Dunajská Streda – Petržalka 5:1 (kon.) | Hr. Králové – Chrudim 3:0 (kon.) | Olomouc B – Opava 1:2 (kon.)
Plzeň – Ústí n. L. 1:0 (kon.) | Universitatea Craiova – Ostrava 0:0 (zruš.) | Kroměříž – Slovácko 1:5 (kon.)
Žilina – Podbrezová 1:2 (kon.) | Ružomberok – Námestovo 3:1 (kon.) | Brno – Zlín 3:3 (kon.)
Č. Budějovice – Příbram 2:0 (kon.) | Líšeň – Šamorín 2:0 (kon.) | Přepeře – Žižkov 0:2 (kon.)
Vyškov – Hodonín 3:0 (kon.) | Karviná – L. Mikuláš sk 1:3 (kon.) | Michalovce – Prešov 3:1 (kon.)
Ružomberok – B. Bystrica 2:0 (kon.) | Lech Poznań – Ostrava 4:2 (kon.)
DAC 1904 Dunajská Streda
5:1 (3:1)
FC Petržalka
Sobota 15.01.2022, 10:00 • MOL Football Academy, Dunajská Streda (Slovensko) • Prípravný zápas

Dnešný duel je úspešne za nami. Domáci potvrdili úlohu favorita a druholigistu z Petržalky bez problémov porazili 5:1. Dunajská Streda teda vstupuje do zimnej prípravy na výbornú. To je odo mňa dnes všetko, ďakujem vám za pozornosť. (11:45:17)

90

89
    Dnešné stretnutie sa už iba dohráva. O malý moment budeme počuť záverečný hvizd.

88
    Dnešný zápas sa nezadržateľne blíži k svojmu koncu. Pri lopte sú teraz hostia.

87
    A mohol prísť hneď o pár sekúnd neskôr! Technický projektil Balića opäť troskotá na výbornom Krížikovi!

86
    Dunajská Streda teda zatiaľ šiesty gól nepridá. Ešte má na to však zhruba päť minút.
    85. Andrija Balić (DUN) - nepremenená penalta

85
    Andrija Balić (DAC 1904 Dunajská Streda) nepremenil pokutový kop.
    84. Nikola Krstović (DUN) - vybojovaná penalta

84
    Bola nariadená penalta v prospech domácich!

83
    Domáci teraz kombinujú na polovici súpera.

82
    Všetko je však v poriadku a hra bude pokračovať ďalej.

81
    Žltú kartu dostáva Mateus Brunetti (DAC 1904 Dunajská Streda).

81
    Teraz prišlo k nepríjemnému stretu, po ktorom bude treba ošetrenie.

80
    Petržalčania by sa najradšej videli už v sprchách.
    79. Nikola KRSTOVIĆ - 5:1

79
    Dunajská Streda dala gól!
    Nádherný gól strelil NIKOLA KRSTOVIĆ, ktorý si prebral centrovanú loptu na prsia a z otočky vyslal na bránu súpera nechytateľnú strelu!

78
    Dunajskostredčania síce kombinujú na polovici Petržalky, ale zatiaľ ďaleko od súperovej brány.

77
    K lopte sa opäť dostávajú čoraz viac domáci kombinujúci na polovici súpera.

Matúš Macháč

Hľadáme spravodajcu pre tím DAC 1904 Dunajská Streda. Viac informácií tu.

Hľadáme spravodajcu pre tím FC Petržalka. Viac informácií tu.

Góly: 5. Moumou, 17. Cigaņiks, 44. Sharani, 68. Krstović, 79. Krstović – 4. Kelemen

Karty:   81. Brunetti (DUN)

Nepremenená penalta: 85. Balić (DUN), brankár Krížik zneškodnil

DAC 1904 Dunajská Streda: 1. polčas: Vantruba – Bögi, Beskorovainyi, Šarani, Dimun, Cigaņiks, Andzouana, Moumou, Kružliak (C), Krstović, Nebyla
    2. polčas: Veszelinov – Andzouana, Malý, Muhamedbegović, Brunetti – Njie, Balić (C) – Verlinden, Veselovský, Fábry – Krstović

Náhradníci: Veszelinov – Muhamedbegovic, Thibauld, Veselovský, Malý, Brunetti, Balić, Njie, Fábry

Tréner: João Pedro de Oliveira Janeiro

FC Petržalka: Sokol (46. Krížik) – Kuník (30. Vlasák), Tóth (Redeky), Nemec, Kohút (76. Krisztín) – Hronec (46. Slivka) – Danek, Štefanec (46. Riznič), Gašparovič, Sliacky (61. Hurný) – Kelemen (61. Harba)
    Náhradníci: Krížik – Vlasák, Rédeky, Krisztín, Slivka, Riznič, Hurný, Harba

Tréner: Mário Auxt

Rozhodca: Ruc – Pozor, Lalo