Štafeta mužov, 4x7,5 km, Ruhpolding | Vítěz: Rusko (kon.) |
Zjazd žien, Zauchensee | Gutová-Behramiová (kon.) | | | Zjazd mužov, Wengen | V. Kriechmayer (AUT) (kon.) |
San Francisco 49ers - Seattle Seahawks | (*22:30) | | | Jacksonville Jaguars - Los Angeles Chargers | (02:15) |
Buffalo Bills - Miami Dolphins | (19:00) | | | Minnesota Vikings - New York Giants | (22:30) |
Cincinnati Bengals - Las Vegas Raiders | 26:19 (kon.) |
Týmový závod HS140, Zakopane | Vítěz: Slovinsko (kon.) |
Muži 15 km volně, Les Rousses | (zruš.) | | | Ženy 10 km volně, Les Rousses | (zruš.) |
Skoky mužů HS140, Klingenthal | Vítěz: K. Ilves (EST) (kon.) | | | Běh mužů 10 km, Klingenthal | Vítěz: J. Lamparter (AUT) (kon.) |
koniec udalosti
SP - Štafeta mužov, 4x7,5 km, Ruhpolding
Vítěz: Rusko
Denisa Józsová
Pořadí po 8 střelbě
1. Rusko 1:05:42,5 (0+4)
2. Německo +12,6 (0+2)
3. Bělorusko +19,6 (0+6)
4. Itálie +40,8 (0+5)
5. Francie +1:02,0 (1+10)
....
14. Slovensko +3:35,0 (0+7)
19. Česko +5:04,6 (5+12)
Pořadí po 7 střelbě
1. Rusko 59:26,4 (0+4)
2. Bělorusko +18,5 (0+5)
3. Německo +25,8 (0+2)
4. Itálie +50,8 (0+5)
5. Ukrajina +1:04,1 (0+5)
....
14. Slovensko +3:25,8 (0+7)
21. Česko +4:57,4 (5+11)
Pořadí po třetí předávce
1. Rusko 53:16,6 (0+4)
2. Bělorusko +0,2 (0+4)
3. Německo +29,2 (0+2)
4. Ukrajina +45,6 (0+4)
5. Itálie +53,7 (0+5)
....
14. Slovensko +2:55,9 (0+6)
21. Česko +4:31,5 (5+10)
Pořadí po 6 střelbě
1. Rusko 48:04,0 (0+4)
2. Bělorusko +1,0 (0+4)
3. Ukrajina +12,2 (0+4)
4. Německo +22,6 (0+2)
5. Itálie +34,1 (0+5)
...
14. Slovensko +2:18,5 (0+6)
22. Česko +4:17,6 (5+10)
Pořadí po 5 střelbě
1. Rusko 41:43,6 (0+2)
2. Bělorusko +0,4 (0+3)
3. Ukrajina +2,4 (0+3)
4. Itálie +21,8 (0+4)
5. Francie =25,6 (1+6)
....
17. Slovensko +2:03,3 (0+6)
19. Česko +2:53,6 (3+7)
Pořadí po druhé předávce
1. Itálie 35:34,7 (0+2)
2. Ukrajina +7,7 (0+3)
3. Francie +7,8 (1+4)
4. Rusko +8,1 (0+2)
5. Bělorusko +8,6 (0+3)
....
17. Slovensko +1:41,5 (0+6)
19. Česko +2:34,3 (3+7)
Pořadí po 4 střelbě
1. Itálie 30:14,7 (0+2)
2. Francie +12,5 (1+4)
3. Bělorusko +13,0 (0+3)
4. Ukrajina +15,1 (0+2)
5. Rusko +16,6 (0+2)
....
15. Slovensko +1:21,4 (0+6)
20. Česko +2:40,4 (3+7)
Pořadí po 3 střelbě
1. Bělorusko 24:04,9 (0+2)
2. Itálie +4,6 (0+2)
3. Rusko +17,4 (0+2)
4. Německo +17,8 (0+1)
5. Kanada +18,3 (0+3)
.....
