Stíhačka žien, 10 km, Ruhpolding | Víťazka: Marte Olsbu Röiselandová (NOR) (kon.) | | | Stíhačka mužů, 12,5 km, Ruhpolding | Vítěz: Q. Fillon Maillet (FRA) (kon.) |
Slalom mužov, 1. kolo, Wengen | Vítěz: H. Kristoffersen (NOR) (kon.) | | | SuperG žien, Zauchensee | Víťazka: F. Brignoneová (ITA) (kon.) |
Slalom mužov, 2. kolo, Wengen | Vítěz: L. Braathen (NOR) (kon.) |
Jacksonville Jaguars - Los Angeles Chargers | (*02:15) | | | Buffalo Bills - Miami Dolphins | (*19:00) |
Minnesota Vikings - New York Giants | (*22:30) | | | Cincinnati Bengals - Las Vegas Raiders | 26:19 (kon.) |
Buffalo Bills - New England Patriots | 47:17 (kon.) | | | Cincinnati Bengals - Baltimore Ravens | (02:15) |
Tampa Bay Buccaneers - Philadelphia Eagles | 31:15 (kon.) | | | Dallas Cowboys - San Francisco 49ers | 17:23 (kon.) |
Kvalifikácia HS140, Zakopane | Vítěz: M. Lindvik (NOR) (kon.) | | | Muži HS140, Zakopane | Vítěz: M. Lindvik (NOR) (kon.) |
Stíhačka žen, 10 km klasicky, Les Rousses | (zruš.) | | | Stíhačka mužů, 15 km klasicky, Les Rousses | (zruš.) |
Skoky mužů HS140, Klingenthal | Vítěz: J. Lamparter (AUT) (kon.) | | | Běh mužů 10 km, Klingenthal | Vítěz: J. Lamparter (AUT) (kon.) |
Bill Algeo - Joanderson Brito | Vítěz: B. Algeo (kon.) | | | Dakota Bush - Vjačeslav Borščev | Vítěz: V. Borščev (kon.) |
Katlyn Chookagianová - Jennifer Maiaová | Vítěz: K. Chookagianová (kon.) | | | Brandon Royval - Rogério Bontorin | Vítěz: B. Royval (kon.) |
Jake Collier - Chase Sherman | Vítěz: J. Collier (kon.) | | | Calvin Kattar - Giga Čikadze | Vítěz: C. Kattar (kon.) |
koniec udalosti
SP - Kvalifikácia HS140, Zakopane
Vítěz: M. Lindvik (NOR)
31
|
Domácím se daří, Paweł Wąsek zaujal druhé místo po 127 metrů dlouhém skoku. Ztrácí jen desetinku na Kota.
|
|
Kvalifikace se pro nepříznivé podmínky dnes neuskuteční. Měla by se konat v náhradním termínu v neděli od 14:30.
|
Konečné pořadí:
1. Marius Lindvik (NOR) 147,5
2. Jan Hörl (AUT) 145,5
3. Rjoju Kobajaši (JPN) 144,4
4. Peter Prevc (SLO) 141,1
5. Daniel Andre Tande (NOR) 140,7
6. Timi Zajc (SLO) 139,9
7. Karl Geiger (GER) 138
8. Anže Lanišek (SLO) 137,7
9. Markus Eisenbichler (GER) 137,2
10. Cene Prevc (SLO) 135,6
...
45. Roman Koudelka (CZE) 109,8
Startovní listina:
1. Jan Habdas (POL)
2. Klemens Murańka (POL)
3. Maciej Kot (POL)
4. Tomasz Pilch (POL)
5. Kacper Juroszek
6. Filip Sakala (CZE)
7. Vitalij Kaliničenko (UKR)
8. Robin Pedersen (NOR)
9. Kevin Malcev (EST)
10. Muhammet İrfan Çintımar (TUR)
11. Sondre Ringen (NOR)
12. Roman Koudelka (CZE)
13. Danil Vassiljev (KAZ)
14. Ilja Maňkov (RUS)
15. Daniel Andrei Cacina (ROU)
16. Sergej Tkačenko (KAZ)
17. Hung-čchol Čchö (KOR)
18. Nikita Děvjatkin (KAZ)
19. Radek Rýdl (CZE)
20. Kevin Bickner (USA)
21. Jevhen Marusjak (UKR)
22. Stefan Hula (POL)
23. Viktor Polášek (CZE)
24. Sabiržan Muminov (KAZ)
25. Andrzej Stękała (POL)
26. Fatih Arda İpcioğlu (TUR)
27. Aleksander Zniszczoł (POL)
28. MacKenzie Boyd-Clowes (CAN)
29. Michail Nazarov (RUS)
30. Žiga Jelar (SLO)
31. Pawel Wąsek (POL)
32. Keiči Sato (JPN)
