas Skoglund (NOR) +2:29
29. Szczepan Kupczak (POL) +2:32
30. Martin Fritz (AUT) +2:38
31. Wendelin Thannheimer (GER) +2:41
32. Lukas Klapfer (AUT) +2:42
33. Lukáš Daněk (CZE) +2:43
34. Fabian Riessle (GER) +2:46
35. Niklas Malacinski (USA) +2:48
36. Gašper Brecl (SLO) +2:49
37. Vid Vrhovnik (SLO) +3:05
38. Pascal Müller (SUI) +3:12
39. Perttu Reponen (FIN) +3:19
40. Dmytro Mazurčuk (UKR) +3:24
41. Jakob Lange (GER) +3:29
42. Arttu Mäkiaho (FIN) +3:50
43. Edgar Vallet (FRA) +3:55
44. Christian Frank (GER) +4:01
45. Erněst Jachin (RUS) +4:05
46. David Mach (GER) +4:24
47. Kodaj Kimura (JPN) +4:24
48. Jasper Good (USA) +4:48
49. Andrzej Szczechowicz (POL) +5:09
Startovní listina:
1. Christian Frank (GER)
2. Wendelin Thannheimer (GER)
3. David Mach (GER)
4. Jakob Lange (GER)
5. Andreas Skoglund (NOR)
6. Edgar Vallet (FRA)
7. Andrzej Szczechowicz (POL)
8. Gašper Brecl (SLO)
9. Jasper Good (USA)
10. Pascal Mueller (SUI)
11. Niklas Malacinski (USA)
12. Erněst Jachin (RUS)
13. Sebastian Östvold (NOR)
14. Marco Heinis (FRA)
15. Juja Jamamoto (JPN)
16. Dmytro Mazurčuk (UKR)
17. Szczepan Kupczak (POL)
18. Philipp Orter (AUT)
19. Jan Vytrval (CZE)
20. Vid Vrhovnik (SLO)
21. Lukáš Daněk (CZE)
22. Kodaj Kimura (JPN)
23. Einar Luraas Oftebro (NOR)
24. Arttu Mäkiaho (FIN)
25. Perttu Reponen (FIN)
26. Tomáš Portyk (CZE)
27. Thomas Jöbstl (AUT)
28. Lukas Klapfer (AUT)
29. Franz-Josef Rehrl (AUT)
30. Eero Hirvonen (FIN)
31. Simen Tiller (NOR)
32. Hideaki Nagai (JPN)
33. Sora Jači (JPN)
34. Jošito Watabe (JPN)
35. Martin Fritz (AUT)
36. Lukas Greiderer (AUT)
37. Fabian Riessle (GER)
38. Rjota Jamamoto (JPN)
39. Espen Andersen (NOR)
40. Johannes Rydzek (GER)
41. Manuel Faisst (GER)
42. Kristjan Ilves (EST)
43. Jörgen Graabak (NOR)
44. Julian Schmid (GER)
45. Akito Watabe (JPN)
46. Mario Seidl (AUT)
47. Eric Frenzel (GER)
48. Terence Weber (GER)
49. Vincenz Geiger (GER)
50. Johannes Lamparter (AUT)
Průběžné pořadí SP:
1. Jarl Magnus Riiber (NOR)
2. Johannes Lamparter (AUT)
3. Vincenz Geiger (GER)
4. Terence Weber (GER)
5. Eric Frenzel (GER)
6. Jens Luraas Oftebro (NOR)
7. Mario Seidl (AUT)
8. Akito Watabe (JPN)
9. Julian Schmid (GER)
10. Jörgen Graabak (NOR)
1. Kristjan Ilves (EST)
2. Rjota Jamamoto (JPN) +0:01
3. Johannes Lamparter (AUT) +0:09
4. Julian Schmid (GER) +0:20
5. Mario Seidl (AUT) +0:21
6. Eric Frenzel (GER) +0:33
7. Akito Watabe (JPN) +0:37
7. Franz-Josef Rehrl (AUT) +0:37
9. Terence Weber (GER) 0:59
10. Manuel Faisst (GER) +1:07
11. Jörgen Graabak (NOR) +1:20
12. Tomáš Portyk (CZE) +1:22
13. Simen Tiller (NOR) +1:33
14. Sebastian Østvold (NOR) +1:38
15. Vincenz Geiger (GER) +1:41
16. Marco Heinis (FRA) +1:43
17. Lukas Greiderer (AUT) +1:48
18. Jošito Watabe (JPN) +1:52
19. Espen Andersen (NOR) +1:52
20. Johannes Rydzek (GER) +1:55