13. Slovensko +47,1 (0+4)
20. Česko +2:00,6 (3+4)
Pořadí po první předávce
1. USA 17:45,2 (0+1)
2. Itálie +0,4 (0+1)
3. Rusko +1,1 (0+0)
4. Bělorusko +1,2 (0+2)
5. Německo +18,2 (0+1)
....
7. Slovensko +22,6 (0+1)
23. Česko +2:03,1 (3+4)
Pořadí po 2 střelbě
1. Itálie 12:33.1 (0+1)
2. Rusko +1,7 (0+0)
3. USA +2,4 (0+1)
4. Německo +5,1 (0+1)
5. Bělorusko +6,0 (0+2)
....
8. Slovensko +9,9 (0+1)
23. Česko +1:41,9 (3+4)
Pořadí po 1 střelbě
1. Německo 6:19,5 (0+0)
2. Slovinsko +0,7 (0+0)
3. Ukrajina +1,3 (0+0)
4. Rumunsko +3,4 (0+0)
5. Finsko +7,2 (0+0)
.....
8. Česko +11,5 (0+1)
14. Slovensko +13,8 (0+1)
Startovní listina:
1. Norsko (Aleksander Fjeld Andersen, Sverre Dahlen Aspenes, Johannes Dale, Erlend Bjøntegaard)
2. Francie (Fabien Claude, Emilien Jacquelin, Eric Perrot, Quentin Fillon Maillet)
3. Rusko (Said Karimulla Chalili, Daniil Serochvostov, Alexandr Loginov, Maxim Cvetkov)
4. Německo (Erik Lesser, Roman Rees, Benedikt Doll, Philipp Nawrath)
5. Švédsko (Peppe Femling, Jesper Nelin, Martin Ponsiluoma, Sebastian Samuelsson)
6. Ukrajina (Artěm Pryma, Dmytro Pidručnyj, Bohdan Cymbal, Anton Dudčenko)
7. Bělorusko (Mikita Labastau, Ďmitrij Lazouski, Maxim Varabej, Anton Smolski)
8. Itálie (Thomas Bormolini, Dominik Windisch, Didier Bionaz, Lukas Hofer)
9 Česko (Adam Václavík, Mikuláš Karlík, Jakub Štvrtecký, Michal Krčmář)
10. Švýcarsko (Sebastian Stalder, Jeremy Finello, Martin Jäger, Niklas Hartweg)
11. Slovinsko (Miha Dovžan, Jakov Fak, Lovro Planko, Rok Tršan)
12. USA (Sean Doherty, Max Durtschi, Maximw Germain, Vaclav Cervenka)
13. Rumunsko (Dmitrii Shamaev, Cornel Puchianu, George Marian Coltea, Florin-Catalin Buta)
14. Kanada (Adam Runnalls, Christian Gow, Jules Burnotte, Scott Gow)
15. Finsko (Tuomas Harjula, Tero Seppälä, Heikki Laitinen, Olli Hiidensalo)
16. Estonsko (Rene Zahkna, Kristo Siimer, Kalev Ermits, Raido Ränkel)
17. Rakousko (David Komatz, Simon Eder, Patrick Jakob, Harald Lemmerer)
18. Litva (Karol Dombrovski, Vytautas Strolia, Tomas Kaukenas, Linas Banys)
19. Japonsko (Mikito Tačizaki, Cukasa Kobonoki, Kosuke Ozaki, Šóhej Kodama)
20. Bulharsko (Blagoj Todev, Vladimir Iliev, Anton Sinapov, Dimitar Gerdžikov)
21. Čína (Fang-ming Čcheng, Sing-jüan Jen, Čchun-jü Čang, Čen-jü Ču)
22. Polsko (Jan Gunka, Grzegorz Guzik, Łukasz Szczurek, Marcin Zawol)
23. Slovensko (Michal Šíma, Tomáš Hasilla, Matej Baloga, Tomáš Sklenárik)
24. Kazachstán (Alexandr Muchin, Vladislav Kirejev, Asset Djussenov, Danil Běleckij)
25. Moldavsko (Maxim Makarov, Mihail Usov, Pavel Magazejev, Andrei Usov)
1. Rusko 1:05:42,5 (0+4)
2. Německo +12,6 (0+2)
3. Bělorusko +19,6 (0+6)
4. Itálie +40,8 (0+5)
5. Francie +1:02,0 (1+10)
....