33. Jakub Wolny (POL)
34. Severin Freund (GER)
35. Roman Trofimov (RUS)
36. Fredrik Villumstad (NOR)
37. Vladimir Zografski (BUL)
38. Michael Hayböck (AUT)
39. Simon Ammann (SUI)
40. Daiki Ito (JPN)
41. Clemens Aigner (AUT)
42. Gregor Deschwanden (SUI)
43. Danil Sadrejev (RUS)
44. Jevgenij Klimov (RUS)
45. Daniel Tschofenig (AUT)
46. Peter Prevc (SLO)
47. Andreas Wellinger (GER)
48. Džunširo Kobajaši (JPN)
49. Daniel-André Tande (NOR)
50. Naoki Nakamura (JPN)
51. Philipp Aschenwald (AUT)
52. Piotr Żyła (POL)
53. Pius Paschke (GER)
54. Johann André Forfang (NOR)
55. Constantin Schmid (GER)
56. Stephan Leyhe (GER)
57. Lovro Kos (SLO)
58. Manuel Fettner (AUT)
59. Jukija Sato (JPN)
60. Timi Zajc (SLO)
61. Cene Prevc (SLO)
62. Daniel Huber (AUT)
63. Killian Peier (SUI)
64. Anže Lanišek (SLO)
65. Jan Hörl (AUT)
66. Markus Eisenbichler (GER)
67. Marius Lindvik (NOR)
68. Halvor Granerud (NOR)
69. Karl Geiger (GER)
70. Rjoju Kobajaši (JPN)
1. Marius Lindvik (NOR) 147,5
2. Jan Hörl (AUT) 145,5
3. Rjoju Kobajaši (JPN) 144,4
4. Peter Prevc (SLO) 141,1
5. Daniel Andre Tande (NOR) 140,7
6. Timi Zajc (SLO) 139,9
7. Karl Geiger (GER) 138
8. Anže Lanišek (SLO) 137,7
9. Markus Eisenbichler (GER) 137,2
10. Cene Prevc (SLO) 135,6
...
45. Roman Koudelka (CZE) 109,8
Startovní listina:
1. Jan Habdas (POL)
2. Klemens Murańka (POL)
3. Maciej Kot (POL)
4. Tomasz Pilch (POL)
5. Kacper Juroszek
6. Filip Sakala (CZE)
7. Vitalij Kaliničenko (UKR)
8. Robin Pedersen (NOR)
9. Kevin Malcev (EST)
10. Muhammet İrfan Çintımar (TUR)
11. Sondre Ringen (NOR)
12. Roman Koudelka (CZE)
13. Danil Vassiljev (KAZ)
14. Ilja Maňkov (RUS)
15. Daniel Andrei Cacina (ROU)
16. Sergej Tkačenko (KAZ)
17. Hung-čchol Čchö (KOR)
18. Nikita Děvjatkin (KAZ)
19. Radek Rýdl (CZE)
20. Kevin Bickner (USA)
21. Jevhen Marusjak (UKR)
22. Stefan Hula (POL)
23. Viktor Polášek (CZE)
24. Sabiržan Muminov (KAZ)
25. Andrzej Stękała (POL)
26. Fatih Arda İpcioğlu (TUR)
27. Aleksander Zniszczoł (POL)
28. MacKenzie Boyd-Clowes (CAN)
29. Michail Nazarov (RUS)
30. Žiga Jelar (SLO)
31. Pawel Wąsek (POL)
32. Keiči Sato (JPN)
33. Jakub Wolny (POL)
34. Severin Freund (GER)
35. Roman Trofimov (RUS)
36. Fredrik Villumstad (NOR)
37. Vladimir Zografski (BUL)
38. Michael Hayböck (AUT)
39. Simon Ammann (SUI)
40. Daiki Ito (JPN)
41. Clemens Aigner (AUT)
42. Gregor Deschwanden (SUI)
43. Danil Sadrejev (RUS)
44. Jevgenij Klimov (RUS)
45. Daniel Tschofenig (AUT)
46. Peter Prevc (SLO)
47. Andreas Wellinger (GER)
48. Džunširo Kobajaši (JPN)
49. Daniel-André Tande (NOR)
50. Naoki Nakamura (JPN)
51. Philipp Aschenwald (AUT)
52. Piotr Żyła (POL)
53. Pius Paschke (GER)
54. Johann André Forfang (NOR)
55. Constantin Schmid (GER)
56. Stephan Leyhe (GER)
57. Lovro Kos (SLO)
58. Manuel Fettner (AUT)
59. Jukija Sato (JPN)
60. Timi Zajc (SLO)
61. Cene Prevc (SLO)
62. Daniel Huber (AUT)
63. Killian Peier (SUI)
64. Anže Lanišek (SLO)
65. Jan Hörl (AUT)
66. Markus Eisenbichler (GER)
67. Marius Lindvik (NOR)
68. Halvor Granerud (NOR)
69. Karl Geiger (GER)
70. Rjoju Kobajaši (JPN)
Karel Jedlička