21. Sora Jači (JPN) +1:55
22. Einar Luraas Oftebro (NOR) +1:59
23. Hideaki Nagai (JPN) +2:06
23. Philipp Orter (AUT) +2:06
25. Eero Hirvonen (FIN) +2:11
26. Thomas Jöbstl (AUT) +2:12
27. Juja Jamamoto (JPN) +2:17
28. Andreas Skoglund (NOR) +2:29
29. Szczepan Kupczak (POL) +2:32
30. Martin Fritz (AUT) +2:38
31. Wendelin Thannheimer (GER) +2:41
32. Lukas Klapfer (AUT) +2:42
33. Lukáš Daněk (CZE) +2:43
34. Fabian Riessle (GER) +2:46
35. Niklas Malacinski (USA) +2:48
36. Gašper Brecl (SLO) +2:49
37. Vid Vrhovnik (SLO) +3:05
38. Pascal Müller (SUI) +3:12
39. Perttu Reponen (FIN) +3:19
40. Dmytro Mazurčuk (UKR) +3:24
41. Jakob Lange (GER) +3:29
42. Arttu Mäkiaho (FIN) +3:50
43. Edgar Vallet (FRA) +3:55
44. Christian Frank (GER) +4:01
45. Erněst Jachin (RUS) +4:05
46. David Mach (GER) +4:24
47. Kodaj Kimura (JPN) +4:24
48. Jasper Good (USA) +4:48
49. Andrzej Szczechowicz (POL) +5:09
Velkou radost nám může dělat výkon Tomáše Portyka, který skončil na dvanáctém místě! Jeho ztráta činí minutu a dvacet dva sekund, Český závodník se dlouho držel na předních příčkách, ale poslední závodníci ho přece jen přeskočili. Druhým Čechem, který dnes skákal byl Lukáš Daněk, který bude startovat ze 33.místa se ztrátou dvou minut a čtyřiceti tří sekund. Jan Vytrval do závodu nakonec nenastoupil.
1. Christian Frank (GER)
2. Wendelin Thannheimer (GER)
3. David Mach (GER)
4. Jakob Lange (GER)
5. Andreas Skoglund (NOR)
6. Edgar Vallet (FRA)
7. Andrzej Szczechowicz (POL)
8. Gašper Brecl (SLO)
9. Jasper Good (USA)
10. Pascal Mueller (SUI)
11. Niklas Malacinski (USA)
12. Erněst Jachin (RUS)
13. Sebastian Östvold (NOR)
14. Marco Heinis (FRA)
15. Juja Jamamoto (JPN)
16. Dmytro Mazurčuk (UKR)
17. Szczepan Kupczak (POL)
18. Philipp Orter (AUT)
19. Jan Vytrval (CZE)
20. Vid Vrhovnik (SLO)
21. Lukáš Daněk (CZE)
22. Kodaj Kimura (JPN)
23. Einar Luraas Oftebro (NOR)
24. Arttu Mäkiaho (FIN)
25. Perttu Reponen (FIN)
26. Tomáš Portyk (CZE)
27. Thomas Jöbstl (AUT)
28. Lukas Klapfer (AUT)
29. Franz-Josef Rehrl (AUT)
30. Eero Hirvonen (FIN)
31. Simen Tiller (NOR)
32. Hideaki Nagai (JPN)
33. Sora Jači (JPN)
34. Jošito Watabe (JPN)
35. Martin Fritz (AUT)
36. Lukas Greiderer (AUT)
37. Fabian Riessle (GER)
38. Rjota Jamamoto (JPN)
39. Espen Andersen (NOR)
40. Johannes Rydzek (GER)
41. Manuel Faisst (GER)
42. Kristjan Ilves (EST)
43. Jörgen Graabak (NOR)
44. Julian Schmid (GER)
45. Akito Watabe (JPN)
46. Mario Seidl (AUT)
47. Eric Frenzel (GER)
48. Terence Weber (GER)
49. Vincenz Geiger (GER)
50. Johannes Lamparter (AUT)
1. Jarl Magnus Riiber (NOR)
2. Johannes Lamparter (AUT)
3. Vincenz Geiger (GER)
4. Terence Weber (GER)
5. Eric Frenzel (GER)
6. Jens Luraas Oftebro (NOR)
7. Mario Seidl (AUT)
8. Akito Watabe (JPN)
9. Julian Schmid (GER)
10. Jörgen Graabak (NOR)