14. Slovensko +3:35,0 (0+7)
19. Česko +5:04,6 (5+12)
Pořadí po 7 střelbě
1. Rusko 59:26,4 (0+4)
2. Bělorusko +18,5 (0+5)
3. Německo +25,8 (0+2)
4. Itálie +50,8 (0+5)
5. Ukrajina +1:04,1 (0+5)
....
14. Slovensko +3:25,8 (0+7)
21. Česko +4:57,4 (5+11)
Pořadí po třetí předávce
1. Rusko 53:16,6 (0+4)
2. Bělorusko +0,2 (0+4)
3. Německo +29,2 (0+2)
4. Ukrajina +45,6 (0+4)
5. Itálie +53,7 (0+5)
....
14. Slovensko +2:55,9 (0+6)
21. Česko +4:31,5 (5+10)
Pořadí po 6 střelbě
1. Rusko 48:04,0 (0+4)
2. Bělorusko +1,0 (0+4)
3. Ukrajina +12,2 (0+4)
4. Německo +22,6 (0+2)
5. Itálie +34,1 (0+5)
...
14. Slovensko +2:18,5 (0+6)
22. Česko +4:17,6 (5+10)
Pořadí po 5 střelbě
1. Rusko 41:43,6 (0+2)
2. Bělorusko +0,4 (0+3)
3. Ukrajina +2,4 (0+3)
4. Itálie +21,8 (0+4)
5. Francie =25,6 (1+6)
....
17. Slovensko +2:03,3 (0+6)
19. Česko +2:53,6 (3+7)
Pořadí po druhé předávce
1. Itálie 35:34,7 (0+2)
2. Ukrajina +7,7 (0+3)
3. Francie +7,8 (1+4)
4. Rusko +8,1 (0+2)
5. Bělorusko +8,6 (0+3)
....
17. Slovensko +1:41,5 (0+6)
19. Česko +2:34,3 (3+7)
Pořadí po 4 střelbě
1. Itálie 30:14,7 (0+2)
2. Francie +12,5 (1+4)
3. Bělorusko +13,0 (0+3)
4. Ukrajina +15,1 (0+2)
5. Rusko +16,6 (0+2)
....
15. Slovensko +1:21,4 (0+6)
20. Česko +2:40,4 (3+7)
Pořadí po 3 střelbě
1. Bělorusko 24:04,9 (0+2)
2. Itálie +4,6 (0+2)
3. Rusko +17,4 (0+2)
4. Německo +17,8 (0+1)
5. Kanada +18,3 (0+3)
.....
13. Slovensko +47,1 (0+4)
20. Česko +2:00,6 (3+4)
Pořadí po první předávce
1. USA 17:45,2 (0+1)
2. Itálie +0,4 (0+1)
3. Rusko +1,1 (0+0)
4. Bělorusko +1,2 (0+2)
5. Německo +18,2 (0+1)
....
7. Slovensko +22,6 (0+1)
23. Česko +2:03,1 (3+4)
Pořadí po 2 střelbě
1. Itálie 12:33.1 (0+1)
2. Rusko +1,7 (0+0)
3. USA +2,4 (0+1)
4. Německo +5,1 (0+1)
5. Bělorusko +6,0 (0+2)
....
8. Slovensko +9,9 (0+1)
23. Česko +1:41,9 (3+4)
Pořadí po 1 střelbě
1. Německo 6:19,5 (0+0)
2. Slovinsko +0,7 (0+0)
3. Ukrajina +1,3 (0+0)
4. Rumunsko +3,4 (0+0)
5. Finsko +7,2 (0+0)
.....
