Buffalo – Detroit 2:3 (po pr.) | Colorado – Minnesota 4:3 (1:0 po s.n.) | San Jose – LA Kings 6:2 (kon.)
Arizona – Montreal 5:2 (kon.) | Seattle – Chicago 3:2 (2:0 po s.n.)
San Jose Sharks
6:2 (4:1, 2:0, 0:1)
Los Angeles Kings
cz Pondelok 17.01.2022, 22:00 • SAP Center, San Jose • NHL

56:55
    Tlak Kings končí, protože Arthur Kaliyev (LAK) tvrdě dohrál Noaha Gregora, za což dostává menší trest za hrubost.

33:21
    Sudí vzápětí přerušuje hru, protože Noah Gregor (SJS) fauloval – přesilovka hostů.

27:48
    U levé tyčky musel Tomáš Hertl (SJS) zasáhnout za pomoci faulu, za který dostává dvě minuty, ale nejspíš zachránil svůj tým od gólu.

22:35
    Šance pro Kings, protože Lane Pederson (SJS) dostává menší trest za hru vysokou holí.

21:31
    Hra je okamžitě přerušena, protože Jeffrey Truchon-Viel (SJS) a Brendan Lemieux (LAK) předvedli starou dobrou domluvenou bitku! Za férový, tvrdý a dlouhý souboj si oba borci zaslouží pochvalu i pět minut.

20:12
    Už v úvodu druhého dějství James Reimer kryje střelu z levého kruhu, načež Viktor Arvidsson (LAK) zahrál vysokou holí – dvě minuty.

02:35
    Arthur Kaliyev (LAK) zahákoval soupeře, čímž nabízí domácímu týmu první přesilovou hru.

Daniel Ryl

Góly a asistencie: 4. T. Meier (B. Burns, E. Karlsson), 16. Balcers (Hertl), 19. T. Meier, 20. T. Meier (Hertl), 22. T. Meier (E. Karlsson, Hertl), 40. T. Meier (Hertl, E. Karlsson) – 20. Kopitar, 51. M. Anderson (Doughty, Arvidsson)

San Jose Sharks: J. Reimer (Hill) – B. Burns, M. Ferraro, E. Karlsson (A), Jaycob Megna, R. Merkley, M.-É. Vlasic – T. Meier, Hertl (A), Balcers – Gregor, Couture (C), Dahlén – Nieto, Bonino, Cogliano – Pederson, Weatherby, Viel.
    Tréner: B. Boughner

Los Angeles Kings: Quick (C. Petersen) – M. Anderson, M. Roy, O. Määttä, Doughty (A), Durzi, Björnfot – Fagemo, Kopitar (C), Iafallo – Arvidsson, Danault, T. Moore – D. Brown (A), Kupari, Turcotte – Kaliyev, B. Lizotte, B. Lemieux.
    Tréner: T. McLellan

Rozhodca: Dwyer, Hanson – Gibbons, O'Quinn

Diváci: 10 705