AC Miláno – Spezia 1:2 (kon.) | Bologna – Neapol 0:2 (kon.) | Fiorentina – CFC Janov 6:0 (kon.)
Bologna FC
0:2 (0:1)
SSC Neapol
cz Pondelok 17.01.2022, 18:30 • Stadio Renato Dall'Ara (Bologna). • Talianska Seria A • 22. kolo

Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek večera. (20:32:55)

Držení míče: 39 % : 61 %.
    Střely na branku: 5:5. Střely mimo: 6:6. Rohy: 1:4. Ofsajdy: 0:2. Fauly: 9:10.

Tak i druhá půle přinesla jeden gól a znovu se z něj radovali hosté, kteří zvýšili svůj náskok hned v jejím úvodu a poté jej hájili až do závěry. Místy měli pořádné štěstí, neboť domácí v závěru nastřelili tyč, ovšem výhru si nejspíš zasloužili. Díky třem bodů a hodně překvapivé domácí prohře AC Milán se Spezií se na třetí příčce dotáhli na dva body za právě zmíněný slavný milánský celek.

90+5

90+5
    Mário Rui zahrál přímý kop o poznání hůř, než jeho protivník. Balón adresoval nad břevno, ale mrzet jej to moc nemusí.

90+4
    Žlutou kartu dostává Luis Binks (Bologna FC), který fauloval Petagnu.

90+3
    Chybělo tomu opravdu velmi málo, ale domácím dnes prostě není přáno. Mattias Svanberg poslal svoji střelu přes zeď jenom do vzdálenější tyče. Alex Meret by neměl šanci zasáhnout, po míči se jen podíval.

90+2
    Krátce na to ale fauluje a Bologna rozehraje přímý kop. Dočká se čestného úspěchu?

90+2
    Domácí si možná až zbytečně dávali přednost ve střele, žádný z nich se k ní neodhodlal a Neapol poslala míč do bezpečí.

90+1
    Hrát se budou ještě čtyři minuty.

90
    Stejný hráč byl o pár minut později čistě odstaven od balónu, do samostatného úniku se tak nedostal.

87
    Málem to bylo o tři góly. Victor Osimhen si potáhl míč podél hranice velkého vápna, svou následnou střelu ale adresoval ze svého pohledu vedle pravé tyče.

87
    Bologna z rohového kopu nezahrozila, Meret tak může v klidu rozehrávat.

86
    Střídání v týmu SSC Neapol: ze hřiště odchází Eljif Elmas, přichází Andrea Petagna.

86
    Střídání v týmu SSC Neapol: ze hřiště odchází Fabián Ruiz, přichází Faouzi Ghoulam.

86
    Domácí rozehrají roh, ale ještě předtím je tu střídání.

84
    Kouč domácího týmu Mihajlović obdržel od hlavního arbitra červenou kartu a byl vykázán na tribunu. Zřejmě za nějaké poznámky.

84
    Domácí jsou v posledních minutách aktivní a míč drží u soupeřova pokutového území, ale ohrozit gólmana se jim nedaří.

81
    Velká škoda pro domácí, kteří vybojovali míč na levém křídle, ale poté nepřesnou přihrávkou přišli o dobrou šanci. Kdyby hráč, jenž přihrával, poslal svůj pas lépe, mohlo to být pro Bolognu ještě nadějné.