8. Česko +11,5 (0+1)
14. Slovensko +13,8 (0+1)
Startovní listina:
1. Norsko (Aleksander Fjeld Andersen, Sverre Dahlen Aspenes, Johannes Dale, Erlend Bjøntegaard)
2. Francie (Fabien Claude, Emilien Jacquelin, Eric Perrot, Quentin Fillon Maillet)
3. Rusko (Said Karimulla Chalili, Daniil Serochvostov, Alexandr Loginov, Maxim Cvetkov)
4. Německo (Erik Lesser, Roman Rees, Benedikt Doll, Philipp Nawrath)
5. Švédsko (Peppe Femling, Jesper Nelin, Martin Ponsiluoma, Sebastian Samuelsson)
6. Ukrajina (Artěm Pryma, Dmytro Pidručnyj, Bohdan Cymbal, Anton Dudčenko)
7. Bělorusko (Mikita Labastau, Ďmitrij Lazouski, Maxim Varabej, Anton Smolski)
8. Itálie (Thomas Bormolini, Dominik Windisch, Didier Bionaz, Lukas Hofer)
9 Česko (Adam Václavík, Mikuláš Karlík, Jakub Štvrtecký, Michal Krčmář)
10. Švýcarsko (Sebastian Stalder, Jeremy Finello, Martin Jäger, Niklas Hartweg)
11. Slovinsko (Miha Dovžan, Jakov Fak, Lovro Planko, Rok Tršan)
12. USA (Sean Doherty, Max Durtschi, Maximw Germain, Vaclav Cervenka)
13. Rumunsko (Dmitrii Shamaev, Cornel Puchianu, George Marian Coltea, Florin-Catalin Buta)
14. Kanada (Adam Runnalls, Christian Gow, Jules Burnotte, Scott Gow)
15. Finsko (Tuomas Harjula, Tero Seppälä, Heikki Laitinen, Olli Hiidensalo)
16. Estonsko (Rene Zahkna, Kristo Siimer, Kalev Ermits, Raido Ränkel)
17. Rakousko (David Komatz, Simon Eder, Patrick Jakob, Harald Lemmerer)
18. Litva (Karol Dombrovski, Vytautas Strolia, Tomas Kaukenas, Linas Banys)
19. Japonsko (Mikito Tačizaki, Cukasa Kobonoki, Kosuke Ozaki, Šóhej Kodama)
20. Bulharsko (Blagoj Todev, Vladimir Iliev, Anton Sinapov, Dimitar Gerdžikov)
21. Čína (Fang-ming Čcheng, Sing-jüan Jen, Čchun-jü Čang, Čen-jü Ču)
22. Polsko (Jan Gunka, Grzegorz Guzik, Łukasz Szczurek, Marcin Zawol)
23. Slovensko (Michal Šíma, Tomáš Hasilla, Matej Baloga, Tomáš Sklenárik)
24. Kazachstán (Alexandr Muchin, Vladislav Kirejev, Asset Djussenov, Danil Běleckij)
25. Moldavsko (Maxim Makarov, Mihail Usov, Pavel Magazejev, Andrei Usov)
1. Rusko 1:11:06,1 (0+4)
2. Německo +7,1 (0+2)
3. Bělorusko +23,0 (0+6)
4. Itálie + 53,7 +(0+5)
5. Francie +1:15,0 +(1+10)
6. Ukrajina +1:44,9 (0+6)
7. Norsko +2:00,6 (0+10)
8. Švédsko +2:10,6 (1+12)
9. Kanada +2:32,0 (2+12)
10. Švýcarsko (+2:51,1 (0+11)
11. Finsko +3:17,3 (0+8)
12. Rakousko +3:19,9 (0+10)
13. Slovinsko +3:38,5 (1+10)
14. Slovensko +3:47,9 (0+7)
15. Bulharsko +4:29,9 (1+7)
16. Čína + 4:32,3 (0+8)
17. Litva +4:49,5 (2+13)
18. Česko +5:05,6 (5+12)
19. Estonsko +5:06,6 (3+14)
20. USA +5:39,3 (1+13)
21. Japonsko (+6:13,7 (1+11)
...
