Black Angels – Česká Lípa 8:9 (kon.)
Black Angels
8:9 (5:5, 3:2, 0:2)
FBC 4CLEAN Česká Lípa
cz Utorok 01.02.2022, 20:00 • UNYP ARENA, Praha • Livesport Superliga (CZ) • 23. kolo

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký zbytek večera a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (22:17:45)

Utkání sledovalo 45 diváků.

Nejlepšími hráči byli vyhlášeni Jakub Kocourek (Black Angels) a Jaromír Ekl (Česká Lípa)

Je dobojováno a my byli svědky velkého překvapení. Hosté vstupovali do třetí třetiny s jednobrankovou ztrátou, tu ale ve 45. minutě umazali Radkem Krajcigrem a o obrat se postarali v 52. minutě. Jak se později ukázalo, tak vítěznou branku vsítil Jaromír Ekl. Black Angels se druhou polovinou zápasu protrápili, nebyli schopni najít recept na Ponomareva a dnes tak končí bez bodů. Česká Lípa naopak připisuje cenné body, je s 19 body na 11. místě a stále tak bojuje o postup do play-off. Black Angels jsou na osmém místě s 36 body.

59:42
    Renčín byl se svým záměrem přihrát před branku zablokován, domácí ale ještě pokračují v závěrečném náporu.

59:34
    Je tu oddechový čas, ten si vybírá tým Black Angels.

59:28
    Domácí se dopustili útočného faulu, Česká Lípa tak bude rozehrávat a pošle míček co nejdál od své branky.

59:08
    Vyhozený míček až k brance, šlo to sice vedle, ale hosté si mohou na pár okamžiků oddechnout.

58:30
    Domácí jsou zase v šesti!

58:11
    Česká Lípa přečkala i druhé oslabení, hraje tak v pěti lidech.

58:08
    Tomáš Hanák byl centimetry od srovnání skóre, po přihrávce na pravou stranu trefil tyčku!

57:35
    Matiášek je na střídačce, domácí hrají v šesti.

57:26
    Tomáš Hanák se zblízka neprosadil, míček skončil v rohu.

56:43
    Kombinace domácích měla skončil u jednoho z bratří Hanáků, Česká Lípa se zatím skvěle brání.

56:11
    No a pozor, je tu vyloučení na straně České Lípy. Dvě minuty za sekání dostal Daniel Štěrba.

55:21
    Z voleje zakončoval Kopič, rostoucí tlak hostů ale ani tentokrát gólem neskončil. Míček prolétl vysoko nad.

54:59
    Slabá střela z bekhendu, tohle nebylo pro Matiáška moc těžké a po zákroku hned rozehrál.

54:28
    Menší závar hostů, do zakončení se cpal Kopič a po tvrdém ataku Česká Lípa reklamovala faul a vyloučení, rozhodčí ale nechali pokračovat ve hře.

Aleš Pur

Góly a asistencie: 1. J. Boček (Neklan), 2. Fryš (M. Burian), 13. Fryš (Kocourek), 14. T. Hanák (Renčín), 17. R. Hanák (T. Hanák), 26. Novotný (Fryš), 27. T. Hanák (R. Hanák), 33. Renčín (R. Hanák) – 4. Kouba (Ekl), 6. Kouba (Ekl), 7. Krajcigr, 9. Štěrba (T. Kadlec), 16. T. Kadlec (Jirsa), 25. Kouba (Tichý), 27. Ekl (Jirsa), 45. Krajcigr (Štěrba), 52. Ekl (Jirsa)

Black Angels: Matiášek (Körber) – Straka, Obuškevič, Bauman, Pícha, Bouček, Kocourek – M. Boček, Fryš, Novotný, M. Burian, Čáslava, Metoděj Krahulec, Hromada, Neklan, J. Boček, R. Hanák, T. Hanák, Renčín.
    Tréner: Tomáš Janeček

FBC 4CLEAN Česká Lípa: J. Dvořák (13. Ponomarev) – Tichý, Novák, Mlejnek, T. Kadlec, Slaný, Štěrba – Dzierža, Kouba, Kopič, Jirsa, Staněk, Krajcigr, Vlček, Ekl.
    Tréner: Petr Kopta

Rozhodca: Šedivý, Štengl