Dunajská Streda – Petržalka | 5:1 (kon.) | | | Hr. Králové – Chrudim | 3:0 (kon.) | | | Olomouc B – Opava | 1:2 (kon.) |
Plzeň – Ústí n. L. | 1:0 (kon.) | | | Universitatea Craiova – Ostrava | 0:0 (zruš.) | | | Kroměříž – Slovácko | 1:5 (kon.) |
Žilina – Podbrezová | 1:2 (kon.) | | | Ružomberok – Námestovo | 3:1 (kon.) | | | Brno – Zlín | 3:3 (kon.) |
Č. Budějovice – Příbram | 2:0 (kon.) | | | Líšeň – Šamorín | 2:0 (kon.) | | | Přepeře – Žižkov | 0:2 (kon.) |
Vyškov – Hodonín | 3:0 (kon.) | | | Karviná – L. Mikuláš | 1:3 (kon.) | | | Michalovce – Prešov | 3:1 (kon.) |
Ružomberok – B. Bystrica | 2:0 (kon.) | | | Lech Poznań – Ostrava | 4:2 (kon.) |
Manchester City – Chelsea | 1:0 (kon.) | | | Newcastle – Watford | 1:1 (kon.) | | | Norwich – Everton | 2:1 (kon.) |
Wolverhampton – Southampton | 3:1 (kon.) | | | Aston Villa – Manchester United | 2:2 (kon.) |
Kolín nad Rýnom – Bayern | 0:4 (kon.) | | | Mainz – Bochum | 1:0 (kon.) | | | Stuttgart – Lipsko | 0:2 (kon.) |
Union Berlín – Hoffenheim | 2:1 (kon.) | | | Wolfsburg – Hertha | 0:0 (kon.) | | | Mönchengladbach – Leverkusen | 1:2 (kon.) |
Sampdoria – Turín | 1:2 (kon.) | | | Salernitana – Lazio | 0:3 (kon.) | | | Juventus – Udinese | 2:0 (kon.) |
Guinea-Bissau – Egypt | 0:1 (kon.) |
Saint-Étienne – Lens | 1:2 (kon.) | | | Paríž – Brest | 2:0 (kon.) |
Mallorca – Espanyol | 2:1 (kon.) | | | Girona – Rayo Vallecano | 1:2 (kon.) | | | Gijón – Cadiz | 0:0 (2:4 po pen.) |
Trenčín – Sigma Olomouc | 0:0 (*15:00) | | | Bohemians – Jablonec | 1:3 (kon.) | | | Varnsdorf – Mladá Boleslav | 1:3 (kon.) |
Ostrava – Prostějov | 0:2 (kon.) | | | Senica – Skalica | 0:1 (kon.) | | | Sparta B – Dukla Praha | 2:3 (kon.) |
Teplice – Táborsko | 3:3 (kon.) | | | Trnava – Zlaté Moravce | 3:5 (kon.) |
koniec
FC Viktoria Plzeň
1:0
(1:0)
FK VIAGEM Ústí nad Labem
Jakub Štěrba
Góly:
1. Sýkora
Rozhodca: Petřík – Mokrusch, Volf
Diváci:
Nepremenená penalta:
FC Viktoria Plzeň:
1. poločas: Tvrdoň – Řezník, Hejda (C), Pernica, Koželuh (25. Žilák) – Káčer, Bucha – Sýkora, Šulc, Mosquera – Beauguel (14. Jedlička)
2. poločas: Tvrdoň – Kayamba, Kaša, Gabriel, Žilák – Ndiaye, Janošek – Čermák, Jedlička, Potočný – Chorý.
Náhradníci: Staněk – Kayamba, Gabriel, Potočný, Chorý, Žilák, Čermák, Jedlička, Kaša, Janošek, Ndiaye
Tréner: Michal Bílek.
FK VIAGEM Ústí nad Labem: Plachý (46. Němec) – Švanda, Hudec (46. Gonzalez), Brak, Kurka (46. Cantin) – Čičovský (46. Čítek), Miskovič (77. Vukotić) – Černý (68. Čičovský), Onije (68. Jakš), Ogiomade (46. Emmer) – Krobot (46. Písačka)
Náhradníci: Němec, Čítek, Písačka, Emmer, Vukotić, Gonzalez, Jakš, Cantin.
Tréner: Jaromír Jindráček.
2. poločas: Tvrdoň – Kayamba, Kaša, Gabriel, Žilák – Ndiaye, Janošek – Čermák, Jedlička, Potočný – Chorý.
Náhradníci: Staněk – Kayamba, Gabriel, Potočný, Chorý, Žilák, Čermák, Jedlička, Kaša, Janošek, Ndiaye
Tréner: Michal Bílek.
FK VIAGEM Ústí nad Labem: Plachý (46. Němec) – Švanda, Hudec (46. Gonzalez), Brak, Kurka (46. Cantin) – Čičovský (46. Čítek), Miskovič (77. Vukotić) – Černý (68. Čičovský), Onije (68. Jakš), Ogiomade (46. Emmer) – Krobot (46. Písačka)
Náhradníci: Němec, Čítek, Písačka, Emmer, Vukotić, Gonzalez, Jakš, Cantin.
Tréner: Jaromír Jindráček.
Rozhodca: Petřík – Mokrusch, Volf
Diváci:
Střídání v týmu FK Ústí nad Labem: ze hřiště odchází Onije, přichází Jakš.
Střídání v týmu FK Ústí nad Labem: ze hřiště odchází Hudec, přichází Gonzalez.
Střídání v týmu FK Ústí nad Labem: ze hřiště odchází Kurka, přichází Cantin.
Střídání v týmu FK Ústí nad Labem: ze hřiště odchází Krobot, přichází Pícačka.
Střídání v týmu FK Ústí nad Labem: ze hřiště odchází Ogiomade, přichází Emmer.
Střídání v týmu FK Ústí nad Labem: ze hřiště odchází Čičovský, přichází Čítek.
Tak to bylo bleskurychlé. Bucha rozehrál míč na pravou stranu, kam si nabíhal Řezník. Jeho hlavičku ve vápně zpracoval Šulc na JANA SÝKORU, který překonal Plachého k pravé tyči.