Rumunsko
Polsko
Kazachstán – předjety o kolo
Moldavsko – neodstartovalo
Výkon české štafety se dnes nedá hodnotit ani trochu kladně... Jako první se do závodu vydal Adam Václavík. ten sice předvedl slušnou ležku, jenže na stojce šel na tři trestná kola, čímž poslal českou štafetu na dno, a to ještě s velkou ztrátou. Mikuláš Karlík sice na trestné kolo nemusel, jenže posunout českou štafetu se mu moc také nepovedlo, respektive po jeho úseku byli Češi devatenáctí. Následoval úsek Jakuba Štvrteckého. Tomu se nepovedla stojka, po které mířil na dvě trestná kola. Jako poslední se představil Michal Krčmář. Snad jeho lze hodnotit pozitivně, avšak se ztrátou již toho moc nemohl udělat a dovezl Česko na osmnácté pozici.
1. USA 17:45,2 (0+1)
2. Itálie +0,4 (0+1)
3. Rusko +1,1 (0+0)
4. Bělorusko +1,2 (0+2)
5. Německo +18,2 (0+1)
....
7. Slovensko +22,6 (0+1)
23. Česko +2:03,1 (3+4
1. Norsko (Aleksander Fjeld Andersen, Sverre Dahlen Aspenes, Johannes Dale, Erlend Bjøntegaard)
2. Francie (Fabien Claude, Emilien Jacquelin, Eric Perrot, Quentin Fillon Maillet)
3. Rusko (Said Karimulla Chalili, Daniil Serochvostov, Alexandr Loginov, Maxim Cvetkov)
4. Německo (Erik Lesser, Roman Rees, Benedikt Doll, Philipp Nawrath)
5. Švédsko (Peppe Femling, Jesper Nelin, Martin Ponsiluoma, Sebastian Samuelsson)
6. Ukrajina (Artěm Pryma, Dmytro Pidručnyj, Bohdan Cymbal, Anton Dudčenko)
7. Bělorusko (Mikita Labastau, Ďmitrij Lazouski, Maxim Varabej, Anton Smolski)
8. Itálie (Thomas Bormolini, Dominik Windisch, Didier Bionaz, Lukas Hofer)
9 Česko (Adam Václavík, Mikuláš Karlík, Jakub Štvrtecký, Michal Krčmář)
10. Švýcarsko (Sebastian Stalder, Jeremy Finello, Martin Jäger, Niklas Hartweg)
11. Slovinsko (Miha Dovžan, Jakov Fak, Lovro Planko, Rok Tršan)
12. USA (Sean Doherty, Max Durtschi, Maximw Germain, Vaclav Cervenka)
13. Rumunsko (Dmitrii Shamaev, Cornel Puchianu, George Marian Coltea, Florin-Catalin Buta)
14. Kanada (Adam Runnalls, Christian Gow, Jules Burnotte, Scott Gow)
15. Finsko (Tuomas Harjula, Tero Seppälä, Heikki Laitinen, Olli Hiidensalo)
16. Estonsko (Rene Zahkna, Kristo Siimer, Kalev Ermits, Raido Ränkel)
17. Rakousko (David Komatz, Simon Eder, Patrick Jakob, Harald Lemmerer)
18. Litva (Karol Dombrovski, Vytautas Strolia, Tomas Kaukenas, Linas Banys)
19. Japonsko (Mikito Tačizaki, Cukasa Kobonoki, Kosuke Ozaki, Šóhej Kodama)
20. Bulharsko (Blagoj Todev, Vladimir Iliev, Anton Sinapov, Dimitar Gerdžikov)
21. Čína (Fang-ming Čcheng, Sing-jüan Jen, Čchun-jü Čang, Čen-jü Ču)
22. Polsko (Jan Gunka, Grzegorz Guzik, Łukasz Szczurek, Marcin Zawol)
23. Slovensko (Michal Šíma, Tomáš Hasilla, Matej Baloga, Tomáš Sklenárik)
24. Kazachstán (Alexandr Muchin, Vladislav Kirejev, Asset Djussenov, Danil Běleckij)
25. Moldavsko (Maxim Makarov, Mihail Usov, Pavel Magazejev, Andrei Usov)