Jihlava – Přerov 2:4 (kon.) | Kolín – Sokolov 5:3 (kon.)
HC Dukla Jihlava
2:4 (1:0, 0:2, 1:2)
HC Zubr Přerov
cz Pondelok 21.02.2022, 17:30 • CZ LOKO Aréna, Jihlava • Chance Liga (CZ) • 38. kolo

Tento zápas končí vítězstvím Přerova, který ve třetí třetině dokázal přidat ještě dvě branky. Nejdříve přišel gól Antonína Pechance, který zvyšoval na 3:1. O osm minut později se trefil Jiří Goiš, který přidal čtvrtou branku hostů. Na tuto branku dokázal odpovědět domácí Tomáš Čachotský a snížil na 2:4. Dukla čtyři minuty do konce odvolala gólmana a zkoušela to v šesti hráčích. Jihlava si vytvořila několik šancí, ale branka z toho nepadla.

Přeji hezký zbytek večera. (19:54:40)

59:58
    Přerov vyhazuje na zakázané uvolnění.

59:54
    Skořepa vyhrál buly na Harkabuse a ten hned vystřelil. Jeho střelu měl Klimeš ve své lapačce a hned ho poslal svým spoluhráčům, aby se hra nepřerušovala.

59:50

59:32
    Pechanec dostal puk do obranného pásma Jihlavy.

58:54
    Zeleňák ve velké šanci nedokázal dorazit puk do odkryté brány.

58:16
    Kowalczykovu střelu dokázal Klimeš vyrazit betonem.

57:42
    Harkabus přihrával před bránu, ale tam byl pouze hostující hráč.

56:59
    Čachotského střelu ztečoval Seman do rohu hřiště.

56:17
    Po střele jednoho z jihlavských už si Klimeš hlídal své betony, aby mu puk opět neproklouzl.

56:11
    Přerovu se nedaří dostat z obranného pásma.

55:36
    Jihlava odvolala Wolfa a zkouší to se šesti hráči v poli.

55:23
    Jihlava se teď usadila v útočném pásmu. Po Illéšově střela končí puk v ochranné síti.

54:28

54:22
    Bilčíkovi se podařilo vyhodit do středního pásma.

53:56
    Kudělkovu střelu od modré zblokoval před bránou jihlavský hráč.

53:14
    Do útočného pásma se vydal Zeleňák, který chtěl ještě vystřelit. To se mu však nepovedlo

52:50
    Přerov tlačil Jihlavu, ale té se podařilo vyhodit.

Andrea Nováková

Góly a asistencie: 2. Helt (M. Zadražil, Kowalczyk), 51. Čachotský (Kachyňa, F. Seman) – 28. Pechanec (T. Doležal, Herman), 34. Jan Svoboda (R. Černý, Süss), 42. Pechanec (Kubeš, Kudělka), 50. Goiš (F. Dvořák, T. Šoustal)

HC Dukla Jihlava: A. Wolf (Žukov) – Bilčík, L. Mareš, Kowalczyk, A. Rutar, Kachyňa, Zeleňák, Eliáš – Čachotský (A), Skořepa (C), P. Čermák – T. Harkabus (A), M. Zadražil, Helt – Cachnín, M. Juda, Illéš – T. Havránek, Menšík, F. Seman.
    Tréner: Viktor Ujčík

HC Zubr Přerov: Klimeš (Petrásek) – Kubeš, Kudělka, R. Černý, Dluhoš, Ševčík, Krisl (C), Gréč – T. Šoustal, Süss, Goiš – T. Doležal (A), Pechanec, Herman – Jan Svoboda, Tadeáš Král, Matěj Svoboda – Sebera, F. Dvořák, D. Indrák.
    Tréner: Robert Svoboda

Rozhodca: Svoboda, Úlehla – Jindra, Dědek.